O czym chcesz poczytać na blogach?

Fleetwood mac

SZEŚCIAN BORGA - KWADRANT DELTA

Się pod wykładziną w łazience.

I tak oto kończą się nocne kąpiele.

we are the borg
skomentuj (5)


2002-05-19 20:40:38
Samolot leci za oknem

A w radyjku Fleetwood Mac "7 wonders", Celine Dion "New day has come", a teraz Mariah Carey "I can't live without you"... Co za wspaniały zestaw, wprost na mój humor.

Teraz najchętniej znalazłbym się w takim samolocie i poleciał jak najdalej stąd. Mam ochotę.

torla - kamienna wioska

I wtedy powstało „Na drugim brzegu tęczy” Breakoutów, słychać w nim i Mayalla i Vanilla Fudge i Canned Heat. Tak kochaliśmy wtedy wszystkich: Janis Joplin, Jimmiego Hendrixa, The Doors, Deep Purple, Cing Crimson, Ten Years After, Chicago, Fleetwood Mac (tylko w męskiej obsadzie), Black Sabbath, EL&P i tak mógłbym wymieniać. Co za niesamowity okres muzyki.
Płyta „70a” z roku następnego. Moim zdaniem zapomniana. Niesłusznie. „Skąd taki duży deszcz”,.

Wieczorem Na Miasto

Jack Penate
Jack Penate – No One Lied

Jamie xx – Touch Me (Instrumental)

Romy xx Little Mix!
Everything But The Girl – On My Mind
Elastica – My sex
Elizabeth Harper – Rock Like A Baby
Fleetwood Mac – Brown Eyes

Bullion Mix
Philboyd Studge’s Intro
Unknown Cases – Masimbabele
Bobby McFerrin – Drive
Blludd Relations – Even Steven
Paul White – Watch The Ants
Aphrodites Child.

soydivision.blog

Live!” i zawiera zestaw nagrań dokonanych podczas solowej trasy artysty z 2006 roku. w repertuarze jego koncertów znaleźć można jego własne utwory, piosenki the decemberists i poprzedniej grupy meloya - tarkio, oraz cały zestaw coverów: od fleetwood mac do the smiths. i taki właśnie materiał wypełnia tę płytę.
i jeszcze coś - mnóstwo żartów, które meloy opowiada między utworami. i te właśnie, bezlitośnie autoironiczne, opowiastki o ogniskowym graniu i kiepskich melodiach jeszcze.

ampersand records

W studiu Electric Eye, zmasterowano w legendarnym amerykańskim studio West West Side, z którym współpracowali m.in. Animal Colective czy LCD Soundsystem, ale też Yes i Fleetwood Mac.

Ich debiutancka płyta, wydana nakładem Ampersand, łączy najróżniejsze inspiracje –  słychać tu echa jazzujących songów Talk Talk, swobodne podejście do rockowej formy ze szkoły zarówno