O czym chcesz poczytać na blogach?

Final fantasy xiii

Kontownia

Tytułem summa summarum lepszym, gra to ciekawsza, oferująca więcej contentu. Nawet tamtejsza muzyka robi na mnie większe wrażenie, choć Uematsu skomponował co najmniej kilka wysokiej klasy utworów. TLS góruje nad XIII-2 fabułą, lecz gdyby obie gry startowały w wyścigu to ta pierwsza wygrałaby o czubek nosa. Mimo lokalnego charakteru (akcja rozgrywa się — z paroma wyjątkami — na wyspie Lazulis) w produkcji.Roboty i zwłaszcza system walki jest czymś, czego chciałbym doświadczyć w doskonalszej formie. Niestety, tylko tyle i aż tyle. Famitsu, czy też protoplasta tego magazynu, w latach 80-ych nazwał pierwszą część Final Fantasy “jedną z wielu kopii Dragon Questa”. Teraz można napisać, że mamy do czynienia może nie tyle z kopią czegokolwiek, ale grą, która nie przebija głową sufitu i nie wznosi się na ponadprzeciętny.

Galeria obrazków manga anime fantasy - Onet.pl Blog

Ohayo xD

Jest to blog typowo mangowo, animowy, fantsy.
Umieszczać w nim będę grafike.
Dlatego czekam na wasze zamówienia.
Przyjmuje min:

  • obrazki mangowe
  • obrazki anime
  • obrazki fantasy
  • obrazki postaci z przeróżnych anime
  • obrazki postaci z przeróżnych mang
  • obrazki zwierząt fantastycznych
  • obrazki zwierząt animowanych
Prowadziłam kilka.
Haruno/ Informacja
Bleach- Ishida/Rukia
Magic Girls
Postacie w mundurkach
Chłopaki
Anime Christmas
Czarnowłose
Mew Mew Power
Syreny
Final Fantasy XIII
Girls Summer

- GameBox - Prywatny blog kar95ol - welcome! -

Za free z ograniczeniem czasowym do posiadania go przez .... hm... 30 dni! PSN rusza pelna gemba... tia w koncu... ale wiecie co? Nie cieszy mnie to!Na dniach kupilem za bezcen Final Fantasy XIII. Obok kompa kurz zbiera nowy Wiedzmin 2, a kultowy Bioshock 2 i God of War II maja ochote pieprznac mnie z kopniaka, jednym slowem za duzo gier, a zbyt malo czasu. Notabene w trakcie gram na multi w bete APB Reoladet,.

Jamniczek Zombie

Lipiec, 2008

Dziś świat konsolowych nerdów obiegła piorunująca wiadomość. Pod koniec swojego wystąpienia na targach E3 prezes Square Enix, Yōichi Wada, ogłosił zgromadzonym, iż Final Fantasy XIII ukaże się jednocześnie na PlayStation 3 jak i na XBox 360.

Vincent Greene wiele razy podkreślał, że obecna generacja konsol jest straconym pokoleniem. Nie wróżył też świetlanej.