O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Fisz

kiedyś w przyszłości, może się trafi coś lepszego, a może niekoniecznie... || szanuj zajawę!

bo hi-hat to tętno,
stopa to serce.jesteście gotowi?

08.11.2009 :: 17:04 ... czy nie? (0)

nie żadne frytki i coca cola,
nie Zbigniew Boniek, ani Marcinkiewicz premier,
tylko  T w o r z y w o  jest numer jeden.

7.11.2009., Nowy Wspaniały Świat, otwarcie, dzień II.
Fisz i Emade jako Tworzywo + dj Eprom.

chopina blog

Z nieba mnie nie rusza bieda kupił jak ktoś nie da troche ze mnie zgreda ja dostane medal za to że robie wszystko wszystko to co trzeba by jak najlepiej siebie sprzedać by jak najlepiej siebie sprzedać w sobie zadufany arogancki elegancki macie mi pochlebiać macie mi pochlebiać wiesz jestem vipem mam to wypisane na plakietce wiesz darmowe drinki eksluzywne minki dziewczynki z wyzszej półki wiesz co chcesz co sie pytasz ja cie nie słysze teraz trudno jest mi sie do ciebie zgiąć nagiąć jak trzeba mam czarne buty na glebie a głowa sięga nieba wiesz głowa siega nieba
FISZ Pablo Hutini przy mikrofonie warszafka płonie , warszafka płonie
FISZ Pablo Hutini przy mikrofonie warszafka płonie , warszafka płonie
FISZ Pablo Hutini przy mikrofonie warszafka płonie , warszafka płonie

Pina 2004-04-10 11:19:54
skomentuj (0)


Nowa metamorfoza bloga !!!
Od dzisiaj zmieniam całkiem mój blog będe pisać o zespołahc hip-hopowych !! wiec zapraszam wszystkich do odwiedzania mojego bloga !!
Pina 2004-04-10 11:29:45
skomentuj (0)
Ale wszyscy ludzie są fałszywi !!
Nie.

Dance with me... :D

Mam-ale wolalam tego chyba nie wiedziec,+tych swiat to chyba tylko naplyw gotowki..i to spory..aha no i musze sie pochwalic jak to dagmarka w lany pon latala z kolesiami z podworka(po20lat..)z wiaderkiem..jak za starych dobrych czasow-wszystko mokre,siniaki i sasiadka wqrwiona latala z siekierka za nami..a jutro lipa i do szkoly!!buuu,ale jeszcze tylko msc!!i fc! ;(((
skomentuj (0)
2003-04-25 14:47:41 >> nowa notka

tak wiec bylam u fryzjera..nie skomentuje tej wizyty..mam czerwone pasemka,ryczalam wczoraj pol dnia..ale juz jest lepiej..a dzisiaj chyba na fisza pojade..w sumie to na maxa lubie muzzik fisza,taki fajny chillout..tylko chyba pociagiem bede wracac o1.20..na rataje..lipa,w ogole to nie chce mi sie do szkoly chodzi(przesilenie wiosenne?) aha pozdrawiam biednego Maciusia-chorego bardzo (SARS..;)))
skomentuj (1)
2003-04-26 14:24:10 >> nowy blog ;PPP

koncert fisza..wypas na maxa..az brak mi słow..stalam metr od fisza,chlopczyk ma sliicznee oczka..aha no i widzialam wczoraj chyba"boga"..

What’s your name, cause I’m impressed
Can you treat me good, I won’t settle.

TR

piątek, 03 czerwca 2011
TRwizja: Filmy Johna Cassavetesa

15:12, trwarszawa , Film
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 maja 2011
MĘSKA MUZYKA

22 maja w TR Warszawa odbył się koncert zespołu Waglewski Fisz Emade.

Na dużej scenie TR Warszawa rozbrzmiała na żywo muzyka z wydanego w 2008 roku albumu „Męska muzyka”, będącego efektem współpracy trzech Waglewskich : Wojciecha Waglewskiego i jego dwóch synów, Fisza i Emade. Ich występ uzupełnili Bartosz Łęczycki na harmonijce oraz Marcin Masecki na pianinie elektrycznym. Artyści pojawiali się na scenie kolejno wraz z następującymi po sobie utworami, co pozwalało zwrócić uwagę na złożoność piosenek i wychwycić udział poszczególnych instrumentów w tworzeniu.

Fisz emade

A d i d a s R L Z

Tak LaJtoVo ŻyCie LeCiiiiii;] OprÓcz tego, że jeSt tak Jak aLwaYs to niC wiĘcej;] In da SQL szaLeję naDal;] SzCzeRze to I LiKe mY SQL:]]] BeZ nIeJ ByŁo By Tak Na MaXa NuDnO, że szKoda SzPreChać;] OceNki naVet LuuuZik:] PoLSkieGo nieNawidZę jeszCze BardZieJ NiŻ zwyKle:/!! BuRaNko mnie DorWaŁo:] MaMina dziWnie MniE oBserWuje, ale niE pod TyM WzGlędeM maM naDzieJe...:]]] EmaDe & FiSz w gŁoFfce mEj sieDzą:]]]LoFf:*** AnD I StiLL LoVe MaTeuSz:]]]:*** KiSSy dLa MoiCh Mi$kÓw {aLfaBeTyCzNie!!} : BiG A$:***, KaPa DoMCia:***,KuuuuRa:***, LiL' Olu$;***, MaŁa AsiuLLLa:***, PaMeLcIa- MeLCia:*** i of coure PaTy$:***{wraCaj do HeAlTh!!}
I to aLL:]]]


Wiesz....
Jestem VIP-em,
Mam to wypisane na plakietce,.

she looks like a real thing.

Z kursu na Kalisz w celu wysadzenia siakiegoś pana w lesie
godz. 2.00
Piątek:
Spotkanie z Mir, Cleansedem, Oszką i całą resztą
Ładowarka Cleanseda
Pani bileterka i wczmychnięcie się z Mir do teatru
Panienka w nibieskim żakiecie i turkusowej spódniczce
Spektakl w stylu "umc, umc" tylko muzyki, tylko muzyki, tylko muzyki Fisza i Emade żal, oj żal

i to by było na tyle

2004-05-08, 22:02:35
skomentuj (4)sydrom kury domowej

W zadużych koszulach w kratkę i klapkach za 20 PLN pchają wózek z rozwrzeszczanym "owocem swojej miłości". Podnosząc po raz kolejny butelkę z herbatką.