O czym chcesz poczytać na blogach?

Filmy online za darmo

..::cytaty recenzje::.. - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Film 

 • Listen a Minute
 •  English Listening
 •  ESL lab
 •  BBC - transport, hotel, cinema
 •  English Online
 •  Words- listening
 •  Listening - elementary
 •  ESL lounge
 •  Focus English
 •  Converations
  Ludźmi minionych czasów"
  Kartezjusz
   
  3) "Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"
  Billie Joe
  Dla podróżujących....... :)
  Dziś w "Metrze" (codziennej gazetce rozdawanej za darmo) jest zamieszczony artykuł o doświadczeniach podróżnych. Poniżej znajduje się historia, która najbardziej przypadła mi do gustu. :)
   
   

 • gryonlinedlaludzi.blog

  Ogólnych wiadomości z branży gier. W każdym z tychprzypadków powinieneś zobaczyć naszą stronę gry.pl. Nasz serwis www.gry.plprzeznaczony jest dla każdego - bez względu na stopień zaawansowania w graniu.Nasz portal www.gry.pl kierujemy zarówno dla maniaków gier komputerowych, jak idla osób grających raczej rekreacyjnie. Dokładamy wszelkich starań, aby.

  Gry dobre

  skomentuj (0)

  Polecany strony 2011-01-05 20:24:42

  oglądaj za darmo bez limitu darmowe filmy online

  kupuj tanie kolczyki srebrne
  usługi seo pozycjonowanie warszawa

  blogi przykładne : gry.

  SuperCzarodziejki - Winx Club! - Onet.pl Blog

  Na bieżąco z notkami i choć czasem zostaw odrobinę komentarzy:)
  Z nami nigdy nie będziesz się nudził/a! Jednak gdy nie będziesz miał/a ochoty na czytanie notek to graj w super gry Online! Oczywiście umieszczone są na naszym blogu:)
  Właścicielka tego bloga(Aelita-Muza) Obraziła Laylę, i obrażała ten blog. Oszukiwała Laylę i mówiła na jej temat jak najgorzej. Mówiła że to ona pierwsza zaczęła kłótnię choć na prawdę jest inaczej. Aelita-Muza dodała nasz bloga na Czarną Listę! Jest bardzo kłótliwa i oszukuje innych dlatego tu właśnie trafia.


  WKLEJ! ALBO DO UNIWERSALNEJ ALBO DO NOCI!

  Nagrody za konkurs

  1 miejsce: 50 komci, dodanie do linków, dodanie do złotej listy, karta stałego klienta, 6 avków z winx(za darmo), nagłówek(za darmo), 6 teł brokatowych(do gifów),  brokatowy napis

  2 miejsce: 35 komci,dodanie do linków, dodanie do złotej listy, karta stałego klienta, 3 avki z.

  BridgitMendlerr ● Jedyny taki fansite w całości poświęcony BRIDGIT! - Onet.pl Blog

  Miejsca! Cały ranking znajdziecie tu.

   

  003. Rozdanie nagród

  4 lutego odbyło się 39 rozdanie nagród Annie. Na tej uroczystości nie mogło zabraknąć naszej idolki! Bridgy ubrana była w cudną czerwoną sukienkę, a swoje blond włosy związała / upięła. Póki co, pojawiły się tylko 4 zdjęcia, jednak wkrótce na pewno.

  Ostatni tydzień ferii, i ogólnie jakoś tak nie chciało mi sie zasiąść do bloga... Ale już się poprawiam ;) Hmmm, oglądaliście 'Elitę'? Ja tak ^^ Fajnie było sobie przypomnieć ten film, no, i zobaczyć Bridgit w trochę innej roli ;) Jak zauważyliście, na stronie zagościł nowy styl pisania notek. Niewykluczone, że wrócę do tamtego, jeśli ten mi się znudzi, ale na razie chcę spróbować takiego. Myśle nad szablonem w stylu fansite... Ok, ja lecę, bo się tu rozpisałam, a jeszcze trzeba poinformować, i w ogóle ^^ xoxo!

  Limit zamówień: max. 2

  Zmieniłam zasady funkcjonowania shoppingu, od teraz zamówienia są za darmo!

   

  Sophie
  nawigacja
  001. Home Page
  002. Bridgit Mendler
  003. Site/Online
  004. Photo Gallery
  005. Multimedia
  006. Twitter
  007..
  Ostatni tydzień ferii, i ogólnie jakoś tak nie chciało mi sie zasiąść do bloga... Ale już się poprawiam ;) Hmmm, oglądaliście 'Elitę'? Ja tak ^^ Fajnie było sobie przypomnieć ten film, no, i zobaczyć Bridgit w trochę innej roli ;) Jak zauważyliście, na stronie zagościł nowy styl pisania notek. Niewykluczone, że wrócę do tamtego, jeśli ten mi się znudzi, ale.