O czym chcesz poczytać na blogach?

Fifty cent

.@..50 cent,music and cars..@. - Onet.pl Blog

 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
2007
 Lipiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Styczeń
2006
 Grudzień
 Listopad
 Październik
~The Best fasts~
Doda-newsy
Ściema! -50 cent
50 Cent: Bulletproof
Czym jeżdżą gwiazdy ?
Siema!
Jak podobają się Wam zmiany ?
Poinformujcie mnie o tym w sondzie >>...klik...<<

A teraz wcześniej zapowiadana animacja(tylko jedna,bo inne zajmowały ponad 2 mb i nie mogłem ich dodać ,żeby nie zajmowały miejsca na blogu)

  
P@tryk
3 sUpEr

28 marca 2007
...Kilka fotek Fifty'iego...

Are You Ready To Meet Sasha? || Beyonce-Knowles.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Popularny głównie dzięki swojej pięknej żonie, o której cały czas rozpisują się światowe media. "Jestem wielkim fanem Jaya-Z, ale poza Stanami Zjednoczonymi i środowiskiem hip-hopowym, nikt o nim nie słyszał, dopóki nie poślubił Beyoncé" - powiedział Cent dodając, że nie zazdrości Jayowi fortuny szacowanej na miliard dolarów, ponieważ w nią nie wierzy. "Nie wierzę, że jego majątek jest wart aż tyle! Ta kwota jest konkretnie przesadzona. Mam wygodne życie, niczego mi nie brakuje, więc nie zamierzam się z nikim ścigać" - powiedział Fifty, który zajął w tym roku pierwsze miejsce na światowej liście najbogatszych raperów magazynu Forbes, strącając na pozycję drugą ubiegłorocznego faworyta, Jaya-Z.

 

tojestten.blog

Na pociąg i zdążyłem, w śródmieściu szybka przesiadka w auto no i siup jedziemy, ale zaraz zaraz, nie ma aparatu, wracamy ? no to wracamy do Sulejówka szybko po aparat i browar na drogę i jedziemy, potem do warszawy i po chwili już jesteśmy w komplecie. No to sobie jedziemy, po 3 browarach kilku postojach i ponad 350 km jesteśmy w Gdyni, ale ta melina coś daleko od centrum, to wracamy do Gdańska, a tu melina w samym centrum no to siup jesteśmy. Wypakowani ruszamy na miasto no to jakaś szama i szukamy gdzie by tu ruszyć w sobotę na imprezę, potem do sklepu, a potem gadane i wlane. Drugiego dnia siup do sopotu, na molo i spowrotem, zakupy, kolacja i do klubu. Pierwszy klub niby za darmo, ale jakiś dziwny klimat i zero miejsca jak w arcie,.

Czekala, ale ogarnęliśmy sie nawet wcześniej i o 10 spokojnie opuściliśmy pokój i droga powrotna, jak powrót z imprezy, cisza, mało rozmów i siup szybko dotarliśmy do wwa i potem jeszcze pociąg i w domu. No to tyle wrażeń z wycieczki.

P.S - 113 km/h

skomentuj (0)

zaciskam zęby jak fifty cent 2008-02-21 22:22:02

No już wiadomo że bedzie ciężko, ale nie niemożliwe. Trzeba będzie na prawde włożyć sporo wysiłku pewnie, ale to nawet dobrze. Jeśli tylko wszelkie sprawy organizacyjne się ułożą odpowiednio, to bedzie połowa sukcesu. W końcu dobra logistyka to podstawa. Jutro trzeba jakąś burze mózgów zrobić, chociaż to sie.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Sprzedający się album w tym roku to zdecydowanie za mało. Drugi wynik otwarcia zaliczył 50 Cent - 691 000 egzemplarzy, co było teoretycznie dobrym rezultatem, ale w bezpośrednim starciu z Kanye Westem (artyści wydali swoje dzieła w tym samym dniu) nie dało złudzeń czyja produkcja jest lepsza. Jak się później okazało, rywalizacja obu panów była chwytem marketingowym i Fifty nie zamierza iść na obiecaną emeryturę. W przyrodzie nic nie ginie. Odbiorców muzyki nadal jest tyle samo, więc w 2007 roku coraz większą popularność zaczął zdobywać serwis iTunes, który sprzedaje muzykę w elektronicznej formie. Nieoficjalnie mówi się nawet, że nowa płyta Jay’a- Z będzie dostępna tylko i wyłącznie w tym serwisie.

Nasz kraj odwiedzili m.in. Busta Rhymes, Nas, Redman, Wu Tang Clan, M.O.P i G-Unit. Wszędzie publiczność dopisała, a artyści zaprezentowali świetne show.

Nieznacznie wzrosła w kraju nad Wisłą sprzedaż płyt, co zaowocowało 4 złotymi płytami – O.S.T.R.- Hollyłódź, Molesta Ewenement – Nigdy nie mów nigdy, Timbaland – Shock Value, 50 Cent- Curtis. Będąc przy sprzedaży nie sposób nie wspomnieć o zlikwidowaniu wszelkich pism zajmujących się tematyką rapową.

Jak to co roku bywa musiały pojawić się jakieś konflikty. Owal prowadził beef z Shellerem, a Onar i Tede rozpoczęli drugą część swojego pojedynku.

W 2007 roku podziemie zaczęło wychodzić z cienia. Wychodziło.