O czym chcesz poczytać na blogach?

Florida low

free dowlanderia

2009-05-01 Boski kawałek w filmie Step up 2 pojawia sie w momencie pojedynku w Dragonie.
Link to pozycja - 02

Komentarzy: 0 Low - Florida T - Pain 2009-05-01

Popularny Hip - Hopowy kawałek , który zadebiutował w filmie Step Up 2.
Dużą role w sukcesie piosenki odegrał T -Pain. Link to pozycja - 01

Komentarzy:

Świat Poza Ciszą

Modelujący pośladki". Do bikini jakieś trzysta dni, sądzę, że to wystarczająco :)

Ach, znalazłam też w końcu utwór, którym na początku każdych zajęć raczyła nas Weronika. To Florida feat. T-Pain "Low", tylko jakiś remiks i w szybszej wersji. Absolutnie nie jestem fanką tego typu muzyczki, ale przyznam z lekkim rumieńcem, że ten właśnie utwór zagrzewał do boju jak żaden inny :D

Zakrapiany zieloną herbatą. Chociaż już się wkurzam, że będę musiała kupić jutro przedłużacz, bo wysiadł mi jeden kontakt i w związku z tym całej mojej organizacji biurkowej towarzyszy prawdziwy chaos, począwszy od tego, że nie mogę zapalić lampki, a skończywszy na tym, że nie mogę podłączyć zasilania laptopa. Takie tam codzienne utrudnienia :)

22:36, one_sunflower , PRZYGODA
Link Dodaj komentarz »

Jadę w jednym przedziale z bydłem. I nie będę się bawić w eufemizmy. Nawaleni do nieprzytomności kolesie i jeszcze bardziej nawalone i roznegliżowane panienki, wpychające wyżej wymienionym swoje spragnione języki gdzie popadnie, wszyscy kopcący jak stare lokomotywy. Nie chciałabym, żeby ktoś poczytał to za hipokryzję, gdyż w istocie sama jestem fanką zabaw bez granic, jednak są sytuacje, w których odrobina dobrego smaku nikomu na złe by nie wyszła.

Apocalyptic and insane - my dreams will never change. - Onet.pl Blog

Iż nie ma sensu abyśmy się gnietli na jednym łóżku.A teraz jeszcze bede miała towarzystwo ^^.No i wreszcie kupiłam sobie piżame.MATKO!Cieszycie się?Bo ja bardzo XD.

 

 

Siedziałam sobie właśnie z Alx w mojej stylowej niebieskiej piżamie składającej się z krótkich gatek oraz koszulki i wpierdzielałyśmy Pringlesy.Zegar wskazywał 4:45 a my dygałyśmy tzw. pałe przed "Wrong Turn".

Kiedy film się skończył była prawie 7:00.Odrazu usnęłysmy.

 

Jest normalna i się myje.Nie to co ja XD.Przy stole siedzieli TAI'owcy.Zasłoniłam oczy i pobieglam do łazienki ciągnąc za sobą kołdrę w którą się zaplątałam.

 

 

2 dni później.

 

 

Dzisiaj lot do Kansas City.Wczoraj bylismy w San Francisco.Siedzimy własnie na lotnisku w SF a ja z Michael'em standardowo ścigamy się na wyniki w węrzyka.Oczywiscie nie myślcie sobie ze my to sobie tak jezdzimy wszedzie za darmoche.Oj nie.My też się dokładamy z.

Pije się to przy rozmowie to szybko schodzi.Po tym jednym drinku miałam już dziwne uczucie lekkości.Michael wyciągnął mnie na parkiet (to zabrzmiało jak na jakimś wiejskim weselu..XD).Ojojojoj.Leciały same taneczne piosenki ale kiedy dj zapuścił "Low" Florida'y i T.Pain'a to była już masakra...Chisy w pewnym momencie tak się zapędził że jego ręcy wylądowały na moich pośladkach ale ostatecznie zabrał je sobie bo kopnęłam go w kostke jak najsilniej mogłam.

martine blogmartine 2005-02-05 08:41:07
skomentuj (1)


urodzinowe confetti

17 lat minęło,odeszło w dal :).Teraz czuję się jakby z górki.Łoboshe jaka ja ejstem stara :).Moej szare komórki i inwencja tfurcza są tak wymęczone że nie mam ochoty na długie wywody :).W piątek się zrekompesnuję :)

Dzięki fsystkim za rzyczonka :)**** LOW WAS!!!

aha:
no i jeszcze teskt wieczoru:

sorry ze ci dzisiaj w szkole nie złożyłem życzen ale rozumiesz moja luba byłaby zazdrosna

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

czy tylko mnie to się wydaje żałosne??martine 2005-02-09 21:00:35
skomentuj (3)
supposed to be hear not.Ma zeza...


Naukowcy ze Stanford University w USA stworzyli program komputerowy Digital Michelangelo Project. W nim powstał trójwymiarowy model rzeźby Dawida. Pozwala on na podziwianie dzieła w oświetleniu o różnym natężeniu i kolorystyce, i z każdego punktu obserwacji.

Dopiero korzystając z tej symulacji komputerowej dr Saad Shaikh z Central Florida Retina odkrył, że wyrzeźbiony przez Michała Anioła Dawid ma zeza rozbieżnego. Prawe oko Dawida patrzy wprost, ale drugie wyraźnie spogląda w lewym kierunku - twierdzi lekarz.

Według Shaikha, nikomu nie udało się wcześniej dostrzec tego szczegółu, ponieważ pomnik ma aż pięć metrów wysokości. "W wirtualnym modelu możemy spojrzeć Dawidowi prosto w oczy..