O czym chcesz poczytać na blogach?

Fineasz i ferb

Gry za darmo online - Dobre darmowe gry flash

darmowegryonline
Link Dodaj komentarz »
Fineasz I Ferb Znajdź Różnice - Phineas And Ferb Spot The Diff - Gry Za Darmo!
Nowa gra oparta na przygodach dwójki bohaterów bajek Disneya Fineasza i Ferba w której twoim zadaniem będzie odnalezienie wszystkich szczegółów różniących między sobą dwa przedstawione ci obrazki. Czy uda ci się odnaleźć wszystkie.

Filmy Online za darmo.

Ogladaj Online

Bangkok, rok 2016. W mieście roi się od przestępców i skorumpowanych polityków. Ponieważ prawo jest bezsilne do walki staje samozwańczy bohater, którego prawdziwej tożsamości nikt nie zna - Czerwony Orzeł.

serialeonlinee
Link Dodaj komentarz »
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze / Phineas and Ferb (2011) Dubbing PL Online
Ogladaj Online
Spełnia się najgorszy sen Pepe Pana Dziobaka - Fineasz i Ferb dowiadują się, że jest on tajnym agentem. Ta rewelacja odchodzi jednak w zapomnienie podczas podróży do drugiego wymiaru. Tam Pepe dowiaduje się, że dr Dundersztyc.

Gry dla wszystkich dzieci

Razem chciałbym wam przedstawic typowe gry dla dzieci,czyli takie gry jak gry lego,gry ben 10 oraz gry Bob budowniczy. mało tego, że są to klasyczne gry dla dzieci, to sa one bardzo fajne i co najważniejsze, sąone bardzo wysokiej jakości . Wśród tych trzech gier wydaje sie ,że najlepsze gry to gry lego oraz [...]

Gry dla dzieci praktycznie wszystkie, są świetne, ale o tym już wspominałem . W tym wpisie chciałbym pokazać wam , moim zdaniem wręcz genialne gry . Do takich gier zaliczam gry fineasz i ferb,Mario oraz Tom i Jerry. Gry Tom i Jerry oraz gry Mario zna z was pewnie każdy, ale gry fineasz i [...]

Kreskówka

Nadany przez twórców. Jednak tutaj, od razu było wiadomo, że ci, co robili produkcję, byli świadomi swoich czynów. Ścieżka prezentuje się co najmniej wyśmienicie, mimo, że nie idealnie, ale to w końcu tylko nie doceniona kreskówka Cartoon Network, która w wielu krajach – patrz: Polska – powoli dokańcza żywota. No cóż… Myślę, że.

czwartek, 12 listopada 2009
ZMarchewa - Recenzja: Fineasz i Ferb

Kreskówki, to odwieczne dzielenie najlepszego – animowanego – gatunku filmów i mydlanych oper na infantylne.