O czym chcesz poczytać na blogach?

Flac

download

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
pobierz-pl
Czas publikacji:
czwartek, 12 kwietnia 2012 16:33

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Van Halen - A Different Kind of Truth [Rock 2012]”
 • zircon - Unearthed (2012) FLAC

  zircon - Unearthed (2012) FLAC

  Plik spakowany w archiwum zip
  + Utwor w dobrej jakosci, dodatkowo w archiwum slowa (lyricsy) +
  Polecam serdecznie.

  Download: zircon - Unearthed (2012) FLAC

  Tagi: pobierz, do pobrania, sciagnij, filesonic, rapidshare, fileserve, wupload, uploading, torrent, filepost, hotfile, rapidshare, pobierz, linki, download, muzyka, zircon - Unearthed (2012) FLAC, mp3, teledysk, kawalek, slowa, lyrics, utwor, flacc, dobra jakosc, dzwonek, pobierz zircon -.

 • _BLOG martel6m - e-blogi.pl


  wracałem piechotą, dołączył do mnie Tom, prowadził rower całą drogę i nawet dalej, minęliśmy dom, gdzie czekała na niego jego Emily i jego mały Harry - to właśnie jeden z tych, o których mówię...
  dziś tylko piwo, ziołowe specyfiki niech sobie poczekają w szufladzie: Old speckeled hen - bardzo dobre angielskie ale, naprawdę smaczne jak cholera... zresztą, będąc smutnym, lepiej nie palić jointów, alkohol jest jakiś taki bardziej - pod kontrolą. jak się ma taki staż jak ja.

  ZAKOŃCZENIE: w tym smutku jakoś tak się stało, że.Jarretta. Tych nagrań wcześniej nie znałem, a zdobyłem je dość przypadkowo, w momencie gdy zrobiłem sobie Wreszcie zestaw do odtwarzania muzyki w cholernie dobrej jakości pod każdym względem, zacząłem szukać po necie nagrań fajnej muzy w wysokiej jakości kodowania, czyli w plikach .flac . Nie .mp3 - to zawsze będzie kodek stratny - coś się traci - a w kodowaniu .flac - nic. no i napatoczył się Jarrett Sun Bear koncerty w Japonii. ja pierdolę, słucham tych 2 godzin czy 3 godzin nagrań w Tokio, Kyoto, Osace Nagoii już od 2 tygodni co noc i ciągle NIE MAM DOSYĆ..

  hififreak | moja droga przez (DIY) Hi-Fi

   Poprzez dowolny komputer w domowej sieci i stronę Squeezebox Server.

  Konfiguraja ta pozwala na dosyć wygodne zarządzanie zbiorem muzyki. Możliwa jest rozbudowa systemu do 4 niezależnych urządzeń odtwarzających Squeezebox (Classic, Duet, Touch), co daje namiastkę systemu MultiRoom. Dodatkowo możliwe jest również sterowanie z Ipoda, Ipada itp.

  Przy budowie systemu warto zwrócić uwagę na następujące kwestie, które ułatwiają życie:

  • Wybór formatu przechowywania. Jest kilka możliwości, ja zdecydowałem się na bezstratną kompresję FLAC. Do ripowania wykorzystuje EAC ustawionego zgodnie z zaleceniami i sprawdzającego zrzucone płyty w bazie AccurateRip. To dosyć pomocne narzędzie pozwala na ripowanie z większą szybkością z w miarę dobrym zapewnieniem, że zripowane płyty są wiernie zgrane. Wygodniejsze wydaje się jednak narzędzie dbPowerAmp, które dostarcza nieco lepszych danych do tagowania oraz dysponuje wygodniejszym interfejsem.
  • Warto dobrze otagować zgrane pliki jeszcze przed wrzuceniem muzyki na serwer.
  • SqueezeboxServer w wersji od 7.6.0 rozróżnia małe i wielkie litery, warto o.

  KeicaM

  Korzystać  z możliwości dekompresji mac plik.ape plik.wav -d, kompresji mac plik.wav plik.ape -c2000 oraz weryfikacji mac plik.ape -v. Wszystko to znajduje się w helpie.

  Jeżeli potrzebujesz narzędzia do konwersji polecam wykorzystanie programu shntool. Użycie tego narzędzia ma ułatwić przeprowadzanie konwersji, między różnymi formatami audio. Jest to program “nakładka”, posiada wbudowaną obsługę jedynie formatu wav. Chcąc więc użyć tego programu musisz zadbać o potrzebne programy takie jak mac, flac. Wtedy już konwersja plików staje się banalna, poleceniem: shntool conv -o flac *.ape przekonwertujesz pliki ape do formatu flac.

  Zaglądając na stronę źródłową poznasz więcej szczegółów.

  Źródło: http://aidanjm.wordpress.com/

  Recenzje, refleksje i przemyślenia.

  Obiekcje co do utworów mp3. Prawdą jest, że mp3 przy bitrate 128kbps jakościowo w porównaniu do czystego CD jest jak dołek i wielki kanion w USA, ale nie dajmy się zwariować, kto z nas jest wielkim audiofilem? Poza tym ja słucham muzy najczęściej w samochodzie, a zmiana CD co chwilę wkurza mnie. Poza tym jakość 192 to jest jak dla mnie i jak ukazały badania dla wielu ludzi mało słyszalna jeśli chodzi o różnice aniżeli CD audio. Zauważyć trzeba, że jak kto jest audiofilem i potrzebuje super jakości to może w serwisie kupić muzykę nie w mp3 a w bezstratnej kompresji FLAC. Fakt utwór 40-50 MB, ale czego audiofilu nie zrobisz dla jakości? Poza tym serwis na chwilę obecną serwuje utwory w jakościach:
  MP3 (192)
  MP3 (320)
  Wav
  MP4
  FLAC
  Mało? Po co więcej. Jakość 192 - popularna w internecie, jakość 320 - efekty stereo etc. już ładnie się prezentują.
  WAV - nie muszę tłumaczyć - czysty RIP CD, MP4 - jakość lepsza niż mp3, ale mniej popularna (kodek AAC), oraz FLAC - trochę mniejsze rozmiarowo niż WAV, ale jakościowo nie ustępujące.

  Czwarta sprawa - kilka ciekawostek z regulaminu sklepu.

  Drive Your Own Way

  CyanogenMod – instalacja w HTC Wildfire

  Posted: 31 Grudzień 2011 in Internet
  Tagi: android, android 4.0, clockworkmod, ClockworkMod Recovery, cyanogen, cyanogenmod, FLAC, google apps, htc, htc wildfire, Ice Cream Sandwich, LG Optimus UI, multi touch, root, s-off, Sense UI, TouchWiz
  5

  Czym jest CyanogenMod?
  Najogólniej mówiąc jest to nieoficjalne oprogramowanie dla smartphone’ów opartych o system operacyjny Android. Oferuje ono funkcje niewspierane przez część oficjalnych wydań Androida, takie jak odtwarzanie muzyki w formacie FLAC, Multi-Touch, możliwość instalowania aplikacji na.