O czym chcesz poczytać na blogach?

Fiat 500

Komentuj reklamy

Sobie o nim pomyślałam jako ignorantka motoryzacyjna, jest jak rumak, którym odjeżdżają na końcu szczęśliwie zakochani. Dla przypomnienia:Dopiero po kilku dniach, kiedy zobaczyłam ten spot:

dotarło do mnie, że to kampania reklamowa, jaką rozpoczął Chrysler umieszczający w swej ofercie włoskiego Fiata 500. Osoby za to odpowiedzialne uważają, że włoski styl należy przenieść w amerykański świat. Tłumaczenie, że jeśli chodzi o design, to wszystko co włoskie (buty, torebki) się sprawdza w USA może być zbyt naiwne moim zdaniem, ale kto wie, może ta kampania okaże się skuteczna. W końcu to nie pierwsza reklama z udziałem pięknej gwiazdy i.

VETERAN AUTO - Onet.pl Blog


07 października 2009
Brak tytułu
W zasadzie nic sie nie dzieje. Przygotowania do Żubrów 2009. W planie trzy auta: Fiat 500, Fiat 127p i...Capri. Powinno sie udac, a jak bedzie na prawde, to czas pokaze. Poki co wszystko idzie zgodnie z planem. 500-tka teoretycznie dotarta, wiec nie powinno byc niespodzianek, 127 bez żadnych zmian, po za skrzynią biegow, więc tez nie przewiduję żadnych emocji. Największą niewiadomą jest Capri. To absolutny prototyp, wiec wszystko jest.

SCI K607

obrazki ze Słowacji

Stara Škoda, ale jara... Najważniejsze, że jeździ...

... bo ta już nie.

A to kiedyś była Łada 1200, czyli Fiat 124...

01:04, dr_bloger
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 czerwca 2009
na czeskich drogach

którymi przejechałem ostatnio dobrych 500 km na rowerze, coraz rzadziej spotykamy auta starsze, niż 20 lat - nawet Škody z rodziny 105/120, kiedyś tak bardzo rozpowszechnione jak u nas Maluchy...

Rzadkie są zwłaszcza wozy pierwszej generacji (na zdjęciach: Škoda 120 L), produkowane do początku lat 80. Odróżniają się chromowanymi zderzakami i pionowymi.

Moto-Blog

Fiat bez dachu 2006-11-05
Wiemy już, że nowy miejski fiat, który ma być produkowany w Tychach od 2007 r., będzie stylizacyjnym rozwinięciem prototypowego trepiuno.

Również w polskiej fabryce powstawać będzie nowy ford ka. Oba pojazdy będą dzielić kluczowe podzespoły. Na podobną współpracę zdecydowały się Peugeot-Citroen i Toyota (miejskie aygo, C1, 107).

Fiat 500 zadebiutuje w 2007 r., dokładnie 50 lat po swoim imienniku, który zmotoryzował powojenną Italię. Także jego stylizacja będzie czytelnym nawiązaniem do bestsellera. Linie są niemal odbiciem prototypowego trepiuno sprzed półtora roku.

Jedną z wersji tego małego fiata, które nieco później wejdzie do.

Meble biurowe - bloog.pl

Zdjęcia nowej Fabii kombi. Wzorem nowej Fabii hatchback, prawdopodobnie również nowe kombi będzie większe i bardziej przestronne od swojego poprzednika. Już na salonie samochodowym we Frankfurcie będzie można zobaczyć nowe kombi. Nie zobaczymy natomiast nowego sedana, ten projekt został zarzucony, bo zainteresowanie tym modelem było niewielkie. Fiat ma powody do zadowolenia. Panda odnosi sukcesy, nowe Bravo sprzedaje sie dobrze, a teraz ma nowe powody do świętowania. Nowy Fiat 500 to ostatnia konstrukcja koncernu z Turynu, mały samochodzik o długości zaledwie 3,55m i rozstawie osi 3,2m. Autko nie jest tanie, ale dobrze wyposażone, ma mocne silniki i wszelkie zadatki na to by stać sie kultowe. Ze względu na cenę nie bedzie to podstawowy pojazd rodzinny w biedniejszych krajach. A teraz coś z górnej półki – maluch.