O czym chcesz poczytać na blogach?

Fellowship of the ring

to miejsce czeka na twoją reklamę za jedyne 22 złote rocznie

Ale nieseety juz nie leci. Doszlam di jednego wniosku- musze nauczyc sie lepiej pisac i to zaraz, bo bledow mi sie poprawiac nie chce i w ogole to blogowanie troche czasu zajmuje.. Slyszalam dzis by the way- ten utwor z plyty Red hotow. Super jest, a przypomina mi ich jeszcze lepsza piosenke OTHERSIDE!!! To byl hit!!!
wyskrobala niedzielna monia
skomentuj (0)
.

Alanna


skomentuj (0)
2002-07-27 19:07:58 >> Testy z LOTR


I am Legolas Greenleaf, Prince of Mirkwood, representative of the Elves in the Fellowship of the Ring. I contributed my archery skills, keen senses and prettiness to the Company, so don't you start. In the movie, I'm played by Orlando Bloom.
|| Which Lord of the Rings Elf are you? @ X.com.

[Someone exactly like ... YOU]

Not of this Earth ;P

***
And thus it was...
The fourth age of Middle-Earth began...
And the Fellowship of the Ring,
though eternally bound by friendship and love,
was ended ....

***

Zawsze na tym fragmencie zdaje sobie sprawe, że LOTR się skończył.../> Mój normalny wieczór dokładnie za godzine zmieni się w magiczny.. Będę siedziała na ławce (jeśli się uda.. a jak nie to na murku :P) i czekała na seans.. na TEN seans.. Taa.. The Lord of the rings - Return of the King.. Narazie nie bardzo wierze, że oni to zrobią.. że moje głupie miasto puści mój ukochany film *_* Dzisiaj ciesze się, że tu mieszkam :D o ile nie zginie im.

For what we want most, there is a cost that must be paid in the end.

Części Władcy Pierścieni.
Strasznie się obawiałam wszelkich przekładów tej książki na film. Nic nie jest wstanie dorównać mojej wyobraźni, jednak to co pokazano w Fellowship of the ring przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Oczywiście odkąd dowiedzieliśmy się że takowy film ma zostać wyprodukowany snuliśmy ze znajomymi spekulacje na temat obsady. Cóż, ani jeden z.

Każde zawody wydają się uczciwe, jeśli wszyscy zostali oszukani.

Back? There are some things time cannot mend. Some hurts that go too deep... and take hold.


Powiedziałem kiedyś, że nie napiszę moich przemyśleń o filmie The Lord of the Rings, z uwagi na to, że nie mam zbędnego miesiąca, by to wszystko spisać.
Wiele rzeczy mówiłem...

Tę notkę będę pisał pewnie przez pół lutego, dużo rzeczy do.Pierścieni", gdyż ja mówię o wersji oryginalnej, angielskojęzycznej, niezmąconej żadną ingerencją naszego niewątpliwie pieknego języka polskiego. Tak samo będę uzywał terminów FotR ( Fellowship of the Ring), TTT ( The Two Towers < nie mylić z grą w kółko i krzyżyk (ang. Tic Tac Toe )>) oraz RotK (Return of the King). Może będę używał więcej skrótów, jeśli tak to na.Kompromitacja:Trzecia część egzaminu z Języków Formalnych.skomentuj !!
Napisało coś podobno aż (11) ludzi.~ Once I got my leg out of a bear trap / 2006-01-09 ~


Nic się nie dzieje, czas do sesji coraz krótszy, ale egzaminy zapowiadają się bardziej niż banalnie. Siedzę w domu, nic nie robię, nawet pisać mi się chwilowo nie chce. Apatia pełna... :)


skomentuj !!
Napisało coś podobno aż (1) ludzi.~ as tracherous as the sea... / 2006-01-10 ~


Czasem przeglądam tego bloga wstecz, zerkam ukradkiem na to, co było mi dane napisać rok temu, lata temu dwa i trzy. Czytam, przypominam sobie, moja.

Predator, Asetej, As... jak wolisz. - Onet.pl Blog


Nie znoszę kopiowania z tak zwanych fanpejdźów gotowych informacji, jeśli piszesz o Majlej Cytrus, to wiedz, że wejdę na jej oficjalną stronę, na jej strony fanowskie i znajdę wszystko, co zostało skopiowane. Zdarzyło mi się w przypadku takich blogów informować Onet o kopiarstweie, ze skutkiem wiadomo.
Avatary pochodzą z filmów:
Lord of the Rings; Fellowship of the ring
Lord of the Rings; Two Towers
Lord of the Rings; Return of the King
Karry Potter and the Chamber of Secret

Just warp your troubles in dreams, it ain't that hard as it seems...

miss-superstar 2002-08-16 18:09:29
skomentuj (0)


odbija mi na calego:)

I am Legolas Greenleaf, Prince of Mirkwood, representative of the Elves in the Fellowship of the Ring. I contributed my archery skills, keen senses and prettiness to the Company, so don't you start. In the movie, I'm played by Orlando Bloom.
|| Which Lord of the Rings Elf are you? @ X.com.

Kredka & 821 prezentują:

Chcę powiedzieć żę mamy linka u kochamyleppera.blog.pl nie wiem jak to sie stało ale jest i fajnie!

2002-02-06 19:25:09
skomentuj (0)


(821) Indoctrination Of Our Nation

Cały mój kręgosłup moralny został dzisiaj złamany. Kurde, życie nie ma sensu, jeśli się nie ma kręgosłupa.

Kredko, iksy i igreki.
Go, włączyłem, myślałem :"Ale fajnie sprawdzę sobie poczte no i dupa! Portal na którym mam konto zablokował maile do jutra!:(((((

Przed chwilą byłem na LORD OF THE RINGS "The Fellowship Of The Ring"! Naprawdę polecam! Film jest wyjechany w kosmos! Co prawda czasami troszeczkę nie zgadza się z ksiązką ale wykonanie reszty jest tak dobre że aż gęba opada! Po prostu.