O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Firefox

tomaszwrona

Jest kilka kolejnych wersji przeglądarki Mozilli w jednym czasie. Ostatnio producent upublicznił kanał beta Firefoksa, w którym w ręce użytkowników oddano pierwszą/drugą wersję beta przeglądarki z numerem 5.0. Niemniej… nie obeszło się bez delikatnej obsuwy terminarza wydawniczego. Publiczne otwarcie kanału beta nastąpiło kilka dni po planowanej dacie. Nic takiego się jeszcze nie stało i w rzeczywistości plan wydawniczy nie powinien zostać zawalony.

Tymczasem w ręce użytkowników Mozilla postanowiła właśnie oddać kolejną alphę Firefoksa… tym razem z numerem 7.0! Od razu powiem, że również doszło do obsuwy w terminarzu. Firefox 7.0 alpha powinien zadebiutować już 17 maja, a więc w momencie, gdy Firefox 5.0 wskoczyłby w fazę beta. Pomińmy jednak mały poślizg i zobaczmy co Mozilla planuje wraz z Firefoksem 7.0, którego stabilne wydanie ujrzymy… dopiero jesienią bieżącego roku.

Na obecnym etapie prac rozwojowych nie wiemy zbyt wiele. Generalnie nowości planowane są obecnie nieco inaczej. Nowe funkcje mają szansę zadebiutować w dowolnej z rozwijanych wersji. Każda nowość jest testowana i jeśli przeglądarka działa stabilnie (w miarę), to odbywa się przeskok do kolejnego kanału. Firefox 7.0 to kolejne usprawnienia z zakresu.

MKLog...

Wyboru, nie pochopnego, ale ostatecznej decyzji nie może podejmować urzędnik zza biurka! Nie można literą prawa zmusić kogoś do oddawania życia lub zdrowia celem ratowania innego życia, bo akurat w tej sprawie racje stoją po obu stronach równo po 50%, więc arytmetyka nie ma tu zastosowania.
A więc pani Alicjo T. Zrobiła pani coś okropnego, próbując usunąć swoje dziecko. Jego życie jest więcej warte niż pani wzrok. Ja bym nie mógł dziecku teraz spojrzeć w oczy, twierdząc że je kocham. Ale to pani wybór i pani problem, a nie mój czy Wojciecha Wierzejskiego!!!


powered by performancing firefox

07:51, mklos1 , Politycznie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 marca 2007
Englandia
Moja przyjaciółka od kołyski jest w Anglii. Miała być tylko trochę.... Miała wrócić w październiku. Nie ma jej już od czerwca. Ostatni raz kiedy ją widziałem... Już nawet nie pamiętam. Jakiś tam kontakt mamy... Ale co to za kontakt. Jak była w Polsce, widywaliśmy się.

blogst.

The ‘what’s new’ page JT presented. He writes:

The goal of our second page (below) is to introduce the user to specific add-ons from the start. We think that even if these specific add-ons aren’t appealing, the user will quickly “get” what an add-on is and will be interested in seeing more.

I understand the idea behind this mock-up, but again, I would rather see this page as informative as possible in terms of explaining what just happened with the browser. When I look at this mock-up, I tend to think of 3 ads, that I, as a user, should simply discard. Also, imagine you’ve been using Firefox since 2.0 only — it still means you have already seen this page 7 times. I don’t actually have a clue whether on the 7th time I would totally ignore the proposed add-ons as ads, or maybe wonder what add-ons I will see this time on the page.

The 3rd mock-up — the example add-ons list

This one I like a lot It does exactly what it should do.

My take

I think I’m being conservative on this. Below I tried to address my own comments to the first mock-up. It’s actually quite similar to our current ‘what’s new’ page. However the current page’s add-ons link strongly.

