O czym chcesz poczytać na blogach?

Fitness

Marketing i reklama w tańcu i fitnessie

Najlepiej. Tak czy inaczej, dobrej zabawy

Źródło: AcidCow.com

Czyli: “To nie Twoja sukienka sprawia, że Twój tyłek grubo wygląda. Twój tyłek sprawia, że Twój tyłek wygląda grubo.”

Źródło: AcidCow.com

Czyli: “Fajne cycki (zderzaki?). Szkoda, że jesteś facetem.”

Źródło: AcidCow.com

Czyli: “Jesteś tym, co jesz. W zasadzie to dziwne, bo jak widać, na pewno nie jesz gruszek.”

Źródło: AcidCow.com

Nie wymaga mojego komentarza

Źródło: AcidCow.com

Czyli: Lotniska testują nowy skaner. Jesteś na to przygotowany? Wpadnij na siłownię.

Może lepiej nie czekać, aż te teksty rzeczywiście będą się do nas odnosić i od razu wybrać się na fitness…

Ania

tym razem skutecznie odchudzanie - Onet.pl Blog

Kopenhaskiej ( czyli po prostupodobna dieta, głownie na zmniejszenie żołądka i ponowne oswojenie się z głodem).


Od jutra jeśli już będzie otwarty fitness idę na 17 na godzinę i kupuje znowu karnet bez ograniczeń na wszystkie zajęcia i chodzę 5 razy w tygodniu ( czyli tak jak ostatni miesiąc). Dodatkowo karnet na basen ale tylko raz w tygodniu. Na aqua aerobic mi się niestety nie uda,ponieważ zapisy są tylko 21 o ile któraś z Pań posiadających karnet się wycofa i zwolni miejsce. Tyle tylko, że one się nie wycofują i miejsc nie zwalniają - ot, zawzięte! :) W ogóle zastanawiałam się czy nie zrezygnować na rzecz basenu z fitnessu ale trochę się naczytałam,wiadomo basen każdy chwali ale jednak fitness też powinien zostać :)

Z wagą same problemy, już wiem że po raz drugi na nią nie wejdę, o nie...Zważę się dopiero 6 stycznia ponieważ wtedy będę też miała ważenie na fitnessie z pomiarem tkanki tłuszczowej i poziomu wody w organizmie. Jedyne co mogę zrobić aby mieć skalę odniesienia to się dziś pomierzę bo tego nie robiłam i mnie tak nie zaboli jak waga, a będę widzieć jakie mam efekty! :)

Dodatkowo motywator: piękne jeansy rurki, oj...jakie piękne, a jakie małe... :D Więc postanawiam 1 lutego w.

Fitness dla każdego

Terminale mają obowiązek z niego korzystać. Jego podstawowymi zadaniami są: kontrola pasma dostępowego, routowanie zgłoszeń, przyjmowanie i odrzucanie zgłoszeń w strefie oraz autoryzacja użytkowników. Strażnik stanowi także interfejs do innych sieci, ale jeśli jest obecny w danej podsieci, to terminale są zobowiązane go używać.
21:44, zimooocha
Link Dodaj komentarz »
Znaczenie słowa fitness

FITNESS to pojęcie wieloznaczne. Znaczenie tego słowa zwykle kojarzone jest z ćwiczeniami gimnastycznymi wykonywanymi przy rytmicznej muzyce, niekiedy z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu. Lecz fitness to również konwencje szkoleniowe, zawody sportowe, oraz sposób na zarabianie pieniędzy. To ogólna sprawność, wydolność, kondycja psychofizyczna, zdolność przystosowania się, stała gotowość do podejmowania wysiłków fizycznych. Na fitness składa się wiele komponentów zdrowotnych i psychomotorycznych..

coś okropnego

Załatwić karnet z benefitu, to od października pomyślę o poszukaniu pary do gry.

osobisty wyjechał rano na swoje żagle, po czym wrócił po południu - stwierdził, że jednak chce się przespać we własnym łóżeczku. :)Tagi: odchudzanie, dieta, squash

skomentuj (1)

17 2010-08-10 07:22:12


56,1

jogurt naturalny + musli chrupkie sante bananowo-czekoladowe
serek wiejski 3%
sałatki w chimerze: bakłażan faszerowany, kiełki mung, ciecierzyca, makaronowa.

fitness: 1h

***
spodziewałam się, że po wczorajszym squashu będą mnie bardziej boleć wszystkie mięśnie. albo mam taką dobrą kondycję, albo za bardzo się oszczędzałam, zbyt łagodnie grałam i odpuszczałam trudne piłki.

**
zostały niecałe trzy tygodnie do ślubu i dokładnie trzy tygodnie do wyjazdu. zastanawiam się, ile przez ten czas można jeszcze osiągnąć, wypracować. ile można schudnąć, ujędrnić, poprawić. w łazienkowej szafce mam całą baterię preparatów antycellulitowych, balsamów, pilingów i kremów. w terminarzu - oprócz miliona dedlajnów - zaplanowane fitnessy, baseny, treningi. a.