O czym chcesz poczytać na blogach?

Fisher price

mami kup !

Czasu pragnęła bardzo fiszerprajsów.. Uważając je, za jedyne godne tego, by móc bawić się z jej dzieckiem. Nic bardziej mylnego, a dziecko mamy debiutantki coraz mniej przychylnym wzrokiem spoglądało na przynoszone do domu zabawki firmy Fisher Price. Oczywiście bardzo generalizuje. Są brylanty. Jak najbardziej. Choćby aktywne klocki serii Brillant Basics, klocki sensoryczne.

Mama, która otrzymała gruntowną wiedzę w Szkole Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu postanowiła.

Edinbra

Jego mina wskazuje na to, że albo doznanie zabawki nie pobudziło jego endorfiny, albo pan fotograf w trakcie sesji byl goły i w stanie gotowości.

Dziecięcy modele są wspaniali. W wyszukiwaniu niezwykłych twarzy przoduje marka Fisher Price. Dzieci z Fisher Price opakowań są we wszystkich kolorac, małe Chińczyki, murzynki, arabki, Finowie. Wszystkie są roześmiane i szczęśliwe. W tym przypadku pan fotograf musiał być niezwykle miłym człowiekiem, robiącym tiu tiu i.

mamawniemczech.blog

Ale zwykłe 1,5 V też krótko działały ... Co prawda były tanie jak barszcz i mąż uważał, że pewnie dlatego. Postanowiłam zabawkę rozkręcić i to dwukrotnie a było co kręcić śrubokrętem :P Dla zainteresowanych, była to karuzelka z Fisher Price Karuzela z misiami. Po rozkręceniu czego tylko się dało, trochę natłuściłam tryby a te od misiów musiałam trochę poruszać i ... chyba pomogło bo zaczęły się wreszcie kręcić :) Dumna ze swego dzieła zaczełam skręcać.

minikin blog

Ech.
skomentuj (0)
2008-05-31 19:21:52 >> życzonka

Dziś kolejny raz spotkała mnie miła niespodzianka... nawet niespodzianki :)

W pracy czekał prezent dla Pauli od klientki ... lala z Fisher Price`a na 2 urodziny, kartka na moje urodziny od koleżanek i piękna e-kartka od przyjaciółki :)

http://kartki.net.pl/card.php?pok=8b47da7aeb0b0ec8d79d60a2f4749f48

Coraz bardziej nie mogę doczekać się wyjazdu do PL,.