O czym chcesz poczytać na blogach?

Fetch

Wena i Honda

Manta również jest w stanie błogosławionym! USG powiedziało, że jej brzuszek mieści zdecydowanie mniej fasolek niż Weny, ale ciąża potwierdzona. Wiec będzie wesoło :-)

Dla zainteresowanych informacjami o Mantolinowym miocie odsyłam na nasza stronę: www.wenabc.cba.pl, która przeszła reorganizację i obejmuje teraz również staffiki. FAJNI właściciele dla FAJNYCH staffików poszukiwani! :-)

I tematu numer dwa - DCDC Sopot. PIERWSZY raz od czasu jak zaczęłam robić frisbee i startować w zawodach, byłam na zawodach nie rzucając NIC. Żadnego toss&fetch, żadnego pokazu freestylowego, żadnego startu :-( Było strasznie! Ale i tak cieszę się, że byłam.
Zaliczyłam też po raz drugi sędziowanie, ale po raz pierwszy w Openach. Co prawda tylko Execution, ale jeszcze nigdy wcześniej nie oglądnęłam tak dokładnie WSZYSTKICH openowych freestylów ;P
W Sopocie było dosc mało ludzi w porównaniu z zawodami w Poznaniu, ale i tak było super :-)
Wena przekazała trochę swojej nieużywanej mocy Panu JJowi, który miał NAPRAWDĘ dobre występy. Pierwszy raz wyłapał ponad 20 punktów na toss&fetch! I zakwalifikował się z Maćkiem do.

Nexee BC - Onet.pl Blog

U weterynarza i leżeniu Pikusia do końca wyjazdu. Chyba nie muszę wspominać, jak do dziś jest mi głupio ze względu na tę sytuację? Na szczęście teraz jest już wszystko w porządku.

Okazało się też, że u Nex mam do czynienia z agresją lękową w stosunku do większej ilości psów. Dowiedziałam się, co zrobić, by otrzymać zachowanie zastępcze i myślę, że będzie to potrzebne. No cóż, poprawna socjalizacja na wsi, bez samochodu i prawa jazdy, mi nie wyszła...

  

Celem naszej wyprawy było też objerzenie szczeniaczków Olly (Never Never Land CRUISER CONTROL) x Fetch (FETCH Granting Pleasure), czyli naprawdę fajny, sportowy miot. Niestety u 2-tygodniowych papisiątek trudno zaobserwować cokolwiek, ale dosłownie z dnia na dzień rosły i podejmowały pierwsze próby zabawy! Bardzo jestem ciekawa ich dalszych losów i tego, na jakie wyrosną psy...

Podróż powrotna obfitowała w ciekawe wydarzenia... Ze Stefanówki jechałyśmy z M. i J. do Warszawy, prowadząc przy okazji ściśle tajną rozmowę, której tematu nie mogę wspomnieć ;D Na dworcu zakupiłyśmy z M. fast food'y i ruszyłyśmy na podbój pociągu. Byłam szczerze zaskoczona wyluzowaniem Nex, która.

nyfi's considerations

Aby zmieniać obiekt lepiej korzystać z metody read.

Można tworzyć bloki z transakcjami, rollbackami i zapisami po części operacji

 def save = { Album.withTransaction { status -> def album = Album.get(params.id) album.title = "Changed Title" album.save(flush:true) def savepoint = status.createSavepoint() ... // something goes wrong if(hasSomethingGoneWrong()) { status.rollbackToSavepoint(savepoint) // do something else ... } }

Domyślnie asocjacje są lazy. Można to zmienić poprzez
 static mapping = { artist fetch:'join' }[/ourcecode] lub w zapytaniu [sourcecode language="java"] def albums = Album.list(fetch:[artist:'join']) for(album in albums) { println album.artist.name }

Także w kryteriach, hql i dynamicznych finderach można tego użyć.
Dostępne są 4 strategie cacheowania:

  • read-only – tylko do odczytu
  • nonstrict-read-write – malo i rzadkie operacje zapisu
  • read-write – dużo i często, istnieje szansa zmian w tym samym czasie
  • transactional - pełne zachowanie.

fale magmy

Kradziez. z domu zrabowany jej zostal zbior wlasnorecznie napisanych opowiadan. 

bibliotekarka byla obojetna.

07:34, fale_magmy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 31 marca 2008
what you now have was once among the things you only hoped for


i'm still hoping for him. he's my dream.

moim marzeniem są też jego osiągnięcia.

innym marzeniem jest też odnalezienie.

ścieżka środka jeszcze nie doprowadziła mnie
do ścieżki. mojej.

a może to on (?)

00:41, fale_magmy
Link Dodaj komentarz »
joe black


fetch him. take the helicopter.
blow my velvety curtains.
nudge my jean miro's.
and.

Kto tam jest w środku?

A to czytając notki na blogu Czuczu, a to oglądając komiks; jednym słowem nie nudzę się. Mam tylko nadzieję,że to moje lenistwo nie odbije się na moich jutrzejszych ocenach z kartkówki i klasówki....Dziś nareszcie Konrad dostał "Wredne dziewczyny" i będzie mógł osiągnąć kolejny stopień zlandrynienia (nie poinformowanych proszę o przeczytanie kilku notek na www.p-p-w.mblog.pl). Dostąpiłeś naprawdę wielkiego zaszczytu, mogąc poznać Biblię Pustaka (nie poinformowanych proszę o przeczytanie kilku notek na blogu - link powyżej).

It's so fetch!Wróble stały się motywem przewodnim rysunków, rozmów, notek na blogu. Osobiście nie poddałam się wróblomanii i raczej jej wpływy mnie nie sięgną, nie zagrażają też pustaczeniu się, więc wróblomaniacy mogą sobie działać obok nas, gdyż nie grożą naszej ideologii.Upokorzenia się zdażają, ale idiotami nie trzeba się przejmować. Kretyn pozostanie kretynem, ale jego nieco nieudaczna zemsta mnie już nie rusza, chociaż na początku zabolało. Z resztą wtajemniczone osoby podtrzymują mnie na duchu i jestem im bardzo wdzięczna:). A.

Blog SarpayEvans

Days in my chaise
The whole world according to moi
Excuse Me Thank You
Iced tea imported from England,
Lifeguards imported from Spain,
Towels imported from Turkey,
Turkey imported from Maine,

Sharpay and Ryan:
We're gonna relax and renew,

Sharpay:
You, go, do!

I want fabulous,
That is my simple request,
All things fabulous,
Bigger and better and best,
I need something inspiring to help me get along,
I need a little fabulous is that so wrong?

Fetch me my jimmy choo flip flops,
Where is my pink prada tote?
I need my tiffany hair band,
And then I can go for a float.

Ryan and Sharpettes:
A summer like never before

Sharpay:
I want more!

Ryan and Sharpettes:
She wants fabulous,
That is her simple request,
All things fabulous,
Bigger and better and best,
She needs something inspiring to help her get along,
She needs a little fabulous is that so wrong?