O czym chcesz poczytać na blogach?

Fizjoterapia studia

crazyworld.blog

Rade. Razem z moimi wszystkimi obawami i watpliwościami, załamaniami i zwątpieniami przygotować sie do tej cholernej matury. Z wyników ślęczenia nad biologią po nocach jestem zadowolona.
Zaraz po egzaminach zrobiłam prawo jazdy. Zdane za pierwszym razem. Wrodzona inteligencja i zmysl kierowcy plus urok osobisty?
Studia musiały być koniecznie we Wrocławiu i najlepiej jakby to była moja wymarzona fizjoterapia, ewentualnie iberystyka. No i jestem studentka I roku fizjoterapii.
Poradziłam sobie, bo jestem silna i mam kogoś cudownego kto mnie wspiera. :)

A teraz lece na moje zasłużone wakacje. Pakuje się, czyli upycham do plecaka wzystko co wpadnie mi w ręce. Wieczorem lece do Hiszpanii :*
Miłych.

...:::po prostu my:::...

A od dziś... sama nie wiem... hostessą, sprzedawczynią...
Namawiam w eldorado do kupna bombonierek marki MIESZKO:P:P wyglądają pysznie, ale od patrzenia na nie przez 6 godzin, przeszła mi już ochota na słodycze...
Ale praca i płaca ok, nie narzekam...

Udało mi się załatwić wreszcie papiery na studia... a były problemy, bo wydziały mam na różnych końcach rzeszowa, a na fizjoterapii nie raczyli powiedzieć co trzeba mieć, przez co musiałam sie wracac do centrum... ponad godzina w plecy:/
Ale już wszystko ok, teraz zostaje czekanie na wyniki do połowy sierpnia:((

Oby sie udało...

A siostra dalej siedzi w Idalinie na malinach i jest zadowolona...
Podziwiam.

'Bezpieczniej jest pozostać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu'. Paulo Coelho - Onet.pl Blog

Ostatniemu, czuję się jeszcze bardziej zagubiona.

Ale rozpatrzmy pierwszy plan - dietetyka.
Idę grzecznie do LO. Tam się uczę z całych sił. Potem trzymam kciuki, modlę się i udaję się. Dostaję się na Uniwersytet Jagielloński, mamusia jest ze mnie dumna. Tam też uczę się z całych sił. Brawo, zakończyłam studia, machnęłam magisterkę, czy tam doktoracik. Jestem dietetykiem. Ale czy aż tak w sporcie potrzebny będzie im dietetyk?

No cóż, może plan nr. 2 - trener odnowy biologicznej.
Jak wyżej idę do LO. Uczę się jak tylko mogę. Idę na fizjoterapie, specjalność rehabilitacja ruchowa. Oczywiście staram się jak.Nr. 3 - psycholog sportu?
Od małego, no dobrze, 5 lat, kręcił mnie ten zawód. Robię to co opisane w 1. i 2. Jestem. Dzień dobry, tutaj mgr./dr. Adriana K. Ale czy polski rynek pracy, nadal będzie tak spragniony psychologów sportowych? Czy będę na tyle dobra aby zaistnieć?

A co proponuje ostatni plan, nr. 4? - Fizjoterapia.
Widząc na przykład fizjoterapeutkę niemieckich skoczków narciarskich, widzę że mogłabym zaistnieć. Ale czy moja miłość do skoków nadal jest tak wielka? Może wolałabym 'obmacywać' kogoś innego? Siatkarzy? Ale czy moje drobne, kobiece rączki podołają, umięśnionym siatkarzom? Niby mogłabym.

Każdy człowiek jest niczym żywy kufer skarbów, pełen myśli i wspomnień, marzeń i tęsknot - Onet.pl Blog


Wiek: 20 lat
Miejsce zamieszkania: Nadolice Wielkie koło Wrocławia/Opole
Studia: Politechnika Opolska wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii

Kuzyn Kamili. Aktywista, często przyjeżdża do dziewczyny na rowerze albo na rolkach. Czasami odgrywa ro
lę osobistego kierowcy dziewczyny. Lubiący się śmiać, zawsze ma wiele ciekawych anegdot do opowiedzenia. Zaczyna studia na Politechnice, na weekendy zazwyczaj przyjeżdża do domu.

Bóle Kregosłupa

(www.glorious.pl) . Postanowiłam, że wybiorę się tam, by rozwiązali mój problem.
Zazwyczaj przychodzę tam na pogawędki z właścicielką. Ból kręgosłupa jednak spowodował, że tym razem cel mojej wizyty był inny.

Zastanawiam się, jak opisać moje wrażenia.
Nie wiem, czy jest tak we wszystkich studiach masażu. Ale po wyjściu z zabiegu uważam, że masaż to dotyk, zapach, dźwięk.
Łączy w sobie wszystkie znane mi doznania zmysłowe.
Wybrałam całościowy masaż klasyczny z aromatycznymi olejkami i przy dźwiękach uspokajającej muzyki.
Godzina takiej przyjemności sprawiła, że moje mięśnie.

Dosercowego ruchu

Jesteście zmęczeni i przepracowani? Recepta jest prosta! Zregenerujcie siły i zadbajcie o ciało. Jednym ze sposobów na to jest niewątpliwie masaż.

Konsultacja: Monika Rzeczkowska

Fizjoterapeutka oraz masażystka. Ukończyła studia licencjackie o kierunku Fizjoterapia na Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 2007 otrzymała I stopień masażu klasycznego. Posiada certyfikat z aromaterapii. Obecnej kontynuuje szkolenie w zakresie II stopnia masażu klasycznego.
Pracuje w Studiu Terapii i Medycyny Naturalnej Glorious.

Serdecznie dziękuję pracownikom Studia Terapii.

Nulla vis maior pietate vera est ...Nie ma większej siły niż prawdziwa miłość... - Onet.pl Blog


Cała ja.
Weronika lat 19.
Skończyłam szkołę.
Teraz studia. Ratownictwo medyczne?
Może fizjoterapia.Będzie fajnie.
Lubię przede wszystkim muzykę.
Ona wypełnia moją duszę.
Liliana ma 19 lat.Jest śliczną szatynką o brązowych oczach.Lili bo tak na nią mówią przyjaciele, zakończyła szkołę i wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się na studia medyczne.Ma wiele przeżyć za sobą...Mieszka w Berlinie.Życie nauczyło ją wiele...W trudnych chwilach wypłakuje się Vanessie.Poznała kogoś kto odmienił jej życie i pokazał że trzeba żyć chwilą,i wierzyć w lepsze jutro.