O czym chcesz poczytać na blogach?

Fizyka zadania

waga.blog

Śniadania. druga jako deser po obiedzie. wczoraj były porządki w szawkach. dużo karteczk. liścików. pocztówek. o! i walentynka nawet. kurze starte, podłogi umyte, zeszyty przepisane. jest dużo nauki, nadrabianie, wbijanie do głowy nowego materiału z fizyki. zadania z matematyki nietknięte. słówka z angielskiego porzucone. klan w TVpudle. ulubiona koszulka Deutscher Fussball-Bund KAHN. spodnie brudne z kleju i cieplutkie papcie na nogach. przeziębienie uciekło. czasem tylko pokasłuje sobie w tajemnicy przed domownikami.

Do Marcina bo tak. nie zwracam uwagi na Michała bo nie mam czasu ani chęci. cierpliwie wysłuchuje przygód z facetami Magdy. patrze jak mi brzuch rośnie. a forsa z portfela ubywa. a no i kończę tą notkę bo to jest pora gdy mój mózg jest w miare chłonny na wiedze. fizyka.niemiecki.romantyzm.pozytywizm.słówka.z angielskiego.genetyka.geografia.wiosna.
ludów.
zabijcie mnie...albo lepiej nie...nauczyciele na szubienice !

skomentuj (7)

42. żyj kolorowo

` Let me be your wings , Let me be your only love ... .!

4 godziny w sobotę chyba 9 a w niedzieli z 6, może się trochę wyładuję.  

 

I pochwalę Ci się jeszcze testem z fizyki 20/28 punktów. Normalnie pewnie pomyslałaś: "ale wstyd" . Wiem, że to nędzna trója, ale to był najlepszy wynik w klasie .! Uwierzysz?  

 

Myślałaś o olimpiadzie z fizyki? Ja tak się zastanawiałam i postanowiłam, że jak mi się uda zrobić w ciągu  nudnej lekcji fizyki zadanie z matmy, to startuję. Nie udało się. Oczywiście zrobiłam je potem, ale los powiedział mi wyraźnie: "Nie łudź się, maleńka", więc nie zgłosiłam się. Zresztą pan od fizy mówi do nas per "kochanie" i ostatnio trochę mnie zaczepiał. Będę.

Życie studenta we Wrocławiu

2007-12-20 Dzisiaj los się do mnie uśmiechnął :) ….

Chociaż dzisiaj nie miałem żadnych zajęć na uczelni musiałem wstać rano i wybrać się na Pwr. Chciałem zobaczyć moje kolokwium z fizyki, więc wybrałem się do faceta od fizyki w godzinach konsultacji ( bo niestety tylko tak można rzucić okiem na swoją pracę ).
Pokręciłem się trochę po budynkach politechniki, bo do konsultacji miałem jeszcze prawie godzinę. Zadziwiające jak czas.
O, jest”. Więc łapię kartkę i oglądam. „Jest !! tak właśnie myślałem” - szumi mi w głowie. Miałem nadzieję, że tak to będzie wyglądać. Ucięte punkty za brak jednego krótkiego równania, które wynika z rozwiązania zadania, lecz nie dla p. dr.
Krótka wymiana zdań. P. dr bierze długopis i wpisuje punkty na kartce …
„Tak !!, zaliczone” – więc święta będą mniej nerwowe. Koło z fizyki zaliczone :) będzie, co opijać na sylwestra :)

No Roads left but one...

Rozumie się jej to najlepiej się zrobi zabijając sie... bo humanistą być już nie można.. a popełniać błędy! to jest dopiero grzech! jak ona popełnia błędy to zwala na innych -.- ... jak pisałam poprawę z kartkówki z moja koleżanką to dostałyśmy te same zadania.... zorientowałyśmy się o tym dopiero pod sam konic... a ona na drugi dzień podchodzi do nas z pretensjami, że jak mogłyśmy jej nie powiedzieć,że mamy takie same prace! bo ja niby zaglądam w pracę koleżanka, JA?! [:P] miałam wstać i powiedzieć :.-.- baba z fizyki chyba mnie zabije -.-
już widzę jak moja babka od maty triumfuje może właśnie teraz prawdzając moją pracę... kiedyś mi się zpytała jakim cudem ja mam 6 z fizyki jak z maty mam ledwo 4... dla mnie mata po prostu jest trudniejasza... fizyka to przekształcanie wzorów i jednostek + dodawanie,odejmowanie, mnożenie i dzielenie, co nie jest dla mnie trudnością niedopokonania... a sama mata to o wiele więcej... no więc juz widze jak jtro z dumą mówi mi, że popełniłam błędy z fizyki i wspomni.

Słuchaj po prostu głosu swego serca. Ono wie wszystko. - bloog.pl

Jedynkę wpisaną pięknie na czerwono w dzienniku. Starałam się, jak mogłam. Uczyłam się 4h głupich wartości bezwzględnych, rozwiązywałam zadania. Tak krótko, bo pani powiedziała DZIEŃ PRZED zaliczeniem, że jednak da mi szanse, trudno stało się. Fizyka! Tak samo, ale udało mi się powalczyc o dwójkę, co było bardzo trudne, ale zobaczyc uśmiech pani z Fizyki, która oznajmiła, że zdałam-bezcenne! A sama przez cały dzień w szkole byłam przeszczęśliwa! To chyba tyle z tego co mam zrobic..Mój zeszyt z chemii, a ta mi go nie oddała , a dzisiaj miał być sprawdzian. Nie miałam z czego się uczyć. Ferie nawet dobrze mi minęły. Miałam dużo czasu. Chociaż nie, nie miałam dużo czasu. Dla siebie nie. Miałam całe dwa tygodnie , żeby zrobić zadania które zadali mi w szkole. A mianowicie: Opisać biografię 20 wybitnych osób , zrobić opracowanie wszystkich lektur,które przerobiliśmy w gimnazjum,trzy kartki dwustronne A4 z matematyki i fizyki, nauczyć się na kartkówkę z.

Tak wielki świat, tak małych ikonek <3 || By ToxicPudding - Onet.pl Blog


WYNIKI

!! WYNIKI !!

 

A dzisiaj wyniki konkursu

 

Zadanie 1

KREDKI XD

 

czerwony - 0 komów

niebieski - 2 komy

Nie wzięłam, bo ustaliliśmy, żu mu w SQL oddam). Ja kupiłam 3 makarony (to już mało ważne).

O 17:00 była wywiadówka :(. ALe u mnie było dobrze. Średnia 4.85 więc nie jest jak źle:
muzyka - 6   polski - 4   matma - 5(+)

angielski - 5   niemeicki - 5   religia - 5(+)

geografia - 4   chemia - 4   fizyka -5

biologia - 5   historia.