O czym chcesz poczytać na blogach?

Fermat

underneath blog

Można to także odnieść do gry. Jestem tylko postacią, w którą ktoś (gracz) się wcielił. W przyszłości technologia jest tak zaawansowana, że można „grać w życie” (takie mega rozbudowane SIMSy). Aby oszczędzić czas – 1 sekunda „prawdziwego” życia to całe moje życie jako „postaci”, więc gracz podczas „przechodzenia” gry „odgrywa” bardzo wiele „wcieleń”.

Wszystko może być tylko wymysłem, działaniem czynnika chemicznego na organizm. W fizyce na przykład istnieje coś takiego jak zasada Fermata (droga optyczna promienia świetlnego) i nie jest to związane z hiperprzestrzenią. Możliwe jednak, że w przyszłości, ktoś nazwie swój twór (rurkę) nazwiskiem dawnego uczonego…

 

„Teoria korporacji”

Historia M. o negocjacji cen prowadzonej przez jego ojca. Osoba, z którą miały być prowadzone rozmowy kazała im czekać na siebie 3 godziny w zamkniętym, ciasnym pomieszczeniu. Nie dostali nawet wody. Później gościu wszedł i powiedział, że mu się spieszy (był bądź „grał” zdenerwowanego). NLP w.

Woyt - oficjalny blog - Onet.pl Blog


24 grudnia 2008
Chłońmy miłość na Święta

W tę cichą grudniową i świętą noc przychodzi do nas Bóg, żeby napełnić wszystkich swoją Miłością...

Chłońmy ją dziś w czasie Wilgii i Pasterki. Chłońmy w czasie dwóch dni Świąt...

Wszystkiego dobrego! Wesołych Świąt! Ding-Dong!

 

Wojtek

                       

 

Woyt
Wypowiedz się

22 grudnia 2008
Upadek Torzewskiego i znakomita Fermata

W.

moje miejsce

Były jak u takiej typowej farbowanej BLONDYNKI!!! Już chciałam się załamać i rozpłakać, ale nagle całkiem inteligentny pomysł wpadł mi do głowy tj. wzięłam farbę ciemny blond. Noooo i teraz yest całkiem dobrze :) Jestem zdolną bestią hehehe, radzę sobie w trudnych sytuacjach.
Mam szampana w domciu. Trzeba oblać koniec semestru :) hmmmmm ale z kim??? Trzeba będzie chyba samemu hihihi, a później pójdę zbazowana na dysko??? Muszę to rozpatrzyć, ale jeszcze nic nie wiadomo.nakreślone 2003-02-01 18:17:32

skomentuj (0)


FeRmaTa !!! und mY nEt-FriEndS!!!

Myślę, że całkiem dobrze wyszedł nam występ w Fermacie. Było bardzo dużo ludzi, w większości młodzieży. Noooooooooom ale najważniejsze jest to, że poznałam osobiście Michała (w końcu!!!!!!!!!!!!) i Tomka, moich internetowych znajomych. A więcej informacji zachowam dla siebie.
Mój tato ma ostre jazdy. Dzisiaj kupił sobie koniaka za 120 zł!!!!!!! Noooooooooom myślę, że się załapię na ten trunek, ale otworzą go na Walentynki (urodziny mojej mamy). A dzisiaj właśnie usłyszałam od taty „Nie mam kasy”, jak mu to przypomniałam to stwierdził, że.

blog magdy i karoliny

Fajowos !!!!!!! ale jeszcze szkolitos nas męczitos :( dzisiaj do nas przyjechał Gumiś z ameryki :) śmiszny ma akcent uhaha fajnie mówi ale mniejsza z tym :p hmmm mózgitos mnie bolitos i nie wiem co mam pisatos :p el wsiuritos cos napisatos na blogasos :)))))))))))))
MadzióH i/lub LenoR 2004-01-22 19:44:45
skomentuj (3)


