O czym chcesz poczytać na blogach?

Financial times

Offshore financial centre

2000-2008. To przewidywane spowolnienie wynika głównie ze spadku niedoszacowania handlu (‘trade mispricing’), wynikającego ze zmniejszenia światowej wymiany handlowej, która z kolei jest wynikiem światowego kryzysu finansowego.

Illicit Financial Flows from Developing Countries, 2000-2009 (millions of U.S. dollars)

 

Pełen Raport dostępny tutaj:

Urugwaj USA Vanuatu Wyspa Man Wyspy Marshalla
Blog Andrzeja Bernatowicza

sobota, 20 marca 2010
Nieznany talent wicepremiera Pawlaka

Trafiłem przypadkowo na wywiad wicepremiera Pawlaka dla Financial Times sprzed przeszło pół roku. Aż serce rośnie okazuje się  bowiem,  że nie tylko Bronisław Komorowski i Franciszek Stefaniuk mają w koalicji talent literacki. Oto bardzo ładne, niemalże homeryckie, porównanie w wykonaniu naszego ministra gospodarki:

"Stabilna.

Shit happens.W związku z tym, praca dla Ferrero jest raczej dziełem przypadku, aniżeli mojej własnej woli i nieprzymuszonej woli, nie mniej jednak - nie jest źle. Ba, rzekłabym, że jest wręcz dobrze, a nawet lepiej.

Zaczynam dzień od gorącej czekolady oraz Financial Times, później do południa siedzę i macham nogą, jedząc czekoladki; trochę se spoglądam na Wyborczą, trochę na Rzeczpospolitą, znowu wracam do Financial Times, a następnie do 17 flirtuję z włoskimi pracownikami naszej firmy (tylko z tymi przystojnymi, żeby nie było, ze.

O najciekawszych

Do gospodarki, a Turcja, mimo ambicji, ale nie może domagać się rolę pełni patronat.

Perspektywa zjednoczenia z Kazachstanu i Białorusi jest mało prawdopodobne, aby inspirować większość Rosjan uważa, że ​​Imperium ma swoje wielkie przeznaczenie, pisze Financial Times korespondent Charles Clover ", ale dla garstki zagorzałych" Euroazjaci "Oświadczenie Władimira Putina o pójściu do" Eurazji Unii "trzy krajów – kwintesencja ich własnych aspiracji ".
"Czekaliśmy 25 lat, aż do naszych.

O najciekawszych | o nas

– gazety. Nienazwany były wysokiej rangi urzędnik Kremla powiedział: "On będzie musiał pokazać wszystkim, że nie pragną władzy, i wrócił nie hamować wolności i poza Od konieczne będzie wykazanie, że jest dobry.".
Materiał źródłowy: Financial Times

dziwny jest ten świat

Lista donosów na Polskę - A.Rybak
Marek Magierowski w RP napisał:

Andrzej Rybak zatytułował swój artykuł w “Financial Times Deutschland” “Mein Polen” - “Moja Polska”. Wyjątkowo celnie. Albowiem obraz Polski, jaki w nim przedstawia, został zbudowany na uprzedzeniach, lękach, fobiach, kłamstwach, manipulacjach jednego tylko człowieka - Andrzeja Rybaka. Problem w tym,.

Twój tytuł

Brne przed siebie.

Kochani, a jak tam u Was? Niech sie Polska moja kochana rozwija i blyszczy. Niesamowite, ze Polska samodzielnie i dzielnie sie rozwijac potrafi. Financial Times we wczorajszym artykule wychwalal niezaleznosc, rozwoj, gospodarke i sytuacje finasowa Pl. Jako jedyni przebrnelismy przez kryzys finansowy bez najmniejszej szkody. Nie pozaciagalismy bezmyslnych kredytow, stawiamy na.