O czym chcesz poczytać na blogach?

Finanse i rachunkowość

Ile za dyplom? Ankieta - Onet.pl Blog


Jako
post scriptum do poprzedniej informacji załączamy krótki wywiad z Gabrielą Gab w RMF Maxxx.
Zespół ilezadyplom.info (12:39)
A informatyki 73%.

Zarządzanie satysfakcjonuje 62%, finanse  i rachunkowość  - 61%, automatyka i robotyka - 60%, stosunki międzynarodowe - 58%.

Michał Ludwikowski - Onet.pl Blog

Zawodowego, gdzie uzyskał tytuł zawodowy w zawodzie: rolnik. W latach 2005-2010 kończy Szkołę Główna Handlowa w Warszawie na dwóch kierunkach, Finanse i Rachunkowość - 5 letnie studia magisterskie, oraz Zarządzanie - 5 letnie studia magisterskie.
Pracuje w biurze poselskim Posła na Sejm RP Eugeniusza.

Zamek Aurory - Onet.pl Blog

Kiedy zobaczyła nie udolnie balansującą z tortem na jednej ręce, drugą starając się zatrzasnąć niemiłosiernie skrzypiące drzwi Nikę i próbującym jej pomóc Xenę i Hakiru, ryknęła serdecznym śmiechem. Wtedy Przyjaciele ustawiając się, jako tako równo,.

,,...ale prędzej rodzice sypnęli im kasą żeby dali mi spokój, aby się tylko uczyła…”, bo oczywiście chcieli ją wysłać na „finanse i rachunkowość”żeby się wreszcie przydała.

...

 .

Bohaterowie opowiadania "OUR HAPPY ENDING - Sophie & Agnes" - Onet.pl Blog

Są współwłaścicielami (razem z rodzicami jej przyjaciółki - Zosi Firorskiej) ogromnej międzynarodowej korporacji. Dziewczyna zna biegle polski, angielski i francuski, uczy się także rosyjskiego. Jest szalona i pełna energii, nie ma żadnych pohamowań. Kocha poznawać nowych ludzi i robi to niemal przez cały.Trzy lata później przeprowadziła się na osiem lat do Paryża,a później na kolejne cztery. Następnie "osiadła" w Polsce wraz z rodzicami i siostrą. Studiuje finanse i rachunkowość w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. W przyszłości chciałaby pracować w firmie swoich rodziców i ich przyjaciół. Lubi czytać powieści.

foreveryoung blog


Czwarta nad ranem
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz[...]
Czemu się budzę o czwartej nad ranem
I włosy twoje próbuję ugłaskać
Lecz nigdzie nie ma twoich włosów
Jest tylko blada nocna lampka [...]
Czwarta nad ranem
Może sen.
U nogi (wrośnięty paznokieć)
4. Na razie egzaminy powoli się rozkręcają. Psychologia – 5 Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze – 3 I napisane finanse. Jutro Rachunkowość Zarządcza i Jęz. Angielski Trzymajcie kciuki. A jeszcze...sesja kończy mi się jak ja będę na wakacjach – Jak to pogodzić?
5..