O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Film

Silver

Komentarze (2) »
poniedziałek, 05 listopada 2007
Return of the ... (wstaw co chcesz)

Mam dla was moi drodzy czytelnicy (niewielu was jest zapewne) wiadomość. Czy dobrą czy złą, to osądzicie sami. Otóż wracam do pisania bloga (chyba nie myśleliście, że go całkowicie porzucę, co?).

Sprawa pierwsza: jest jeden problem i to wielki - od 30 czerwca, kiedy to pojawił się tutaj ostatni wpis obejrzałem całe mnóstwo filmów - chyba nie uda mi się już przypomnieć sobie jakich i ile ich było, więc to z pewnością przepadło.

Sprawa druga: blog troche sie zmieni. Nie będe już na siłę pisał o wszystkich filmach jakie tylko zobacze - będę pisał tylko o tych, które są warte opisania. No chyba, że się będę nudził strasznie, to wtedy napisze o byle czym.  Ale zmiana nie polega tylko na tym - wprowadzam nowy dział: "Formuła 1". Przez wakacje zdążyłem się "zaprzyjaźnić" z tym sportem. Co prawda sezon się właśnie co skończył, więc postaram się.

Blog Astoi19

2010-02-25                                     Wywiad z Astoi19 dla magazynu Times Machine

Astoi19 rzeczywiście powrócił do gry. Wczoraj odbyła się premiera nowego filmu : "Astoi19: Powrót do Faktów".
A dzisiaj odbędzie się premiera kolejnego filmu : Astoi19: Gdzie jest N***.
Czy Astoi19 zwariował? Nie za dużo tego wszystkiego? Zapytajmy się....


TM: Wczoraj była premiera twojego filmu. Dzisiaj kolejna premiera twojego najnowszego filmu. Jak znalazłeś czas na nakręcenie kolejnego filmu?


Astoi19: Na wszystko ma się czas. Spokojnie. Jak już wcześniej zapowiedziałem. Wracam do gry, wracam by dokończyć swoje dzieło.

Film za Filmem - Onet.pl Blog

Zdzisław Dyrman (13:26)
Skomentuj mnie

15 marca 2012
Essential Killing
Tak chwalony film, wysokie oczekiwania, jak to Polak zrobił dobry film. Pierwsze zdziwienie tak słaba ocena na filmwebie 5,5. Można mówić, że filmweb nie jest wyznacznikiem czy film jest dobry czy beznadziejny bo za dużo jest trollów. Ale jednak te oceny nie są aż tak odchodzące od ocen z imdb (są pojedyncze przypadki bardzo dużych różnic). Film o afgańskim bojowniku czy zwykłym mieszkańcu nie wiadomo, zostaje schwytany przez Amerykanów. Ładna scena w tym kanionie z helikopterem też bardzo dobrze. Więzień zostaje przetransportowany do obozu gdzie zostaje torturowany, pokazywane są metody "przekonywania" terrorysty? do wyznania.

Porzućcie wszelką nadzieję, a będziecie się dobrze bawić - Onet.pl Blog

Trochę pomyślałam na dnim i coś zrozumiałam..

 

I trochę dziwi mnie opinia ludzi, którzy mówią, że w Polsce robi się tylko filmy smutne, przygnębiające i jacy to my jesteśmy…..tylko niestety taka jest prawda, a poza tym mamy też mnóstwo świetnych komedii

 

I generalnie jeszcze przed wkroczeniem tego filmu do kin zastanawiałam się jak my na to zareagujemy i czy taki film jest w ogóle potrzebny. Myślę, że w niektórych przypadkach ten film jest potrzebny…

 

Niemniej rozumiem oczywiście tych, którzy pomyślą, że jest to kolejny(niepotrzebny)wyciskacz łez i nie jest w nim zachwycającego(czasami też tak myślę), jednak mnie ten film przekonał(w 90%), może przez pewne zabiegi jakie zostały zastosowane w tym filmie…(chociaż nie ma w nim niepotrzebnych trików, żeby wycisnąć w widzach płacz, jak to jest w amerykańskich filmach)

 

Niestety musimy pogodzić się z tym, że to.

Film polski

Miłość Platoniczna [opowiadanie zawieszone i skończone] - Onet.pl Blog

-Zabieram-odpowiedziałam po niemiecku zabrałam swoje nogi iwstałam. Spojrzałam na tego chłopaka wydał mi się znajomy

-Czy ja cię skądś znam?- spytałam

- Może z telewizji mam na imię Gregor-odpowiedział wyciągając rękę

-Ja Dominika

-Dominika?- spytał – przecież to polskie imię a ty za płynnie mówisz po niemiecku

- To cię zdziwię bo moja mama była Niemką i z połową rodziny kontaktuję się po niemiecku zadowolony?- spytałam

 -No ba- odpowiedział i uśmiechnął się w moją stronę

- Gregor-obejrzeliśmy się i zobaczyliśmy chłopaka biegnącego w.

Otworzyłam okno i usiadłam na parapecie. Ugryzłam jabłko i spojrzałam na mój ulubiony kryminał„Morderstwo to nic trudnego” ***wstałam i podeszła do stolika na którym leżała książka. Wzięłam ją i usiadłam na parapecie. Tak pochłonęłam się w czytaniu że nie usłyszałam pukania do drzwi. Odłożyła książkę wstała i otworzyłam dziwi. A tam stała…..

