O czym chcesz poczytać na blogach?

Festina

czasomierze

Ze sportem, co dopełnia ich jedyny w swoim rodzaju sportowy charakter.

Motto Festiny: “Wysoka jakość zegarka za dobrą cenę” zostało wypracowane przez Miguela Rodriguez’a, ojca Festina Group, do której należą również światowe marki, jak Lotus, Calypso oraz szwajcarski Candino i Jaguar. Miguel Rodriguez w swoich przedsięwzięciach podąża nieustannie za swoją wizją. “Podaruj człowiekowi dobrą rzecz, na którą go stać”. Konsekwentne wdrażanie tej wizji gwarantuje sukces Grupy Festina. Festina Lotus S.A. należy nie tylko do wiodących firm w Hiszpanii, ale posiada również swoje oddziały w ponad 65 krajach na całym świecie. Festina uważana jest za najszybciej rozwijającą się markę w branży zegarmistrzowskiej.

This slideshow requires JavaScript.


Po Burzy Słońce Jest- Festina lente. - Onet.pl Blog

Mka pod lupą.
 • Kilka słów o autorce:D
Związane z blogiem
 • Bohaterowie
 • Linkownia
Moje
 • Festina Lente- Po burzy słońce jest
 • Jestem wolny mam swoje zdanie, to czego pragnę.

Prawo, administracja, ustawy, sądownictwo, finanse, pieniądze, gospodarka - bloog.pl

Pożycz Teraz

Pożyczki Online - zbiór pożyczek dostępnych przez internet

Przejdź do:
 • pożyczki bankowe -oferty banków
 • pożyczki pozabankowe -oferty firm pożyczkowych

Pożyczki bez BIK i na dowód

Firmy bez BIK -zestawienie firm z Polski udzielających pożyczek bez bik

Kredyt przez Internet

Kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Pożyczka na dowód i bez zaświadczeń

Kredyt konsolidacyjny

Forum FF

Forum kredytowe

Dla zadłużonych

Kredyty hipoteczne / dla zadłużonych

Czwarta Władza

Festina Chrono Bike

Archiwum

 • październik 2009
 • listopad 2009
 • luty 2010
 • marzec 2010
 • wrzesień 2011
 • więcej...
 • październik 2011
 • listopad 2011
 • styczeń 2012
 • luty 2012
 • marzec 2012
 • ...schowaj

O moim bloogu

Blog o procesach legislacyjnych, o finansach państwa oraz o finansach obywateli. O kredytach rządowych oraz kredytach mieszkaniowych z dopłatami.

Domostwo w budowie

Droga kończyła się w muszli (zalanej standardowo wodą), wiec aby wyjść z rur najzwyczajniej w świecie myszki podziurawiły do szczętu karbowany, plastikowy waż między odpływem a muszlą.

Tak to pogoda ma wpływ na cieknące rury. Zwłaszcza pogoda jesienna.

14:39, andja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 września 2008
Festina lente

Jak mawiali starożytni pośpiech nie jest zdrowy. Podobno też co za dużo to też na zdrowie nie wychodzi.

Takie myśli nachodzą mnie, kiedy schodzę do pralni (nie za często...). W pralni, jak już wiadomo, stoi nowa pralka. I chyba jest zbyt dobra na nasze potrzeby. Nie spieszy się. Ma za dużo programów i pierze za dokładnie. Jest za nowoczesna.

Chcieliśmy kupić pralkę, więc mała wyliczanka (google, ceneo, allegro.

Trying to understand, what is my predestination, meaning of my life...

Każdego dnia: wielu spotykam ludzi, którzy są wyjątkowi, szczególni. Ale nigdy nie zdołałem - póki co - dokonać takiego oddania się w sposób totalny. I pewnie nigdy do tego nie dojdzie... Być dla drugiego człowieka i ciągle razem z nim wydaje się bardzo trudne, wręcz niewykonalne. Bo każdy (w pewnym sensie także i ja) mimo wszystko chce posiadać siebie dla siebie samego, chce być panem swojego życia - choćby w niewielkim stopniu. A ja nie chcę utracić zdolności miłowania, czyli posiadania siebie w dawaniu siebie. Dlatego ciągle uczę się, jak żyć; czasem upadam, bo to nie jest łatwa droga. Ale chcę iść dalej. Ciągle szukam...  Festina lente!


"Trafiają się kobiety z defektem moralnym, niezdolne kochać nic i nikogo, prócz swoich przelotnych kaprysów, podobnie i mężczyźni; jest to tak dobra wada jak: głuchota, ślepota albo paraliż, tylko mniej widoczna."
(Lalka, B. Prus)

Mój diaryusz - Onet.pl Blog

Żadną nie gnany drew do ognia dorzuciwszy przy kominku ze szklenicą siedzi, insza zaś, gdy co dnia przez śniegi nie dla swywoli, a za potrzebą jaką pilną, albo dla chleba brnąć musi, wtedy zima już nie tak piękną porą roku się jawi. Jakem to przed rokiem był pisał, gdy tylko gościńce nieco przyprószy, zawalidrogi się pojawiają, którzy jadąc pomału bardzo inszych wstrzymują; najwięcej to krwie napsować może, gdy komu śpieszno, a za niedojdą takim wlec się mil kilka musi, bo na wąskiej drodze wyminąć go nie sposób. Samem niegdyś przekleństwy w nich miotał i do dziś mi się zdarzy, częściej przecie „festina lente” sobie powtarzam wiedząc, że ze złości mojej korzyści żadnej nie będzie, przeciwnie, zdrowie tylko stracić można. Wszystkim tedy wyrozumiałość na drugich nie tak wprawnych w powożeniu doradzam, tym zasię, których śnieg na drodze trwoży, by doma ostali, a gdy już inszej rady nie ma i w podróż wybrać się muszą, by nie tylko co przed nimi mieli na względzie, ale też czasem co za ich plecami się dzieje spojrzeli i widząc, że się za ich wozem karawana zebrała, zjechali gdzie na bok i rychlejszych od siebie przepuścili.  

Pan Brat