O czym chcesz poczytać na blogach?

Fenomen

Mój słitaśny blogaseQ.

>>. Oj człowieki, ale mam radoche ^^. A no i liczyłam sobie poonkty za wszystko [ee znaczy nie ja liczyłam tylko me koleshanka liczyła, nawet jej nie prosiłam... liczy sie MOJE poonkty za MOIMI plecami???!!! >< :P] i będe miała ok. 160-170 :))). Czyli raczej na spokojnie sie dostane do tej IX-tki --'.

KURDE NO żyć nie oomierać - z niczego jush sie nie moosze poprawiać, loozy całkowite, pasek mam na koniec na 100%, testy ładnie, 29 czerfca FENOMEN I OSTRY W LOOBLINIE ^^^^^^^^^^... HAAAA normalnie ^^.

Kurna ale nie ma tak słodko, o nie --'. Normalnie qmpela me powiedziała... że pod Lublinem dzisiaj policja zlikwidowała POLE WOLNO-ROSNĄCEJ GANJI ><"""""""""""""". Kurna jakaś rodzinka sobie hodowałą całkiem nieświadomie _0_, no i podobno z niej by było ok. 30kg czystego narkotyq.... loodzie, 30kg.... jak za 1g wolno-siejki [teraz jush informacje by Antyk :] jes 5-10 zeta... to loooodzie, koniec problemoof finansowych na pare lat _^_. Kurde... cza by sie dowiedzieć, gdzie to było i podjechac, może jeszcze jakieś sadzonki zostały... :)))))

A tak wogle to moje dwie.

Autobiografia szarego człowieka - Onet.pl Blog

Na takiej nieładnej śmierci Państwa nikt nie zyska, zglajchszaltowani niby-obywatele, zamienieni w elektorat, publiczność, podatników, szaraków, masę – nie kopną Państwa w tyłek i nie zagospodarują odzyskanej przestrzeni publicznej, społecznej. Zostali bowiem wyjałowieni z wszelkiej obywatelskości.


Wtedy pojawią się nowe nadzieje,instytucje, na mocy których Państwo wróci na swoje z góry upatrzone pozycje, już jawnie będąc wrogiem Ludności i pasożytniczym eksploatatorem Kraju. Państwo jako fenomen wróci ostatnim spazmem, by pojąć swój koniec i samo-obumrzeć ustępując miejsca samorządności obywatelskiej, która w owej chwili dezorientacji zacznie od nowa się definiować.


Wbrew temu, co tryumfalnie ogłaszał Hegel, Państwo jako fenomen dziejów właśnie wyczerpało swoje możliwości pobudzania społecznej pasjonarności i wyzwalania energii ludzkiej. Właśnie dlatego – paradoksalnie – tak się puszy, jakby było omnipotentne.


Szanty i Szantymeni

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   • Szanty z różnych okresów
   Autor(ka):
   seilor1
   Czas publikacji:
   czwartek, 29 marca 2007 20:11

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „PACKET SHIP”
   • Dodaj komentarz do wpisu „PACKET SHIP”

Archiwum

 • Marzec 2007
 • Listopad 2010

Kategorie

 • Wszystkie
 • Fenomen Polskich szant
 • Rodzaje szant

Hip Hop - Onet.pl Blog

Na drugim krążku Płomienia 81 i Grammatika.

W latach 1999-2000 zespół nagrał dwa soundtracki do filmów: "Blokersi" oraz "To my, rugbyści". W 2001 roku wydali płytę "Efekt", znaną z utworów "Szansa", "Sensacja", "Marzenia", "Czas". Ich pierwszą płytę wydał Blend Records. Została sprzedana w nakładzie 18 tysięcy egzemplarzy.

Następnym krokiem była płyta "Sam na Sam" nagrana w 2003 roku, w Studiu S33 i wydana przez Blend Records. Płyta promowana była singlami "Ludzie przeciwko ludziom" oraz "To nie tak".

W Maju 2004 roku Fenomen wraz z WWO, Vieniem, Pelem i DJ-em 600V ruszyli w trasę koncertową Hip-Hop Tour 2004, która objęła 10 koncertów w największych miastach Polski. Trasa, która była sporym sukcesem komercyjnym, promowana była wspólnym teledyskiem i singlem "U ciebie w mieście". Na płycie znalazł się utwór Fenomenu pod tytułem "Gdybyś tylko mógł"

Nagrali single do płyt Road Hip Hop 2004 (Jak nie teraz to kiedy?) i 2005 (Na drugi raz).

W styczniu 2007 grupa wydała nowy singel Wracamy Do Gry, promujący płytę Outsider wydaną 30 kwietnia 2007 roku..