PORADNIKI DO GIER, OPISY, PROGRAMY I INNE! OGÓLNIE TO, CO MOŻE DOTYCZYĆ KOMPUTERA - Onet.pl Blog

Koniec przerwy
HEJ! WRÓCIŁAM I JUŻ NIEDŁUGO DODAM COŚ NOWEGO :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH
0 komentarzy
OSTATNIE NOTY
  • Pliki konfiguracyjne systemu MS-DOS i pliki wsadow... (Aleksi; 14.09.2010)
  • Keepsake (Aleksi; 27.01.2010)
  • Kody do gry: Warcraft III (Aleksi; 27.01.2010)
  • Kody do The Sims (Aleksi; 09.11.2009)
  • Mozilla Firefox (Aleksi; 18.09.2008)

D E M I - L O V A TO (demi-lovato.blog.onet.pl) Your favourite blog about Miss Demi Lovato - Onet.pl Blog

Chwilach! Dołącz do akcji!
Więcej ? Tutaj! 
      

 
  HTTP://we-love-sonny.blog
HTTP://team-demi.blog
HTTP://everything-demetria.blog
HTTP://lovato-center.blog
  
nazwa bloga: Demi-Lovato
skrót nazwy: d-l.blog
na temat: Demi Lovato
host: blog.onet.pl
typ: fansite
autorka: Kimmie
najlepszy widok: Mozilla Firefox
wersja: On the beach
autor szablonu: Kimmie [ja]

 
Blog jest przystosowany do Mozilli Firefox. W innych przeglądarkach tło może być nierówne itp. Grafika jest wykonana tylko i wyłącznie przeze mnie. Zabraniam kopiowania czegokolwiek. Jeśli pobierasz coś z Media Center musisz dać (c) credit na mojego bloga! W komentarzach podpisuję się Kimmie lub Kimmie_ bez tyldy (~)
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz!
kimmie@onet.eu
shokobom94.deviantart.com
twitter.com/demilovatoblog

Internet: błogosławieństwo czy przekleństwo?

Prze mnie firefox’ie.

Ano piszą na Wirtualnej Polsce, że Mozilla Firefox wprowadzi nowe funkcje. I będzie dodawać nowe funkcje co 4-6 tygodni, a nie tak jak dotychczas co 2-3 miesiące.

Jak podaje portal WP: “Zmiana strategii ma przyspieszyć wprowadzanie nowych funkcji. Wraz z aktualizacjami bezpieczeństwa “po cichu” do przeglądarki będą trafiać nowe rozwiązania technologiczne. Większe zmiany wiążące się na przykład ze zmianą interfejsu, będą wprowadzane poprzez duże aktualizacje z wykorzystaniem wersji beta.”.

W ubiegłym roku Mozilla zapowiedziała dwie szybkie aktualizacje – Firefox 3.6 oraz Firefox 3.7, z których każda miała zostać opracowana w pięć lub sześć miesięcy. Na koniec 2010 r. planowano debiut Firefox 4.0.

“Opublikowany w tym tygodniu Firefox 3.6 Release Candidate 1, z którego korzysta już niemalże milion osób, obsługuje m.in. nowe CSS, DOM i HTML 5 a także pełnoekranowe natywne wideo. Poprawiono w nim szybkość działania silnika JavaScriptu, jak też dołączono funkcję orientacji w przestrzeni, działającą na urządzeniach wyposażonych w akcelerometry. Nie zabrakło też zapowiadanego mechanizmu sprawdzającego aktualność wtyczek zainstalowanych w przeglądarce.”

Wersja.

KeicaM

Jak zrobić aby stare rozszerzenia były kompatybilne z Firefox 3

Czasami brak jest kompatybilnych rozszerzeń dla najnowszej wersji przeglądarki. Zwykle są dwa powody dla których jest taki stan rzeczy:

  1. Autorzy pracują nad tym aby zadbać o kompatybilność rozszerzenia, ale jest to na tyle skomplikowane, że ilość zmian jakie trzeba wprowadzić zajmuje mnóstwo czasu.
  2. Rozszerzenie generalnie jest kompatybilne, ale autorowi nie chce się zabrać za zmianę numeru wersji Firefox z którymi jest kompatybilna.

Oczywiście nie zamierzam pisać o tym jak przerobić wtyczkę, aby zachowała zgodność z nową przeglądarką. Jednak na przykładzie pokarzę jak łatwo zmienić restrykcję co do wersji przeglądarki z którą można używać ulubionego rozszerzenia. Mnie zależy bardzo na tym aby działała wtyczka gspace. Nie mam zaufania do serwerów typu rapidshare.com, czy odsiebie.com. Wszystkie one nadają się do przechowywania danych przeznaczonych do odczytu przez wszystkich. Wolę zachować trochę prywatności i nie tracąc czasu na szyfrowanie używam dostępnego miejsca na gmail.com.

