O czym chcesz poczytać na blogach?

Feromony

...

Do grupy infochemicznej. Przeważająca grupa feromonów to skomplikowane mieszaniny wielu różnych substancji chemicznych, często z jednym dominującym składnikiem, znacznie rzadziej są to jednoskładnikowe substancje chemiczne.

Naturalne feromony produkowane przez zwierzęta i rośliny, wydzielane na zewnątrz organizmu służą do komunikacji np. feromony agregacyjne, do przywabiania osobników płci przeciwnej (feromony płciowe) lub do zwalczania konkurencji ze strony zbyt licznej populacji własnego gatunku lub obcych (feromony antagonistyczne).
Większość feromonów to substancje lotne, wywołujące reakcję skutecznie już przy minimalnym stężeniu, np. feromony płciowe ćmy pawicy samce wyczuwają nawet z odległości 3 km- Wikipedia

Bardzo nie lubię w sobie tego, że zdajesz się być dla mnie przesiąknięty feromonami. I nawet nie muszę cię widzieć żeby to czuć. Każda literka, którą do mnie napiszesz działa na mnie jak najlepszy opiat, każdy sms,każde 'lubię to' na fb wprawia mnie w euforię. Noszenie twojej bluzy koi mnie.
I tak bardzo nienawidzę w sobie tego, że przy tobie staje się taka miękka i nieracjonalna i mam świadomość tego jaki jesteś przy jednoczesnej świadomości, że potrafiłabym ci chyba wybaczyć wszystko ot tak z miejsca choćby moja duma gryzłaby, drapała i pluła.

opoznieniewytrysku.blog

W zwykłych shopach, a do tego są w lepszych cenach. Takowe seks shopy przedkładają zarówno monstrualną dyskrecję osobistym klientom, dzięki czemu ktoś może z nich skorzystać.

Tagi: sklep, sexshop, dildo

skomentuj (0)

Sklep z feromonami 2011-09-06 09:25:07

W 10,11% jederman z nas wie, słusznie seks szop, choć zdołają się również wyszukać postacie nie wiedzące owego terminu. Dla tłumaczenia, sklep erotyk jak sama nazwa zwie to shop wysyłkowy ero z oprzyrządowaniem intymnym, gdzie wyprzedawane są wielorakie materiały seksualne, takie jak feromony, perfumy feromony, nakładki na członka, ewentualnie lubrykanty do intymnych przeżyć intymnych. Ktoś zdołałby ogłosić że to sklep z feromonami jak każdy inny, jakkolwiek to ściema, wstęp do niego jest uzależniony od wieku i dozwolony od lat 24, zaś artykuły intymne wyprzedawane w nim, to nie sztampowe figurki do ustawienia na szafecce, lecz seksualne urządzenia, maści i inne sprzęty, które chowane są w zaułkach alkierzy dwojga ludzi ze sobą współżyjących. Owego typu towary erotyczne wspierają urozmaicić bytowanie zmysłowe, dzięki temu jakiekolwiek doznania są lepsze, pełniejsze i fajniejsze, a samo życie.

Dziwny jest ten świat

Gerharda Crombacha miłość to C8-H11-N czyli PEA (fenyloetyloamina). Związek ten, zwany popularnie narkotykiem miłości produkowany jest w hipotalamusie (część międzymózgowia).
Proces zakochania
zachodzi generalnie w 3 etapach…

Gdy spotykacie się pierwszy raz…

  1. Oczy zbierają informacje o wzroście, figurze, kolorze włosów i oczu, odzieży i szczegółach twarzy. Następnie z prędkością 432 km/h sygnały docierają do mózgu. Jednocześnie ucho wyławia barwę glosu i śmiechu a nos rejestruje bezwonne feromony.
  2. Sortowanie danych i porównywanie z przechowywanymi wzorcami doznań pozytywnych i negatywnych. Jeżeli wykryty został sygnał negatywny – proces ulega zamrożeniu, jeżeli pozytywny – mózg przechodzi do fazy 3.
  3. Podczas wykrycia sygnałów pozytywnych hipotalamus zaczyna produkować fenyloetyloaminę. Początek tego procesu występuje zwykle ok. 4 sekundy. W tym czasie uderzenia serca zwiększyły się ok. 50%, automatycznie oddech staje się szybszy, dodatkowo u kobiet oczy zaczynają błyszczeć.

