O czym chcesz poczytać na blogach?

Fimo

Ręcznie robiona biżuteria by Mn

A pozostałe elementy posrebrzane.


DOSTĘPNE

Tagi: dostępne kolczyki
12:28, bizuteriamn , Kolczyki
Link Dodaj komentarz »
Ogród Miłości

Cloisonne i kryształki Swarovski w dwóch różnych kolorach. Srebrne bigle, pozostałe elementy posrebrzane


NIEDOSTĘPNE

Tagi: kolczyki niedostępne
10:13, bizuteriamn , Kolczyki
Link Komentarze (2) »
czwartek, 11 marca 2010
Chabry

Kolejne kolczyki zrobione z masy fimo. Granatowy kwiatek został własnoręcznie zrobiony przeze mnie. Bigle sa srebrne, a drucik.

Biżuteria artystyczna według Harapati...
14:11, harapati
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 lutego 2010
Płomienny owal-nie ma
Długość owala koło 4,3 cm, szerokość 4 cm.
Fimo, srebro.

Tagi: Fimo zawieszka
22:06, harapati ,.

Kolczyki Anny

Z dodatkiem drobnych koralików, sznurka woskowanego i elementów w kolorze antycznego złota.Nr 114. Komplet wykonany z masy FIMO termoutwardzalnej, z dodatkami: sznurek woskowany i elementy posrebrzane.Nr 115. Komplet wykonany z masy FIMO termoutwardzalnej wraz z elementami posrebrzanymi.Nr 116. Babeczki wykonane z masy FIMO z elementami posrebrzanymi.
(niedostępne)Nr 117. Babeczki wykonane z masy FIMO z elementami posrebrzanymi.
(niedostępne)Nr 118. Babeczki wykonane z masy FIMO z elementami posrebrzanymi.
(niedostępne)Nr 119. Bransoletka na łańcuszku wykonana z koralików: crackle i szklanych.
Długość: 21 cm.
(niedostępne)Nr 120. Komplet kolczyki i bransoletka wykonane z kosteczek crackle i szklanych wraz z elementami posrebrzanymi.Nr 121. Kolczyki wykonane z koralików.

... - Onet.pl Blog

Artystę! Nigdy nie mogłam wybrać,a wczorajszego wieczora nareszcie wiem. Chodzi mi o malarza- Marka Rydena. Jest niesamowity. Zawsze wszyscy mi dokuczali, że rysuję jakieś śmieszne oczy, straszne stwory itp. Dla tych wszystkich osób mam dziś coś specjalnego.

.................
 
 
To moje dwa ulubione dzieła Marka Rydena. Po prostu się w nich zakochałam.
 ...................
Przez te wszystkie dni mojej choroby powstały kolejne dzieła z fimo. Idzie mi coraz lepiej. Mój ukochany tatuś pochwalił się w pracy, że robię takie kolczyki itp. i dzisiaj musiałam zrobić jedną parę jego koleżance.
 Torcik z limonką ( kolczyki i wisiorek)
 
 
 
Torcik cytrynowy ( kolczyki)
 
Torcik cytrynowy wersja II (kolczyki)
 
Smażone jajka (kolczyki)
 
Post trochę się wydłużył, ale po prostu.

Rodzaje koralików

Się polimer oraz glinę. Ten materiał już od dawna wykorzystywany jest do produkcji biżuterii, ozdób ze względu na jego elastyczność i sprężystość.

Produkcja takich koralików polega na łączeniu różnych kolorów masy termoutwardzalnej w odpowiedni sposób, tak aby powstały przeróżne wzory, następnie skręca się ją i nadaje oczekiwany kształt. Taka gotowa masa wypiekana jest w piecu w wysokiej temperaturze. Utwardzona masa jest cięta na koraliki o różnych kształtach, czasem dodatkowo malowana. Gotowe koraliki najczęściej się lakieruje.

Koraliki fimo występują w przeróżnych kształtach i wzorach. Najbardziej popularne są motywy kwiatowe ze względu na ich symetryczność. Fimo daje wele możliwości w tworzeniu koralików poprzez łączenie dowolnych kolorów i nadawaniu przeróżnych kształtów.

Żywe kolory koralików fimo sprawiają, że są popularne wśród młodzieży, a ich lekkość sprawia, że idealnie nadają się do produkcji biżuterii. Bogactwo wzorów wpływa na ich oryginalność. Są one ogromnym urozmaiceniem w dzisiejszym świecie biżuterii.

Teen Life. - Onet.pl Blog

Było rozwiązać w porównaniu do jednego zadania za 2 punkty, które sprawiło mi większy kłopot. Za to angielski był prosty, ale 1 zadanie było totalnie głupie i dwuznaczne. W każdym razie, wyniki będą dopiero w połowie czerwca! To trochę długo, ale na szczęście testy już za nami ;). Może nie będzie tak źle? Powoli już zaczynam się rozglądać za szkołami. Wczoraj byłam na dniach otwartych pewnego LO, ale w ogóle mi się nie podobało, no oprócz jednej rzeczy. Chyba nie złożę tak chęci uczestniczenia. A jak Wasze przygotowania?
Chabelle (12:20)
4 %

09 kwietnia 2011
Kolczyki- Kawałki Tortu
 Hey Wszystkim! ;))
 Ta notka poświęcona będzie parze mojego pierwszego wytworu z Fimo. Powstały one 2 kwietnia 2011 r. , czyli dokładnie tydzień temu.

Nazwa: Kolczyki-.

galeria KOKON

Pracochłonna centralna część naszyjnika. Oksydowane srebro i fasetowane: jadeit, lapis lazuli, turkus, jadeit fuksja.


Krzemienny Kwiat - oksydowane srebro, fasetowany krzemień pasiasty i rzemień.


Pagoda - fakturowana i oksydowana srebrna blacha, walce krzemienia pasiastego oraz rzemień.


Uszlachetnione Fimo - nazwa robocza -  drapane srebro, ręcznie robione korale Fimo, sieczka bursztynowa.