O czym chcesz poczytać na blogach?

Fisher king

obsydian blog

Się parzą ...

Oni parzą się tylko z osobnikami własnego gatunku. To się nazywa chów wsobny. Dlatego zwykle są opóźnieni w rozwoju i ubierają się jednakowo. Oni nie są ludźmi. Nie potrafią kochać. Potrafią tylko zawierać miłosne transakcje. Oni są źli. Brzydzą się niedoskonałością i przeraża ich banał ...

- Leonore Fleischer, FISHER KING

Dzięki bogu istnieje różnorodność i odmienność. A co więcej, można kochać.

P.S. Dziękuje Ci żonkilu :*.obsydian 2004-06-29 09:28:41
skomentuj (2)
praca ? wartością ?

tak sobie siedzę i myślę o całej tej sytuacji związanej z bezrobociem i
doszedłem do paradoksalnego wniosku, że praca.

sam se wymy¶l :P

Glosu do darcia sie pozadnego, udaje tu zbuntowana romantyczke!! zalozy gowniara kolce na siebie, trampki i zacznie spiewac o milosci... Trzymajcie mnei albo rozchrzanie to wszystko!!
die-happy 2004-07-03 02:23:55
skomentuj (3)


Znalazłam fajny kawałek...
Dziś przeczytałam sobie z nudów, żeby zapełnić kolejną godzinę mego życia, książkę „Fisher King”… jedno z tych wielu dennych książek, które żerują na sławie i sukcesie filmu. Znalazłam tu jeden zajebisty fragment :) :
„Ja wierzę, że mężczyzna został stworzony na podobieństwo diabła, a kobietę stworzył Bóg. Ponieważ kobieta może rodzić dzieci, czyli jakby stwarzać życie, no i dlatego kobiety czują pociąg do mężczyzn. Ponieważ nie.

niezatrzymywalna

 

Będziecie biec dzięki Mojemu słowu i wskakiwać na wyżyny w Duchu z Moim słowem, i Moje słowo zstąpi na was, i przyodzieje was nadprzyrodzoną nadzieją, gdy staniecie się tymi, którzy ogłaszają ogień,” mówi Pan, wasz Bóg.

 

Eileen Fisher

Eileen Fisher Ministries

Email: eileen@eileenfisher.org

 

 Eileen Fisher przemawia i usługuje przed wieloma grupami ludzi i ma pragnienie wypełnić nakaz, który Jezus dał nam wszystkim. Eileen usługuje na.

Chuck Pierce Cindy McGill Co mi w duszy gra David Herzog David Walters Doug Addison Eileen Fisher Francis Frangipane Garris Elkins James W. Goll Jeff Jansen Jill Austin JoAnn McFatter John Belt John L. Moore John Paul Jackson Julia Loren Kari Browning Kathie Walters Kathi Pelton Keith Miller Kim Clement Lars Enarson Mahesh i Bonnie Chavda Malina Zlatkova Matt Sorger Munday Martin Patricia King Paul Cox Paul Keith Davis Polecam Rick Joyner Rick Ridings Sandie Freed Theresa Phillips Tiffany Ann Lewis Uncategorized Victoria Boyson Wade Taylor Świadectwo

Prawdziwe gwiazdy lat 40-60

prawdziwegwiazdyblog - archiwum: marzec 2009strona główna
2009-03-02 11:43:25
Kino lat 40-60
Dzisiaj dla odmiany najbardziej ważne nie będą prawdziwe gwiazdy, ale kino lat 40-60.
T.E.B. Clarke
Muzyka: Georges Auric
Obsada: Alec Guinness (Henry Holland)
Stanley Holloway (Alfred Pendlebury)
Sid James (Lackery)
Alfie Bass (Shorty Fisher)
Marjorie Fielding (Mrs. Chalk)
Audrey Hepburn (Chiquita)
Tytuł oryginalny: War and peace
Gatunek: dramat kostiumowy
Reżyseria: King Vidor

Paburoadcrew's Blog

W Indiach. Wygląda imponująco. Obchodzimy go w koło. W parku Hindusi siedzą i grają w karty, stawiają horoskopy albo śpią smacznie w cieniu. Tu pierwszy raz widzimy śmieszną, dużą, dwukołową rikszę, która ciągnie wielbłąd.

Pod wieczór spotykamy trójkę Polaków mieszkających w hotelu obok. To może kolacja i piwko? W piwem ogólnie w Indiach jest problem. Jest King Fisher, ale jakiś taki niespecjalny w smaku, także mocno się oszczędzamy. Rozstajemy się gdzieś późno w nocy. A tu znowu trzeba wstawać o piątej, yyy.

O świcie całkiem przyjemnie, chłodno. Rikszę ciężko znaleźć i do tego jeszcze „morning price”. Dobrze, że taka taryfa zmienna jest. W miarę jak się człowiek oddala, cena leci na łeb na szyję. Zresztą, śpieszyć.

U Tadeusza Niwińskiego - Onet.pl Blog

2011
Puaiohi
Tak bardzo niepozornie wygląda ptaszek o nazwie puaiohi (ten trafił do muzeum w kanionie).

  

U nas: aktualnie trwa wizyta Tiny.  Panie (we czwórkę z Carly i jej mamą) były dwa dni na wyspie w spa, pn. "King Fisher".  Wróciły wymasowane i zadowolone.

Tadeusz Niwiński (01:39)
co myślisz?