O czym chcesz poczytać na blogach?

Flash mob

Wózkiem Przez Poznań

Chustowy Flash mob

27 maj

Wczoraj na Starym Rynku odbyło się niesamowite wydarzenie. O godzinie 17 przechadzający się z dziećmi po rynku rodzice zebrali się pod pręgierzem i… wyciągnęli chusty!

Flash mob zorganizowany był ramach akcji Fundacji Mama pt.: ”Bunt Matek”  przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Poznań w chuście”.

Głównym celem akcji było zaznaczenie swojej obecności w centrum, pokazanie Poznaniakom, że mamy są aktywnymi użytkowniczkami przestrzeni miejskiej. Zdziwione miny poznaniaków, którzy nagle zobaczyli grupę matek na samym.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Odpowiedzi: 2 to “Chustowy Flash mob”

szynaj blog

21:15:53 2010-05-31

Flash Moby.
Od lat paru, a dokładniej czterech. Dość regularnie odbywają się Flash Moby. Jest to zjawisko coraz częstsze zwłaszcza w Trójmieście, Krakowie i Warszawie.
Po pewnej przerwie jaka nastąpiła w latach 08-09 (zmniejszona intensywność organizowanych Flash Mobów)
W 2010 roku takich na chwilę obecną odbyło się 4, z czego 2 w Trójmieście.
Szykują się kolejne a to dopiero czerwiec. Ciekawe czy Nas czymś zaskoczą w najbliższych latach, bo udział w takim evencie jest fajny, zabawa przednia.
No ale... Ile razy można zatrzymywać się w miejscu, strzelać do siebie palcami krzycząc 'BANG!', padać na.

Jestem Zu i nie zawaham się mnie użyć!

Dobrego.Link 22.11.2005 :: 15:41 Komentuj (0)
Już usiłuję zapomnieć o tym, co dzisiaj robiłam... a jakieś pół godziny temu wróciłam o domu :D

Zaczęłam rozumieć trygonomotrię. W samą porę, bo w czwartek klasówka... STOP!

W tą sobotę będzie jazda: rano próba do środowego koncertu, o 15:00 własnoręcznie organizowany flash mob, tak generalnie to wybieram się na urodziny Mony, a o 19 jest drugi flash mob, tym razem zorganizowany przez WFA (Warszawski Front Abstrakcyjny). Będzie ostro. I ZAMIERZAM SIĘ WYROBIĆ ZE WSZYSTKIM :)

Zrobiłam kilka zdjęć, jak zwykle telefonem... Ale tego typu fotografia mi leży, bo jest spontaniczna :]

PS Hahatrampki zaczęły żyć.

Gamoń

Prostu nie przejawiał jakiegokolwiek smaku ;)
00:45, gamon1990
Link Komentarze (8) »
środa, 09 maja 2007
Flash mob
    Witam wszystkich ponownie! Tym razem będzie krótko, bo mam konkretne przesłanie ;) Mianowicie zachęcam wszystkich zainteresowanych z okolic Poznania(choć w sumie to niekoniecznie-możecie z całego świata przyjeżdżać) do udziału w najbliższej akcji typu Flash mob w nowym skrzydle Starego Browaru. Akcja będzie miała miejsce w sobotę 12. maja o godzinie 14. Po wieęcej informacji zapraszam na http://flashmob.as3.pl/?p=8#comments        Ja sam nie jestem na 100% pewien, ale postaram się pojawić. Do następnego!
18:34