Zatem jak zrobić aby.

Firefox 9

"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć." Antoine de Saint-Exupéry - Onet.pl Blog

Szablon na blogu jest własnością Ataśka tzn. mnie, ponieważ sama go wykonałam. Jest dostosowany do przeglądarki Mozilla Firefox. Więcej informacji pod numerem 20479472.
Mam kilka osób, które chciałam szczególnie pozdrowić i wyróżnić. Przede wszystkim:
- Maćka! - tego, który stwierdził, że jak sra to o mnie myśli! Mój $weet Emo Boy!
- Kreta! - bo jest ze mną zawsze nawet w tych najgorszych chwilach. Wszyscy mnie pytają co mi jest, a ona nie zapytała, od razu.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Atasiek.(treść i ilustracje);
 

{my moon belong to your sun} - Onet.pl Blog

 
Wygląd dostosowany do przeglądarki Mozilla Firefox.
» Name: Expoir
» Type: graphics
» Aliasy: expoir.gu.ma
» Webmiss: Spazz
» Lay by: Spazz
» Opened: 31/01/09
» Host: Blog.onet.pl

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Spazz(treść i ilustracje);
 

alex.

Ani obudzić, ani zasnąć. naćpany endorfinami zakłóconymi niepokojem, dziwnie mi. mam ochotę opisać to dokładniej, ale nie wiem jak.

marzę o tym, że kiedyś będę mógł zaśpiewać, tak sam do siebie, 'z twarzą marilyn monroe' albo 'blue velvet' i identyfikować się z każdym słowem. metamorfoza?


Link 10.02.2007 :: 23:09 koment? (1)
shriek

pojawił się pierwszy zgrzyt. nie ostatni, wiadomo - nieodłączny element każdych relacji międzyludzkich.. szczególnie takich. ale w sytuacji, kiedy pojawiły się pierwsze problemy dość boleśnie uświadomiłem sobie, jak bardzo zależało mi na odroczeniu nieuniknionego i jak bardzo chciałem być kimś lepszym niż.Boja. splendid, znowu jestem fajny. a slash najtrudniejszy kawałek jednej ze swoich solówek na albumie gra nierówno. nie jest tak źle.

sinusoida - albo jestem zajęty swoimi problemami, albo słuchaniem cudzych. na świecie jest zasadniczo za dużo uprzedzeń i zahamowań, a za mało piwa i rock n' rolla. byłoby prościej, ech...


[firefox w wersji 2 ma wbudowany słownik ortograficzny, taki jak word. i działa! dziwna sprawa. ale pozytywnie jest]


Link 27.02.2007 :: 17:49 koment? (2)
peior

jednak widziałem to trochę inaczej. trochę. tylko trochę. ale trochę to jedno z najbardziej zdradliwych słów. najpierw atakuje cicho i znienacka, żeby potem.

Firefox 6

Zakazane Szablony- 38. I can touch the sky - Onet.pl Blog


Układ prawokolumnowy.
Tło wewnętrzne. W nagłówku dajemy TO
(przezroczyste). Kolor tła zewnętrznego: 252525. Czcionka:
podstawowa- Verdana 8pt, kolor: 454545, tytuł postów- Tahoma
pogrubiony18pt, kolor:AFAFAF. W postach lewostronna, w ramkach
wyśrodkowana. Tekst w ramkach- kontrolowany. Tylko jedna notka
widoczna na blogu! Pasek w tytule jest widoczny tylko przy
pierwszej notce. Blog musi być zaraz pod nagłówkiem.
Kontrola tekstu w ramkach i w blogu!

