O czym chcesz poczytać na blogach?

Ferrari california

Skoro i tak skoncze w piekle, to moge po drodze zaszalec..;) - bloog.pl

Ee tam. Nikt się nie dowie. No może oprócz Aro, ale on nic nie powie. Mam na niego haka.

Widac mu się spodobała bo się na nia zapatrzył. Zachichotałam. Otrzasnął się:

- Bello… ja.. dziekuje!- zawołał

Pozniej był Emmett z Jasperem. Dobrze ze pojechałam z Colinem. Kupiłam im ferrari California. Granatowe. W torebce na prezent były kluczyki.

- Bella kocham cie normalnie!!- wrzasnął Jasper i razem z Emmem pobiegli na pole. Zasmiałam się.

Z Esme, Rose i Alice nie miałam problemu. Alice kupiłam sliczna sukienke w kolorze Ecri, Esme żółtawa, a Rose brazowa ze srebrnymi.

Knight Rider: The Series || Świat Nieustraszonego - Onet.pl Blog

Informacji o Predatorze (sprzed tygodnia) postanowiłam od razu poszukać informacji o kolejnym miejscu. A szukało mi się bardzo przyjemnie, słuchając pełnej (można powiedzieć oryginalnej) wersji uwielbianej przeze mnie piosenki. Czy mogą być lepsze warunki do pracy przy blogu?

Hawthorne, miasto w stanie California. Miasto włączone jest do wspólnot:
Północna część miasta należy do zrzeszenia Lennox i Inglewood; wschodnia część do Athens i Gardena; południowa do El Camino Village, Lawndale oraz Redondo Beach, a od zachodu do El Segundo.
Miasto znajduje się 8 km od Los Angeles International Airport.
Udało mi się znaleźć to, czego chcę.

A o to Predator (kojarzy mi się trochę z filmem o tym samym tytule, no ale...). Jeśli mam być szczera według jest trochę hm, dziwny? Może przez ten kolor. Osobiście wolę ciemne kolory (i K.I.T.T.-a!).

Owy samochód powstał po połączeniu ze sobą linii Ferrari Enzo, Lamborghini Reventon i McLarena F1. Wyjątkowo w tym samochodzie (co zresztą widać na zdjęciu) jest miejsce dla 3 pasażerów.
Z dostępnych źródeł dowiedziałam się też, że wyceniony został na $230 000.

  

Wszystko i na temat

Rekordowa aukcja
17 maja we włoskim Maranello RM Auctions i dom aukcyjny Sotheby's wystawią na sprzedaż Ferrari 250 Testa Rossa z 1957 r. Wyprodukowany w 22 egzemplarzach model jest jednym z najpiękniejszych i najrzadszych samochodów świata. Testa rossa startowało z powodzeniem w rajdach do 1963 r. Właścicielami auta, które pójdzie pod młotek, byli m.in. włoski kierowca wyścigowy i teksański ranczer. Inny kultowy model włoskiej marki, 250 GT SWB California z 1961 r., został niedawno sprzedany za ponad 7 mln euro.

Między Rundami

Nie bawi się w małe wykroczenia, ale miał mniej szczęścia kiedy Policja rozbiła gang kokainowy, nad rozpracowaniem którego pracowała trzy lata. Tym samym Garcia potwierdził, że zasługuje na swój przydomek - "Bad boy".
 
-  Armando Garcia, szef California State Athletic Commission, kontynuuje swoją krucjatę przeciwko niedozwolonym środkom w MMA. Samo w sobie takie zachowanie jest oczywiście godne pochwały, ale definicja "niedozwolonych środków" pana Garcii mocno kuleje. Otóż, ponieważ Nick Diaz ma oficjalne, stanowe przyzwolenie na palenie.
Zwłaszcza w kategoriach wagowych 145 i 135 funtów. Ta organizacja najpierw przedstawiła szerokiemu światu Uriah Fabera a potem Miguela Torresa. Cage Rage z drugiej strony dała światu Dave'a Legeno i zapłaciła za walkę Tankowi. Różnica między nimi jest kolosalna, jak pomiędzy Atari a PS3 albo maluchem i Ferrari czy też oryginalnym Battlestar Galactica i tym z 2003 roku. Dobra, prawda, że akurat ta konkretna gala WEC co była w środę trochę się rozleciała od kiedy Paulo Filho trafił do detoksu, ale WEC zawsze brało gości, o których nigdy wcześniej nie słyszałem a którzy nieodmiennie gryźli matę w klatce.