 

Witam wszystkich to moje pierwsze opowiadanie i nie boję się słów krytyki. Myślę że spodoba się wam moje opowiadanie. A teraz wytłumaczę o co chodzi z tymi gwiazdkami

 

Olimpias i jej węże* tego zdania użyła moja pani od historii podając swoją ocenę filmu o Aleksandrze Wielkim

Actimel** to mój ulubiony napój jogurtowy i.

Blog awiem93

Odpadają....Jako prezent dostałam łyżeczki hahahahah mie no myslalam ze sie zleje ze smiechu <hahaha> a najlepsze bylo jak pewien chlopak <nie bede pisac po imieniu bo sie przypadkiem obrazi ;p >  pozował na skałkach do zdjecia hhahaha albo jak biegl i mu prawie nogi w dupe wlazły... A jesli chodzi o to WLAZŁY, to my psiapsia ma na bloczq najprzystojniejszego na swiecie polskiego siatkarza Mariusza Wlazłego..... Ahhhh....... <kamila, to AH to nie w tym sensie ;p;p;p;pp> No tak minał mi wczorajszy dzionek... A dzisiaj znowu miałam baAaArdzo dziwny sen..... W sumie to nie chce mi sie o nim pisac bo zapewne wszystkich nimi <snami> zanudzam :((:((:(( Ok to pozdro dla:
~Wszystkich ktorzy byli na rajdzie czyli:
~Marty,
~Klaudii (1a)
~Samanty <fajna czapka;p>
~Marleny
~Paulinki,
~Agi
~Nikodema
~Marceliny < ty tez masz fajna czapke :P:P:P >
~Filipa
~Wiktora
~Kuniusia
~dla mnie :D:D:d
I dla wszystkich ktorych nie wymieniłam bądż zapomniałam imienia;p;p;p   A jeszcze dla mojej chorej psiapsiółeczki Klaudi <kmt26> ona niestety nie mogła pojechac bo chorutka jeeeest....... Zdrowiej cepo, nie?? Ok to wkleje jeszcze jakąs forke i lece papasie!!

Komentarzy: 5 Haha zwałowy sen, i ekstra film!! 2006-12-04 Odpadają....Jako prezent dostałam łyżeczki hahahahah mie no myslalam ze sie zleje ze smiechu <hahaha> a najlepsze bylo jak pewien chlopak <nie bede pisac po imieniu bo sie przypadkiem obrazi ;p >  pozował na skałkach do zdjecia hhahaha albo jak biegl i mu prawie nogi w dupe wlazły... A jesli chodzi o to WLAZŁY, to my psiapsia ma na bloczq najprzystojniejszego na swiecie polskiego siatkarza Mariusza Wlazłego..... Ahhhh....... <kamila, to AH to nie w tym sensie ;p;p;p;pp> No tak minał mi wczorajszy dzionek... A dzisiaj znowu miałam baAaArdzo dziwny sen..... W sumie to nie chce mi sie o nim pisac bo zapewne wszystkich nimi <snami> zanudzam :((:((:(( Ok to pozdro dla:
~Wszystkich ktorzy byli na rajdzie czyli:
~Marty,
~Klaudii (1a)

Historia mojego umysłu i ciała. - bloog.pl

Nie napisałam nic ciekawego. Wiecznie te same problemy. Jestem świeżo bo dwugodzinnych pracach nad napisaniem wypracowanka na temat życia i śmierci z angielskiego, więc piszę póki mam wenę.

   Skoro jestem świeżo po przemyśleniu tego tematu może napiszę co nieco o tym? Otóż musiałam napisać esej na temat nieba i piekła na podstawie filmu reż. Vincent'a Ward'a pt. "Między piekłem a niebem". Nie będę się rozpisywała na temat fabuły, gdyż niewiele z tego filmu pamiętam. No cóż oglądałam przez trzy dni i to w różnych tygodniach.. Ale nie to jest tematem tego wpisu. Mianowicie, chciałabym napisać trochę o mojej wizji nieba, piekła i co w ogóle sądzę na temat życia po śmierci.

Robię to często i nic z tego nie wynika. Budynek szkoły był świetny, internat też niczego sobie, było, jak to powiedziała koleżanka „Jak w Harrym Potterze". Nawet widziałam ładnego chłopca i podszedł do nas, ale nic poza tym. Przeszliśmy jakoś około 15 km. Las był piękny. Często zastanawiam się dlaczego ludzie tak zachwycają się lasami tropikalnymi, przecież nasze polskie lasy są równie piękne. Ah tyle tam było zieleni, gdzie się nie zrobiło zdjęcia i tak wyglądało na profesjonalne. Wieczorem zamiast zwyczajnej kolacji mieliśmy ognisko. Trochę cicho było mało kto coś mówił. Zero klimatu. Po ognisku i kiełbaskach poszliśmy szykować się na dyskotekę? Ja i dyskoteka. Nie lubię takich imprez. Jak wejdę do tańca raz, drugi i się nie.