Szablon dostosowany do Mozilli Firefox i należy

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Paranormalna(treść i ilustracje);
 

Czasem śmierć jest jedynym wyjściem. - Onet.pl Blog

 O blogu
 O innych
O pomocy
 SPAMownik
                          500                          
                          23                          
Szablon bloga przystosowany do przeglądarki Mozilla Firefox. Nie odpowiadam za jego wygląd w innych przeglądarkach.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Pechowy wampir(treść i ilustracje);
 

{VanessaHudgens} Twoje źródło informacji o Vanessie Hudgens - Onet.pl Blog

Link me
Pokochałeś to wstaw
Za miłość się nie płaci
Disclaimer
Strona działa tylko w przeglądarce Mozilla Firefox.

Blog jest stroną fanowską i nie mam kontaktu ani z Vanessą oraz z jej.
Wstawiony 21 stycznia 2010

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Baby_V(treść i ilustracje);
 

Firefox 5

Zakazane Szablony - 92. WALL E - Onet.pl Blog

Znajdziecie tu.

(c) meppol
Thank you!

Kolory występujące na blogu:
` 45A2B1 - kolor tytułów postów a także linków,
000000 - tekst podstawowy,
` 941C22 - tekst w ramkach.

Szablon dostosowany do Mozilli Firefox i należy tylko do Zakazanych-Szablonów. Nie przywłaszczaj go sobie, nie podpisuj własnym adresem bloga, czy w jakikolwiek inny sposób nie przerabiaj! Szanuj moją pracę. Pamiętaj - pobierając szablon wpisz się do księgi gości i dodaj szabloniarnię oraz autora zdjęcia do linek! Jeśli masz problem ze wstawieniem szablonu.

Zakazane szablony - 70. Going through the hell - Onet.pl Blog

W odpowiednich miejscach. Na początku ustaw szablon "biel", bow innym może się nie udać i trójkolumnowy układ bloga. Następnie powstawiaj wszystkie wyżej wymienione części szablonu w wyznaczone miejsca. Jeśli nie wiesz jak to zrobić spójrz na obrazek pomocniczy. Kiedy już wszystko jest na swoim miejscu ustaw pasującą czcionkę i kolor tła zewnętrznego.

Credits:
photo : http://ymefreak.deviantart.com/
textura : http://webtreats.mysitemyway.com/

Szablon dostosowany do Mozilli Firefox i należy tylko do Zakazanych-Szablonów. Nie przywłaszczaj go sobie, nie podpisuj własnym adresem bloga, czy w jakikolwiek inny sposób nie przerabiaj! Szanuj moją pracę. Pamiętaj - pobierając szablon wpisz się do księgi gości i dodaj szabloniarnię oraz autora zdjęcia do linek! Jeśli masz problem ze wstawieniem szablonu kliknij TUTAJ lub skontaktuj się z nami na głównej stronie szabloniarni.


(c)

Firefox 8

ANDIE.CAY.PL - Najlepszy blog o filmach tanecznych ! <3 - Onet.pl Blog

Świecie. Jenna pomaga nie tylko dla dzieci dotkniętych chorobą na cedry-SinaiMedical Center, ale oraz dla kobiet i dzieci (wojna w kraju Konga).Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Crystalline & Dexace(treść i ilustracje);
 

~C u o r e - w i n x~ - Onet.pl Blog

Dziwne... to tak jakby jakaś gra była...no ale przynajmniej - przemiana ładnie wyglada i jak zauważyłam, jest nowa :D, ale same winx są do bani xD  Layli bardzo ładnie w kucyku, a Florka ma fajne ciuchy. Ale Stellka ma tak zarypistą sukienke ze nie moge xD
Winx maja mangowe oczy O.o lol, dziwnie to wyglada xD ale chyba przywykne xD Czyli uzyskuje to u mnie 8/10 pkt, bo te winxowny 3D wszystko popsuły xD

Pokaze wam jak wygladaja nowe winx (nie 3D). PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ, ALE  SIE STARAŁAM:

 

 

 

 

  

Soki ze nie ma Musy, ale nie zapisała mi sie :c

----


Hmmm... co by tuu jeszcze ... moze mini konkursik ? ^ ^
---
Blog założony 29/06/2011


Lay cały zrobiony w PhotoFiltre Studio przeze mnie. Don't copy please.


Blog poprawnie wygląda w przeglądarce Mozilla Firefox.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Laysha(treść i ilustracje);