O czym chcesz poczytać na blogach?

Ferguson

Nan i Cristiano - Onet.pl Blog

Bez grania w meczach, a jego niespożyta energia nie ma przez to ujścia. Chyba będę musiała być dzisiaj jego workiem treningowym. Z Andersonem, który dzwonił do mnie w nocy, że ma poważne problemy mentalne z którymi mogę sobie poradzić tylko ja. Odkąd "święta trójca" dostała jakimś cudem mój numer telefonu nie mam ani chwili spokoju. Na pierwszy ogień dzisiaj jednak idzie Tevez, którego uwielbiam.


Wysoka, szczupła brunetka siedziała znudzona przyglądając się treningowi. Nie odrywała wzroku od Ronaldo, który od czasu do czasu litościwie raczył ją swoim spojrzeniem na które ono reagowała żywiołowo. Ferguson zerkał na nią z dezaprobotą. Cristiano jednak bardzo go prosił stwierdzając, że to tylko wyjątkowa sytuacja. Już więcej się nie powtórzy. Pozostali piłkarze też zerkali w kierunku brunetki oceniając ją okiem eksperta.  Trening się skończył.
- Misiaczku! Tak za tobą tęskniłam- jęczała Letizia wisząc na szyi Cristiano- musimy to zrobić tutaj! Natychmiast!
- Jestem w pracy! Nie ma mowy!- stwierdził Cristiano
- Od kiedy jesteś taki zasadniczy?- zapytała czule i musnęła go ustami w szyję.
- Od zawsze
- To będzie szybki numerek. Na pewno znajdziemy tutaj jakieś ustronne miejsce- kusiła brunetka.
- Tyle razy ci mówiłem żebyś.

There Is Only One United

2zelenka3 , Dzień, dwa po meczu
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 kwietnia 2012
SZTUKA MOTYWACJI

Już myślałem, że się nie uda. Myślałem, że Blackburn wytrzyma. Traciłem wiarę. I bałem się, że Mancini będzie mógł się uśmiechnąć pod nosem. Ale Valencia i Young spowodowali, że cała paplanina Włocha o jego przeczuciu i zakładach wydaje się teraz śmieszna.

I od tego chciałbym zacząć. Znaczy się od wypowiedzi pomeczowych Fergusona i Manciniego. Podobno są to jedne z ważniejszych rzeczy, które wpływają na drużynę. Tak twierdzi nasz były kapitan. Jeśli przyjąć to za prawdę, to współczuję zawodnikom City, bo oni już by mistrzostwo w tym momencie przegrali. Ferguson pogratulował zwycięstwa, woli walki, ale jednocześnie powiedział, że drużynę czeka jeszcze siedem trudnych meczów i żeby była gotowa do walki w każdym z nich, bo nikt jej mistrzostwa nie podaruje (parafrazuję teraz, nie są to dokładne słowa Szkota). Wyraźny przekaz, mówiący jaki jest cel, co czeka na drodze itd. Włoch natomiast najpierw zakłada się z dziennikarzami o wynik United, następnie wspomina, że jeśli.

Mowa jest srebrem

Temat o tyle delikatny, o ile niepomijalny. Przywykliśmy do gloryfikowania pewnych osobowości w świecie sportu tak, jak i w światku każdym innym. Są bowiem tacy, którzy swoim świadectwem urzekają kolejne pokolenia i stanowią dlań niepodważalne autorytety na licznych płaszczyznach. Co jednak wtedy, gdy ów bożyszcze nie są do końca tacy idealni? Wszakże somatycznie to ci sami przedstawiciele naszego gatunku, co wszyscy ludzie wokoło, a zarazem mają prawo do niedoskonałości. Takiej niedoskonałości jesteśmy właśnie świadkami w przypadku Sir Alexa Fergusona.

Szacunek

Szkot u sterów Manchesteru United zasiada bez mała 25 lat. Jest to wynik niebagatelny już sam w sobie, a dorzuciwszy do niego szereg sukcesów i tytułów, jakie klub wywalczył za jego kadencji, maluje nam się obraz trenera nieomal doskonałego. Sir Alex Ferguson to człowiek-instytucja. Ktoś, kto jest synonimem zwycięstwa. Tutaj postawmy wyraźną kropkę i zaznaczmy, że za to oblicze należy mieć do bossa "Czerwonych Diabłów" olbrzymi szacunek. Takowym darzą go kibice i piłkarze. Zapewne z.

Manchester-United-wszysto-onim

Komentarzy: 6 Rud van Nisterlooy w Realu 2006-07-30 Na tego newsa długo czekaliśmy, aż w końcu się doczekaliśmy. Ruud van Nistelrooy - jeszcze do niedawna najlepszy strzelec Manchesteru United, teraz będzie trafiał bramki dla Realu Madryt. Holender opowiedział o swoim pobycie na Old Trafford i stosunkach z sir Alexem Fegusonem.

Nowy nabytek Realu Madryt został dziś zaprezentowany na Santiago Bernabeu. 30-letni napastnik mówił:

"Moje dobre relacje z Fergusonem dobiegły końca. Muszę przyznać, że było to dla mnie niezwykle bolesne."

"Tutaj nie chodzi o sprawy z władzami klubu lub z kibicami."

"Były dobre stosunki z menagerem, które się skończyły. Pomyślałem, że najlepiej będzie jeśli odejdę."

Van Nistelrooy ujawnił, że zaczął zastanawiać się nad odejściem po tym jak został wyłączony z kadry na finał Carling Cup.

"Spędziłem pięć niesamowitych lat w Manchesterze United. Zawsze będę mile wspominał to miejsce i niezawodnych kibiców."

"Jeszcze nie pożegnałem się z Fergusonem, ale mamy jeszcze.

offside

Środę Manchester United wraca na salony europejskie, żeby w czwartej kolejce piłkarskiej Champions League zmierzyć się z Lille. Ferguson powiedział, że ma nadzieję na rehabilitację w tym meczu.

"Kiedy przegrywasz mecze zawsze ważnym jest, żeby zmotywować zawodników do następnego spotkania. Piękno futbolu polega na tym, że to nie był ostatni mecz, kolejny mamy w środę."

"Mamy naprawdę ważny mecz we Francji. Musimy coś zrobić z naszą grą."

United jest szóste w tabeli Premier League z 13 punktami straty do mistrzowskiej Chelsea. Już w następny weekend Manchester będzie podejmował Londyńczyków na Old Trafford. Ferguson powiedział, że Czerwone Diabły muszą wygrać to spotkanie.

"Dzisiejszy mecz był koniecznym do wygrania, ten w następną niedzielę również chcemy zwyciężyć. Dużo ludzi chce od nas, żebyśmy zatrzymali Chelsea, ale z taką grą jak dzisiaj to jest niemożliwe. Ich forma jest niesamowita. Jednak musimy mieć nadzieję." - zakończył Ferguson, który podczas meczu prawie płakał.

11:22, offsiderka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 października 2005
.