O czym chcesz poczytać na blogach?

Flota świnoujście

czerwono-biało-czerwony

Wczorajsze spotkanie było trzecim z kolei, w którym Widzew nie potrafił wygrać na wyjeździe. Seria zapoczątkowana jeszcze w zeszłym roku, w meczu z Wartą Poznań jest pod tym względem najdłuższa w tym sezonie. Ponadto w sobotę Widzewiacy po raz pierwszy w tym roku nie zdołali strzelić gola przeciwnikom. Wyspiarze są także jedynym zespołem w bieżących rozgrywkach, który grając w osłabieniu nie stracił bramki z Widzewem (w 70 minucie czerwoną kartką ukarany został Sebastian Fechner). Flota jest jednak kolejną drużyną, z którą mamy korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań rozegranych w tym sezonie. Po pięciu kolejkach rundy rewanżowej, nie ma jak na razie zespołu, który byłby od nas lepszy w dwumeczu.
 
Po raz pierwszy w tym roku na boisku pojawili się Piotr Stawarczyk i Robert Kowalczyk. Nasz środkowy obrońca zmienił w końcówce spotkania Łukasza Grzeszczyka a Kowalczyk wszedł za rozgrywającego kolejny słaby mecz Matusiaka. Niespełna dwudziestoletni napastnik Widzewa zanotował tym samym swój.

MKS Kania Gostyń - Nieoficjalna Strona Klubu - Onet.pl Blog

http://rapidshare.com/files/212683768/jurij_szatalow.avi

Wojciech Kaczmarek broni rzut karny w meczu z Odrą Wodzisław ---> http://rapidshare.com/files/209196716/niewykorzystany_karny_Wos.avi

Artur Boruc vs Irlandia Płn, bramka na 3:1 kuriozum ---> http://rapidshare.com/files/214652955/3-1___379_ew__322_akow_Samob_j.avi
Napisz do mnie

31 października 2007
Zawodnik Floty zatrzymany

Naruszenie ustawy o cudzoziemcach wobec zatrzymanego podjęte będą przez funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej czynności służbowe związane z procedurą umieszczenia go w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców oraz czynności zmierzające do jego wydalenia.

Flota Świnoujście gra w 3 lidze gr. 2. Rolę "managera do spraw marketingu" odgrywa w Flocie były prezes Kani, Ryszard Kaliszan.

źródło: 90minut.pl

administrator.

sMk bl0g (x.0)

JakąS MJuziK Na bloga !!!! dOBra To JA kOńczę paPa !!! NiE wIem POPRoStU Co PIsać !!! aAA ... I zaPisyWać się do KOnkURsu , bO jeSt pRZeDłUżONY dO 13.03.04r , PoNiEWAż ZGłosIłO SIę Za Mało oSóB !! :p !! WpIsUJcIE Się DO KSIęgi I OCZYWIścIe kOMeNtuJCiE !!! Pozdro 4 @Ll !!! PAPs

Maznął : sMk
Dnia : 2004-03-02
O godzinie : 16:55:36

skomentuj (3)


ELO elo !!! ..... !!! buahahaha....
eLo zIoMy eNd zIoMale !!! DAWNo NIe PisAłem , wIęC tEraZ coś MaZnę :p !! BUEhEHE... , dziSiAJ ByłeM NA STAdiOniE , bO grAł mKs PIAsT choszCZNo z mKS fLOtA ŚwINoUjśCIe I oczYwiśCIE pIAścIk ... wygrał 3 : 0 !! :D !!! tyś nAJlEPsZy W pOLsce JeST ! PIEścIk choszcZNo mks ... !! buahaha... !! NIEDaWNO wrócIłem ze STadiONu i Cały jEstem zmARźnięty :P !!! hEhE !!! Nóg NIE CzuJę ... !!! a w KońcU JUTRO Jest DZiEń KObiET ;) , Ja I mOi qmplE z KlASy niC nie KupILiśMY dZiEwczyną ;) BuahaHAHA... , ALE Kupimy IM coś ChYBA !!! :d !!! więc , jaK Bym ZApoMNiAł , tO TEraz SkłaDAm WAM DZIewcZyNy : WSzYstkIM DZIEWCzynOM , a SzCZEgóLNIe żaBcE !! A zApomNiałEM O żyCzEnIaCh dLa hANCZa , bo TO prZeCiEż Tez dZIEWczynA :P !! heHe !!!! doBra TO Ja leCę na Gg !! pAPA !!! wpiSYWAć Się I KOmEntOWać !!! ;)

Chłodno o klimacie

Stała się już nie tylko pretekstem do coraz głębszego penetrowania kieszeni podatników..

Absurdów prawnych ciąg dalszy..

Rząd Holandii zamierza wprowadzić od  2012r nowy “eko” podatek – według przygotowywanego projektu, posiadacze samochodów będą płacić 3 centy za każdy przejechany kilometr – dane o ilości pokonanych kilometrach będą przekazywane za pomocą systemu GPS.

^^ Źródło: tagesschau.de

W tego typu systemy GPS ( do jakich należy min. AutoSat) wyposażonych jest już obecnie wiele firm, floty służbowych samochodów posiadają system, który “zbiera” informacje min. na temat ilości przejechanych kilometrów, średniej jak i rzeczywistej prędkości pojazdów, czy też położenia danego pojazdu..

A to wszystko- czyli nowa “eko” danina jak i powiedzmy sobie szczerze, legalna forma kontroli obywateli- zostanie wprowadzona pod płaszczykiem ograniczenia emisji  CO2.

Jak Państwo myślą, co będzie następne?