O czym chcesz poczytać na blogach?

Ferrari f430

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog


10 października 2010

Podczas targów genewskich w marcu 2005 roku została zaprezentowana otwarta wersja modelu F430, nosząca podobnie jak jej poprzednik (360 Spider) nazwę Spider. Model ten tradycyjnie został zaprojektowany przez Pininfarine, a aerodynamikę dopracowano za pomocą symulacji komputerowych używanych przez zespół F1.

W Spiderze.

Low Grip (jazda po nawierzchni o niskiej przyczepności), Sport (jazda po torze) oraz wyczynowe tryby Race i CST, w których całkowicie odłączana jest kontrola stabilizacji toru jazdy i trakcji i kto wie co jeszcze...

>>> Ferrari F430 Spider In Saloon

Ferrari F430 Spider stylistycznie nawiązywać ma do niegdysiejszej sławy Ferrari, modelu 156, który w 1961 roku święcił triumfy w wyścigach Formuły! Gest ten jest dedykowany raczej amerykańskiej.

..."Póki miłość jest powieścią, jesteś treścią jej"...

Zaczęła bawić się palcami chłopaka. Tym razem byli spokojniejsi niż przed południem. Kiedy wracali do samochodu, Rambo pochylił się i pocałował Natalię w szyję, uprzednio odgarniając jej włosy wolną ręką. Wsiedli do czerwonego Ferrari f430 i odjechali. Po drodze zatrzymali się na stacji benzynowej połączonej z restauracją. Aaron poszedł coś zamówić, a Natalia w tym czasie odwiedziła toaletę, by przebrać sukienkę na tę, którą przed chwilą wyciągnęła z.

Cobra Team - opowiadanie o wyścigach - Onet.pl Blog

Wyruszyli, każdy z Nich czuł lekki strach, ale nie zamierzali go słuchać ani przejmować się nim. Dojechali, z daleka zauważyli Ryana, jednak nie był sam, przy Nim stała  dziewczyna  w rudych włosach opierająca się o białe Ferrari f430, po chwili dojechała pomarańczowa Toyota Supra oraz czarny Nissan Skyline, z Toyoty wyszła kobieta,  z Nissana ideał Alyson, wysoki blondyn. W pierwszej chwili aż Ją zatkało, w tym momencie już kompletnie nie była pewna siebie..

hello beautiful. ;3 - Onet.pl Blog

Nieumalowaną twarz. Musiałam się schylić by zrobić jej tą przyjemność. Poczułam nagle lekki powiew wiatru. Uzmysłowiłam sobie, że stoję właśnie w ogrodzie. Nagle z moje oczy zrobiły się wolne, a przede mną stał czerwone, lśniące ferrari F430. Jednak nie zrozumiałam aluzji.
-Oto nasza niespodzianka. Od dziś to twój samochód! – wykrzyknął tata.
Przyjrzałam się mu jeszcze raz dokładnie. Nie docierało do mnie, że to cacko jest moje. Popatrzyłam na tatę, potem.