O czym chcesz poczytać na blogach?

Fizzy

Destination Calibra. ;P

Z polewa czekoladową :D i po tym jesce ciasto truskawkowe , ktore było przemycone do autokaru razem z mita przemycałysmy :D:D:D i lolu$:P no i później Auchan był z ptaszkiem , a nie Rucham jak to dzieciuch gadały :P ale kicior no i szczesliwe zajechalismy do Osw :D:D:P koncze juzh tą note :D:P byŁo zajE-faJnie oGGołEm:P no i zajechalis do oSw:P spotkalismy wawrzola,aniTe,mĄke i jaka tam.. i tam na ławe3ki poszlisny :D ale tylko ja alex dumel i naTalia iTd..:P no i pożegnalysmy sie alex zostawiła torbe itd:P no i itd:D:P noo i fajnie:D:D
hahah
jutro do sqll :/ i TRENING JUHU :))))


pozdro 4

*alex
*mita
*kachura
*fizz
*dumel
*edzia
*stasia
*jadzia
*desperatki
*zejdiego
*qwo
*bizona
*dzialota
*nawrota


i tam all co byli na wycieczce i jazzzzzzzzzzzdaaaaaaaaa :D


{TenTypEffka} 2005-04-14 22:04:12
skomentuj (17)


NoTka By MiTa ^^ and Effka ^^

EfFka Jest Leniwa =D=D Tak samo z resztą jak ja =P ale i tak nie pobijemy aLeX =D=D
PozDrO 4:
MiTa
aLeX
EfFka rULezz =p rulezz =p
FizZy
KaChUrA
DiaNa
EdZia
PaMeLa i maRtyNa
zejDi
bOchyN
.

Doc Muerte

Przez dach do środka trawionego przez ogień wpadła wielka żelazna kotwica. Tyv i Fluctus rozpoczęli ewakuację po linie, a Meden celnym ciosem młota roztrzaskał czaszkę Dakara, z którym się pojedynkował. Okazało się, że nad dworkiem unosi się wspaniały okręt-sterowiec. Na jego pokładzie powitał ich Fenrir, a po chwili wznieśli się i byli bezpieczni. Po rozmowie z kapitanem bohaterowie zdecydowali, że Cyrrus musi zostać zgładzony. Będą musieli uzyskać sprzymierzeńców i odzyskać utraconą moc. Podniebnym okrętem udali się do Nachel, by odnaleźć Starego Boga Lassa, oraz jego nemesis, Fizza.

Miasto portowe Nachel okazało się być pełne złodziei, ku uciesze Tyva. Rozpoczęli poszukiwania – karczmy, dilerzy, przestępcy – byli coraz bliżej Fizza – nachelskiego boga narkotykowego. W pewnym momence Fluctus natrafił na rybaka czcącego bożka bezpiecznej żeglugi i zabił go w przypływie gniewu. Pierwszego znaleźli Lassa, wypoczywał w piwnicy karczmy Pod Jednorożcem, wraz z grupą znajomych. Wszyscy, oprócz samego Lassa, byli nieprzytomni, a w powietrzu unosił się dymek i zapach spalonych ziół. W trakcie gdy Lass próbował uspokoić zdenerwowanego i rwącego do.

All the things that come and go

:D działo sie dużo ostatnio :D za dużo. No ale nie wazne. Po prostu od wczoraj wieczorem jest nowy etap mojego zycia.... bez pewnej osoby, bez wątpliwość, niepewności i tego wszystkiego.....Co prawda to nie ja podjełam taką decyzje, może inaczej zostałam postawiona przed faktem dokonanym (jeden opis i wszystko wiadomo...), ale nie narzekam... bo tak jest dobrze, dobrze jest jak jest gdy nie ma cie obok mnie... boli, bo musi, ale przejdzie i bedzie pięknie... nowe życie, ci sami ludzie, nowe szanse, stare cele... no nie wazne za bardzo psychiczna ta nota jest...A wczoraj byłam na Fizz the fire

i było zajebiście, zajebisty wokalista, zajebisty perkusista (hiszpoan (prawie jak murzyn- nie aniu??), babka ma dobry wolkal i w ogóle było fajnie i o toi chodziło, dawno sie tak dopsz nie bawiłam jak wczoraj, kawał dobrej muzyki i troche relaxu, inny świat i zero tej całej szarej codzienności... troche innaczej i Piotrek z którym spedziłam troche czasu wreszcie :))

Życie było piękne, dopóki pewna osoba nie napisała jednego zdania i nim nie zburzyła wszystkiego co było... ale trudno,a teraz jest już dopsz, w miare dopsze, tak dopsze jak tylko moze być w.

Piret, Lenna, Katrin, Triinu - Vanilla Ninja!!!

No ale w zamian napisze wam coś nie coś o VN a kiedy indziej dam wam troche zdjęć:)OK? Lenna Kuurmaa (Pseudo: Lenzu, Lennves, Kuurats, Minni) Lenna przyszła na świat 26 września 1985 roku. Ma zielone oczy. Uczęszczała do tego samego liceum, do którego chodziła Maarja. Jej hobby to muzyka i sport. Uwielbia taniec, a w wolnych chwilach wpada na boisko, żeby pograć w koszykówkę. Najbliższa jest jest muzyka R'n'B, lubi też Hip-Hop i Punk, a jej ulubieni wykonawcy to The Rasmus i Pink. Lenna lubi też chińskie jedzonko :) Ma psa labradora o imieniu Ninja. Piosenkarka wzięła udział w programie "Fizz Superstar 2002" i doszła do półfinału, poza tym grała też w muzikalach "Król i ja" oraz "Głos muzyki". Piret Järvis (Pseudo: Pirks, Pirru, Piraat) 6 lutego 1984 r. świat ujrzała Piret. Ma ona niebieskie oczy. Chodziła do tego samego liceum co Katrin, jednak wybrała inny kierunek studiów, związany z mediami. Ma zresztą doświadczenie telewizyjne - występowała jako prowadząca i współprowadząca kilku programów. Kiedy tylko może słucha Incubusa, Puddle Of Mudd, Aaliyah, Tweet i Jill Scott. Gra na pianinie i podobnie jak Katrin przez kilkanaście lat była chórzystką. Interesuje się.