O czym chcesz poczytać na blogach?

Flamingo

Blog o zespole The Killers

Brandon Flowers poinformował, że jego żona Tana Munblowsky spodziewa się trzeciego dziecka. Rockman ma już dwóch synów: 3-letniego Ammona i rocznego Gunnara.
  Brandon mówi, że pod wpływem powiększającej się rodziny jego kariera muzyczna staje się coraz mniej agresywna.

 
"- Kocham muzykę, ale chcę spędzać więcej czasu z moimi dziećmi. Chcę być przy nich, kiedy zaczną chodzić do szkoły - mówi Flowers."

źródło: muzyka.onet.plKomentarzy: 1 Flamingo 2010-12-12  

 6. września Brandon Flowers wydał swoją pierwszą solową płytę "Flamingo".  Płyta zawdzięcza swoją nazwę jednej z podmiejskich uliczek Las.

flamingoisland - skarbnica dodatków. - Onet.pl Blog

Mi się to w głowie jak można być tak chamską i niewychowaną osobą.Przecież szóstoklasiści mają się przekonać jak tutaj jest i mieliśmy ich nakłonić naszym zachowaniem by chcieli tutaj bez problemu przyjść.W ogóle warto zaznaczyć,że dziewczyna,która to wszystko zaczęła należy do takich "lekkiego obyczaju".Przyznam,że irytuje mnie to do tej pory.Nie mam pojęcia co te dziewczyny chcą osiągnąć takim zachowaniem.W każdym razie bardzo nie lubię cwaniaków,a one właśnie należą do tej grupy osób.A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Jak sobie z tym radziliście?
  • Obrazki wiosenne.
(c) Flamingo | Wykonanie : PF , AP .
 
  
 
   
   
  
Bierzesz? Pisz + (c) Flamingoisland.
Chcesz więcej? Zobacz.

No cóż.Przygotowałam dla was dwie serie tych samych obrazków.Jedne są z koloryzację,a inne bez.Akurat na blogu postawiłam na te "ubarwione".Mam nadzieję,że się podobają.Jeżeli bierzesz pisz !
  • Zamówienia
Dla Accidentada : zobacz.
Dla Silver-silence : zobacz.

  • Zakończenie.
No cóż.. to byłby.

wolnaaa

Ale nie na cały dzień. Musiałam zrobić zakupy, a potem odwiedzić babcię a przy okazji zabrać rowery. Bo zostały. Nie zabierałam sama dwóch rowerów. Co ot to nie to. Z mamą. Ostatnio wszędzie z nią jeźdzę. No jak musiałam to ruszyłam to dupsko. Jutro jak będzie ładna pogoda to też idę.Ale na Skowronek. Już po raz któryś -z mamą. Nie będę się nudzić. Tam przynajmniej mogę się śmiać. Szaleć. Bawić. A o to chodzi.Przy okazji się opalę . Nie będzie źle. . jutro jest festyn. A ja nie mam z kim iść. Poszłabym z Lusią i z Agą, ale ... Lusia będzie z chłopakiem, a Aga będzie chciała tanczyć, a ja nie chce. Nie przy tej muzyce. Chce się przejść do Flamingo. Ale nie mam z kim (jak zwykle nie mam z kim łazic). Gdyby K. wróciła z tej koloni ,to bym z nią poszła. Mówię o festynie. Chyba będę skazana na siedzenie w domu. Raczej. Nie. Napewno. Brak osoby, która może ze mną iść powoduje siedzenie w domu. Niestety. Ale bywa. Trudno. Dam sobie radę. Zawsze się ktoś znajdzie.Najwyżej pójdę sama. Albo już z Agą i Lusią. Zobaczy się. Narazie siedze na GG. A poszłabym na spacer. O tej godzinie. Ale nie ma z kim. Nikt mnie nie koffa. Trudno. Bede siedziec. I się nudzić. Nikt mnie nie kocha. Nikt mnie nie lubi. Nikt mnie nie potrzebuje. Aaa. Nie bede się uzalac. Zycie jest za krotkie by sie martwic. Ale dzis mam zly.

Blog Paulblog

I jego ludzie kopią Andersona, gdy ten ciągle leżał na ziemi. ''Idziemy”- słyszałem wrzeszczącego Suge'a i wtedy wszyscy zaczęli się rozbiegać."

Ta bardzo krótka chwila, miała tragiczne następstwa. Po walce cała świta udała się do domu Suge’a a potem do klubu 662 na koncert charytatywny, w którym miał wziąć udział m.in Tupac. Frank relacjonował później: „Chciałem zasugerować Suge'owi aby skręcił w prawo na Tropicanę, żebyśmy mogli wejść do klubu od tyłu i jedyny powód, że tego nie zrobiłem było to, że Suge przemknął przez światła. Jechał za szybko. Suge znał ten skrót, ale obrał Flamingo, bo chciał aby jego przyjazd był zauważony. W samochodzie leciał ‘Makaveli’, wozili się ekipą, Tyson wygrał, a na dodatek wygrali swoją własną walkę, więc pewnie czuli się wyjątkowo dobrze. Na Flamingo, wiele samochodów zaczęło nas otaczać i zacząłem mieć te dziwne uczucie. Wszystkie oczy zwrócone były na niego (Paca) i w każdej chwili wszystko mogło się wymknąć z pod kontroli.”

„Kiedy zatrzymaliśmy się na czerwonym świetle, biały Cadilac przejechał obok nas. Ciągle widzę każdy szczegół, wóz miał charakterystyczne ‘łamane' światła, takie jak wszystkie nowe modele Cadilaca..

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Określa się mianem B. Nie ma w jego tekstach nachalnej publicystyki. która stawiałaby jakieś tezy. Jest raczej uważna, wręcz czuła obserwacja drobiazgów, z których niewątpliwie wyłania się obraz szerszy. „(…) coraz większą wartość znajduję w miejscach nieistotnych, dalekich, pozbawionych krajobrazu, urokliwego pejzażu, zabytku i znaczenia dla losów świata. Nuda przyciąga coraz bardziej. Nicsięniedzianie kusi nie odkrytym blaskiem”. Olszewski więc pisze o nocnych pociągach i podróżnych z przedziałów II klasy, o autobusach, które o świcie wyjeżdżają na swe prowincjonalne trasy, o barach niskiej kategorii za to o egzotycznych nazwach typu Flamingo, o krajobrazach zdegradowanych, w których widać jednak, jak wchodzi nowa cywilizacja ze swoimi zdobyczami. Olszewski pisze o tej Polsce trochę tak jak Stasiuk o Słowacji, Rumunii czy Albanii. Wyraźnie fascynuje go obraz podrzędnej rzeczywistości, ale przecież rzeczywistości, która jest, która może nawet jest tą rzeczywistością prawdziwą, jeśli można takiego paradoksu użyć.

Książkę ilustrują też zdjęcia, które mają ten sam klimat, co zapiski. Są migawkami miejsc, pejzaży, w których na pozór nic nie ma, ale w których jest całe życie.