lekcja informatyki :p nudy :p
hmm na poczatek powiem że siedze eraz w szkole i pani sie zlitowała i pozwoliła nam siedzieć na neciku kochanym:)))))))) ferie juz tuz tuż =) ocenki wystawione hmm nie najlepsze one są ale to dopiero pierwsze półrocze :) dzisiaj jest koncert w fermacie THC-X ide dzisiaj razem z Kasią (moją siostrą) :))))))) siemanos adios =)))))
MadzióH i/lub LenoR 2004-01-23 10:57:40
skomentuj (3)
co za dzień i wspaniały koncert < lipa>
wczoraj był koncert w fermacie thc-x i wsiury wpuszczały tylko z dowodami osobistymi;P podłość ludzka nie ma granic ale mniejsza z tym :P było zimno chciało mi ręce odrąbać z zimna brrrrrr posszzłam z Siostrą Asią Kają i Olką i tak super było :) siemanos nie wiem co pisać bo głowa mnie boli :((((((
MadzióH i/lub LenoR 2004-01-24 11:59:57
skomentuj (3)

Zapiski na marginesie - bloog.pl

Głębokości morza,

Stałości lądu,

Niewzruszoności skały.

 (…)

Wzywam dziś wszystkie potęgi: niech staną pomiędzy mną a złem we wszelkiej postaci…

 

 

(Słowa modlitwy zaczerpnięte z książek: Thomas Cahill, Jak Irlandczycy ocalili cywilizację oraz  Modlitwa Celtów, tłum. Alina Krajewska)

 

 

 


Tagi: Stanisław Lem, Pierre de Fermat, Gerard Delanty, Benedykt XVI, Thomas Cahill, Modlitwa Celtów

danziger.blog

Branzowe:)))
aa, nie napisałem z kim tam byłem, ekipa liczyla okolo 23 osob, w tym nascie nauczycielek :P, moja mama, J-23, moj best friend, maciek-aniol i J-23.
2 dni spedzilismy na plazy w Ostii, morze srodziemne, staaasznie slone, ale chyba i tak mniej niz w Egipcie, plaze nad baltykiem to mamy jednak ladniejsze, zdecydowanie. Pierwszy dzien spedzilismy na plazy "hetero", a drugi , aścislej jego polowe, bo sie rozpadalo troche, na "naszej", oj oj , slinka ciekla:)))
teraz troche o komunikacji w Rzymie. Ciekawym aspektem jest fakt braku rozkladu jazdy na przystankach komunikacji miejskiej, jest tylko zolta tablica "Fermata" z numerem linii i trasówką, nie ma natomiast zadnych godzin odjazdów, jak przyjedzie to bedzie. Na całe szczescie wiekszosc linii jeździ w miare często. tabor autobusowy - w miare , dzieki emu glownie ze kupili sporo Mercedesow Citaro i te najstarsze trupy IVECO sa sukcesywnie wycofywane.Tramwaje w Rzymie pełnią funkcje poboczną, w sumie malo je widac, roznorodnosc taborwa spora, predkosci raczej niskie, za duzo przystankow. Milym akcentem jest zakup polskich Solarisów Trollino 18, jako duobusy, czyli trolejbus z dodatkowym silnikiem spalinowym, takie cuda jeżdzą na linii 90. Totalnie zalamalo mnie natomiast metro.

Nie byłem nigdy cynikiem, nie sięgam nazbyt głęboko

 

 

  Few few, powiedział wróbel Ćwirek nim odleciał 2009-03-01 20:35:25


Księżyc zagląda mi do okna. Wygląda jak złoty paznokieć, gnojek jeden. Nie wiem, czy to zapach ziemi, czy to słońce, które w południe wydobyło w sposób bezwstydny brud moich okien, czy to prześmieszna "Rumba", którą obejrzałyśmy - ale mam w sobie jakieś kocie zadowolenie, przeciągłe jak fermata, z malutką kropką w środku. W chwilach kiedy nie załamuję rąk nad magisterką, czytam zachłannie "Szkice piórkiem" Bobkowskiego. I tak sobie myślę, że muszę przejechać Francję rowerem. Od Paryża do Paryża. Przez Riwierę i Alpy. Zrobię to. Jedyną przeszkodą na chwilę obecną jest brak roweru. Przejściowy, jak sądzę.

skomentuj (1)Once a week i become a geek 2009-03-05 16:10:43


Od czasu do czasu mój nadobny Firefox nagle i bez wcześniejszego ostrzeżenia dramtycznie mi się zawiesza.
I jak to.