Osiwiony | prawie oświecony

Feromony

Feromony nie istnieją

Są to najzwyklejsze zapachy człowieka jak pot, zapach skóry i inne “identyfikatory”. Osoba która się zakocha, lub której “mózg” przyjmie i zaakceptuje pewne zapachy drugiej osoby, wtedy je pamięta, kiedy trzeba przywołuje je z pamięci i błyskawicznie rozpoznaje.

Feromony

I wystrzelił swą zawartością w jej szparkę. Michał wyprężył się i opadł na plecy swej kochanki. Jeszcze pchnął ją kilka razy i opadli na dywan.
Ten orgazm był znacznie lepszy. Było mu o wiele lepiej niż za pierwszym razem. Zrozumiał, iż dłuższa gra wstępna powoduje więcej przyjemności. Postanowił to bezwzględnie wykorzystać przy następnej okazji. Tymczasem Joanna mruczała obdarzona równie obfitym orgazmem i przygnieciona ciałem kochanka.

Gdy 10 minut później obydwoje ubierali się, Michał był pewien działania swego preparatu. Poczuł się królem kobiecego świata na równi z legendarnym Casanovą. Każda kobieta, której zapragnie może być jego. Żadna nie będzie w stanie się oprzeć potędze jego umysłu zawartego w dwóch małych fiolkach.
Na odchodne spojrzał na świerszczyki, które mieli segregować. Jedna z modelek przykuła jego uwagę.
Trzeci raz nie będzie już niczego przypadkowego. Już teraz wiedział, kto będzie jego następną kochanką…" Autor Maglek

Tagi: biblioterka erotyczne feromony opowiadania opowiadanie sex
23:13, ssakilesne
Link Dodaj komentarz »

wloka -- moje zycie...

ja prosiaczkiem być... hehe...

center>
Kim ze stumilowego lasu jestes? Test by futerko..*


odcinek z serii "życie wloki" :D 2003-04-03 14:01:23
skomentuj(1)feromony

kasiu!!! ty wiesz... ;) paweł ma racje... =)Seks i perfumy


Feromony to lotne związki wydzielane przez osobniki obu płci u wielu gatunków ssaków, w tym także u ludzi.

Człowiek odbiera je w sposób nieświadomy poprzez zmysł powonienia.

W feromonach zawarte są sygnały odgrywające ważną rolę w regulacji zachowań seksualnych. Niektórzy naukowcy twierdzą nawet, że większą niż bodźce wzrokowe.

Istnieją pewne dane wskazujące na to, że feromony kobiece są biologicznym sygnałem dla mężczyzny informującym o zdolnościach reprodukcyjnych kobiety i powodują, że dąży on do intymnego kontaktu.

Producenci perfum przyznają, że dodają do różnych produktów związki,.

now is wow

Robi z nadmiaru słodyczy. Zapomniałam jeszcze dodać, że jest wredna i przebywanie z nią dłużej niż 10 minut grozi poważnymi zaburzeniami psychicznymi :)

*imiona i profesje bohaterów zostały zmienione a ich wszelka zbierzność jest przypadkowa :-P

skomentuj (0)

fenomeny powrót notki 2002-02-19 16:11:45


Wiecie ze ruscy agenci jak chcieli sprawdzić czy jakiś kolaborant był w danym miejscu najpierw "znakowali" go feromonami z jakijes pani owad a potem brali pana owada i on, wyczuwając te feromony, które kolaborant zostawił, wariowal?
No ale mialy byc fanomeny nie feromony.
Fenomen 1 nazwijmy ja K.
K jest niczym poranek, bądź lekcja chemii - chciałoby się zabić gdy tylko nadchodzi. Wyobraźcie sobie zatem wszystko to w połączeniu: poranek, K i chemia...to jest właśnie to co ja musze znosić w każdy wtorek. A co jest takiego w naszej K? Hmm nie będę owijać w bawełnę... K nigdy jeszcze nie miała na sobie czegoś co nie byłoby poplamione, niewyprasowane itp. Ponadto potrafi zagadać człowieka (ja po 2 minutach rozmowy z nią się wyłaczam). Nie powinnam chyba oceniać jej urody więc tego nie zrobię. A na czym polega jej fenomen?? Otóż K ma co chwila nowego chłopaka!! Czasem mi się wydaje że ona jest taką.