O czym chcesz poczytać na blogach?

Fide

Blog Walentyny Pawelec - Onet.pl Blog

Oficjalnie zaproszone osoby, 11.45 – 12.00 odprawa techniczna dokonana przez sędziego głównego imprezy, 12.00 – 13.00 rozegranie jednej partii szachów. 13.00 – 13.15 podsumowanie i zakończenie imprezy. 5.Miejsce. Teren przed MOS i R w Radomiu, ul. Narutowicza na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Podwalnej. 6.Uczestnictwo. Uczestnikami mogą być wszystkie osoby grające w szachy bez względu na kategorię szachową i miejsce zamieszkania 7.Zgłoszenia. Zgłoszenia z podaniem: imienia, nazwiska, nazwy klubu, kategorii szachowej, e-maila, telefonu kontaktowego, rankingu FIDE i PZSzach, przyjmowane będą w terminie do dnia 30.05.08 r. listownie na adres: Marek Niedźwiecki, Uczniowski Klub Sportowy „Roszada”, ul. Gębarzewska 25 b, 26-600 Radom, Tel. 0 507 434 079 lub e-mailem: uks.roszada@gmail.com, a także poprzez rejestrację na stronie www.szachy.3sh.pl. Istnieje możliwość zgłoszenia w dniu imprezy. Kluby i inne organizacje proszone są o zgłoszenie wystawionych uczestników wcześniej. Niebawem zamieścimy formularz zgłoszeniowy indywidualny i grupowy. 8. Sposób przeprowadzenia imprezy. Każdy uczestnik powinien zabezpieczyć.

czipsy-z-getto.blog

Wstawanie i późne chodzenie spać oraz niewiarygodnie duży materiał do nauki. Jeśli moje przewidywania się sprawdzą a potencjał twórczy się nie wyczerpie to trochę jeszcze pociągne :) A narazie to duże buzi dla Dagi żeby mi tam nie zamokła w tych Międzyzdrojach i życzenia dla miszy, żeby za dużego kaca nie miała i na siebie uważała :)* No i oczywiście dla Pawua, który wcale nie jedzie do Miedzyzdroii ale poprostu jest :*

skomentuj (0)

Z kategorii: święto 2004-09-30 07:38:08

Z pamietnika leTki:


Ze względu na ten szcególny dla Was dzień życze wszytkim Panom, tym małym i dużym żeby im się żyło tak dobrze z Nami jak do tej pory a może i lepiej ;p Specjalne życzenia dla Mojego Pana Pawua, żeby się w końcu znalazł na FIDE i żeby się mu wszytkie pragnienia spełniły a jeśli będą jakieś trudności w ich realizacji to ja pomgę :)*

skomentuj (1)
Strona główna
wrzesień 2004

Słoneczne Godziny miniatury w skali 1:12 - Onet.pl Blog

Want to be there when it happens.- Nie boję się umrzeć. Poprostu nie chcę tam być gdy to się stanie.

Zastanawiałam się też nad tym zdaniem Qurrella z HP: Nie ma czegoś takiego, jak dobro i zło, jest tylko władza i ludzie zbyt słabi, by ją osiągnąć.

Ostatecznie jednak zwyciężyła łacina i 6 mądrych zdań, które tak troszkę jakby określają Severusa i to co się wydarzyło w jego życiu ;):

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis - Pamiętaj zachować spokój umysłu tak w nieszczęściu jak i w powodzenniu

Audi, vide, sile - Słuchaj, patrz i zachowaj milczenie.

Cognosce te ipsum - Poznaj samego siebie.
Contra vim mortis non est medicamen in hortis - przeciwko mocy śmierci nie ma ziół w ogrodach (na śmierć nie ma lekarstwa)

Fas est et ab hoste doceri - warto się uczyć i od wroga 
Fide, sed cui, vide - ufaj, ale bacz, komu ufasz.

Stara.

Rydzyk - co pisze?

Przez demokratów, ..." (źródło http://metapedia.konserwatyzm.pl/wiki/Republikanizm). Autor tego stwierdzenia musi być autorytetem w zagadnieniach republikanizmu; "prof. Adam Wielomski (ur. 1972) – historyk idei, publicysta prawicowy, konserwatywny monarchista, nacjonalista, doktor habilitowany nauk politycznych, profesor Instytutu Nauk Społecznych AP w Siedlcach i Wydziału Nauk Społecznych SWimBJ, prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego. Współpracownik tygodników Najwyższy Czas!, Racja Polska i Myśl Polska, redaktor naczelny kwartalnika Pro Fide Rege et Lege." (http://metapedia.konserwatyzm.pl/wiki/Adam_Wielomski)

Lansowanie takich poglądów stoi wyraźnie w opozycji do demokracji, zwalcza ją!

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101125&typ=my&id=my31.txt

09:09, vincent_wawa
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 listopada 2010