O czym chcesz poczytać na blogach?

Flcl

Bizarre Films

Listopad 2009
Grudzień 2009
Styczeń 2010
Luty 2010
Marzec 2010
Kwiecień 2010
Maj 2010
Czerwiec 2010
Lipiec 2010
Sierpień 2010
Październik 2010
Listopad 2010
Grudzień 2010
Styczeń 2011
Luty 2011
Maj 2011
Lipiec 2011
Sierpień 2011
Wrzesień 2011
Październik 2011
Ostatnie wpisy
  • Eraserhead
  • Bela Lugosi spotyka ...
  • Zęby (Teeth)
  • Powrót...
  • Back to life!
  • FLCL
  • Spojrzenie mordercy/ Freeway
  • Szczęśliwego, Nowego...
  • .

kulkoles.blog

Kazdym oszustwem, nie widze plaskich moralow albo widze i zanim zwatpie, w naglym krotkotrwalym olsnieniu uswiadamiam sobie ich slusznosc. przeciez wystarczy ze w kadrze znajdzie sie kawalek nieba i linia wysokiego napiecia.

chryste co to za choroba. lain z rozkosznym buczeniem elektrycznych trakcji. cowboy bebop w sekwencjach planetarnych. texhnolyze z ta senna konsystencja obrazu, mix miasto/przestrzen/niebo w pekajacym od obledu, unikalnym wydaniu, autystyczna rzeczywistosc z gesta zawiesina przyczajonej zbrodni. piekne eksplozje aseptycznych przestrzeni w appleseed. oddech. flcl, z ktorego pamietac chce tylko sceny przy moscie albo przy rzece. she and her cat.

trakcja wysokiego napiecia (n-code "traction") + niebo z niknacymi wstegami samolotow (holden "a break in the clouds") + roziskrzona woda z jasnym pastelem miasta - beyond good & evil, tove jansson, pokemon, fma odc. 10, paradise benoit sokala - kamera puszcza sie slizgiem po wodzie - pieprz i wanilia, wyspa skarbow, brooke shields, facet z filmu porno na pirackiej lajbie - (nathan fake "the sky was pink [james holden mix]") - wjazd nad stalowe rusztowania osaki, sloneczne flesze w.

Manga i Anime - Onet.pl Blog

Statystyka
45767 wejść
165 komentarzy
za wklejenie tego avatara nie daję żADNYCH KOMENTóW mogę jedynie dodać waszego bloga do linków lub coś takiego
przewidziane następne noty ;)
*Sayonara Zetsubou Sensei
*Ichigo 100%
*Lovely Complex
*Elfen Lied
*Furi Kuri (FLCL)
*Golden Boy
*Gravitation
*Great Teacher Onizuka
*Kamikaze Kaitou Jeanne

Moje sekretne życie - Onet.pl Blog

Za dwa tygodnie w sobotę jest Zjazd Absolwentów, gdzie występuję  , a w niedzielę przyjeżdża do mnie ciocia z Moniką (doczekać się nie mogę  ). Za trzy tygodnie (29-30 września) urządzam skromną imprezę imieninową  . Jak więc widzicie na nudę narzekać na razie nie mogę. Podłamana jestem tylko tym, że na ISWAK2 będę musiała tyle czekać      ...
Dosłownie przed chwilą znalazłam PRZECUDNĄ stronkę internetową, gdzie są dostępne niemal wszystkie seriale azjatyckie  !!! Nawet FLCL      !!!!!!!!!!! Jestem w raju      ...
To straszne  ! Chcą mi zabrać kompa do przestrojenia  ! I co ja zrobię  ?! Zostanę odcięta od świata, bo przez parę dni nie będę miała komputera, a więc i Internetu. Jako że jestem głupia, jeśli chodzi o komputerowe sprawy, to pewnie nie uda mi się na powrót podłączyć samodzielnie Internetu  . A ja bez Internetu nie przetrwam (konkretnie: nie przetrwam bez przynajmniej jednego odcinka azjatyckiego serialu dziennie - takie.