O czym chcesz poczytać na blogach?

Fiat stilo

*~poczuj *~ że* ~żyjesz*~

Hey ! jestem chora i dzisiaj byłam u lekarza mam zwolnienie do końca tygodnia czyli do piątku. Cieszcie się bo bedą mam nadzieje codziennie notki !! ja się bardzo cieszą bo tydzień bez budy i tylko mój domek... jak byłam chyba w sobote u chrzestnego w jego new domku to było superowo, i jek napisałam że ma chyba tego fiata stiolo to się pomyliłam bo ma suzuki swift ( takie jak ma magda m. ) a domek ma superśny!! w bloku ale jakoś 69m2 czy coś więc nie najmniejsze. A jego córeczka jest taka słodziutka ma dopiero 1,5 tygodnia i ma na imię Maja a na drugie judyta oczywiście po mnie =). A jak jechaliśmy do grześka to byliśmy w M1 coś mu kupić jako prezent i jeszcze wesziśmy do.Gdzieś na miasto np. do galerii krakowskiej. A w niedzielę idę do chrzestnego bo mu się córka i będzie miała na imię Hania albo Maja a na drugie będzie miała judyta po mnie =D =D. I pierwszy raz idziemy do jego nowego domku więc musimy dać jakiś prezent. Damy im  rybki 2 takie ładne. I oni jeszcze mają nwe autko i muszę się nim przejechać ( chyba fiat stilo ). OK nie mam co pisać więc już kończę ! a i jeszcze dzięki za tyle komciów !! PROSZĘ KOMENTUJCIE !

 

kliknij i napisz :: 27

oscar123.blog.plskomentuj (3)...::: Śmierć Janusza Kuliga :::... 2004-02-14 10:26:20


Wczoraj zmarł w wypadku samochodowym Janusz Kulig. Było to 3-krotny mistrz polski i wicemistrz Europy w rajdach samochodowych .. Ja osobiście nie oglądam rajdów, ale troche tam słyszałem o tym :) A oto fragment z wypowiedzi : "Samochód fiat stilo, którym jechał Kulig, został zmiażdżony przez pociąg jadący na trasie Kraków - Tarnów - powiedział PAP komisarz Krzysztof Dymura z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej w Krakowie. - Przejazd w tym miejscu jest strzeżony, jednak z nieustalonych przyczyn nie zostały opuszczone szlabany. Janusz Kulig zmarł krótko po wypadku".

Zmarł w piątek.

"uciekam.. c'est la vie.."

Janusz Kulig!
PAP 19:20


Janusz Kulig 1969-2004
(fot. PAP)

W piątek wieczorem, 13 lutego, na przejeździe kolejowym w Rzezawie koło Bochni zginął tragicznie trzykrotny mistrz Polski i wicemistrz Europy w rajdach samochodowych Janusz Kulig. Miał 34 lata. Jego samochód został zmiażdżony przez pociąg.

"Samochód fiat stilo, którym jechał Kulig, został zmiażdżony przez pociąg jadący na trasie Kraków - Tarnów - powiedział PAP komisarz Krzysztof Dymura z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej w Krakowie. - Przejazd w tym miejscu jest strzeżony, jednak z nieustalonych przyczyn nie zostały opuszczone szlabany. Janusz Kulig zmarł krótko po wypadku".

Policja zabezpiecza.

sebavw.blog

skomentuj (0)

Dziś żegnamy znakomitego Mistrza kierownicy.. 2004-02-18 16:55:09

W piątek 13 lutego w swą ostatnią trasę wyruszył Janusz Kulig.
Trzykrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych.
Przejeżdżając przez ''niby'' strzeżony przejazd kolejowy koło Bochni swym
prywatnym Fiatem Stilo zderzył się z pociągiem.
W wyniku katastroficznych skutków wypadku poniósł śmierć na miejscu.
Pogrzeb Janusza odbył się dziś
o godzinie 12.00 w jego rodzinnej miejscowości - w Łapanowie.
Winę poniosła dróżniczka, która w porę nie opuściła szlabanów,
lecz cóż z ustaleń, skoro
nikt już nie przywróci życia.