O czym chcesz poczytać na blogach?

Fish tank

tykwa

Zastałam rano w pracy kopertę, był w niej modelinowy kominiarczyk z groszówką i karteczka z życzeniami szczęścia. Miły gest, miło, że ktoś, kogo lubimy to odwzajemnia.

 

Oglądałam Fish tank. Kilka dni zapełniały mi głowę wrażenia, o tym jak wolność może zniewalać, kiedy nie umiemy, jej wykorzystać. Zastanawia mnie też, od czego, do czego tak bardzo chcemy się uwolnić. To jak z amfa, wysłuchałam rozmaitych relacji na temat jej działania, i stwierdzam, że albo każda z osób brała co innego, albo... no właśnie.

przypadkowo.blog

Chcieli mieć status politycznych, czego im uporczywie odmawiano.
Warto, ale wyłącznie w dni, w które człowiek czuje, że da radę obejrzeć do końca, to to takie brytyjskie Przesłuchanie.
W głównej roli ledwie rozpoznałam Michaela Fassbendera - tego z Bekartów wojny, ale przede wszytskim uwodziciela z rewelacyjnego brytyjskiego Fish Tank (polecam).

A w ogóle to ciągle mam dodać gdzieś, że ogromne wrażenie zrobił na mnie ostatnio ten wywiad. Dziewczyna bez żadnej pompy opowiada naprawdę porażające rzeczy o samotnej podróży dookoła świata na małym jachcie.

skomentuj (1)

Bilans.

Pomysl.blog.pl

I kamera kręci się w kółko krążąc po mieście. Bardzo fajna była retrospektywa filmów Philipa Mory, który jak twierdzi ma polskie korzenie. Najmilsze było to, że Philip Mora zjawiał się przed oraz po każdej projekcji i odpowiadał na pytania sypiąc masą anegdot.Fantastyczny gość. Kolejnym punktem programu któr mnie nie zawiódł to projekcja "Fish Tank", nie obiecywałam sobie nic specjalnego i dobrze, bo przynajmniej dałam się miło zaskoczyć. nie dość, że podoba mi się tematyka jaką reżyserka powzięła, to jest sposób realizacji jest super i ukazanie bohaterów też, no po prostu polecam. No dobrze, teraz pora na te nadzieje zawiedzione: po pierwsze "Tetro" Coppoli, ależ ja się na tym.

rybyakwariowe.blog


Czytaj więcej Akwarystyka Urządzenie i pielęgnacja akwarium poradnik wideo »

Tagi: akwarystyka, ryby akwariowe, rybki akwariowe, ryby akwariowe gatunki, rybki akwariowe gatunki

skomentuj (0)

Aquascaping akwarium - ADA Europe Tank 191 2010-08-08 19:54:00

Opublikowałem już jedną część na temat analizy aquascapingu Analiza aquascapingu zbiornika: ADA zbiornik 21 dla drugiej analizy zbiornika, postanowiłem wybrać dla przykładu inny zbiornik Pana Amano, jednak ten zbiornik od poprzedniego będzie miało o wiele inny układ wewnątrz. Pierwsza analiza aquascape.

Tagi: akwarystyka, ryby akwariowe, rybki akwariowe, ryby akwariowe gatunki, rybki akwariowe gatunki

skomentuj (0)

Akwarystyka TFH Magazine 2010-08-17 12:29:47

Ostani post na blogu był pod tytułem Kirysek Czarnopasy, teraz opiszę bardzo ciekawą sprawę. Tropical Fish Hobbyist Magazine pozwala subskrybować magazyn wersji cyfrowej dla urządzenia ipad. Nie wiesz dlaczego oglądać na ipodzie TFH akwarystyczny, możemy się zapisać na wersję subskrypcji magazynu akwarystycznego do druku, mi szkoda by było tuszu.

Obadaj więcej Akwarystyka TFH Magazine.