O czym chcesz poczytać na blogach?

Felgi stalowe

Punto II FL - jak kupiłem i jak jeździłem

Jakości do ceny i dlaczego", ale w moim przypadku to niestety nie zadziałało. Byłem w tym momencie solidnie zaangażowany w poszukiwania ukierunkowane pod nieco inną markę samochodu i o zdecydowanie bardziej aktualnym temacie "Jakie opony zimowe oraz jakie felgi (aluminiowe, stalowe, o rozmiarze 16" i 17") oferują najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny tudzież efektów wizualnych, ze szczególnym uwzględnieniem środków chemicznych stosowanych w Polsce w okresie zimowym przez służby drogowe". Zajmowało mi to sporo.

Fiat Punto ELX Speedgear - Onet.pl Blog

Filtr i olej w skrzyni - nareszcie zdobyty olej TUTELA CVT ostatnio jak byłem na serwisie to pierwszy raz usłyszeli taką nazwę a na początku dawali mi ATF'a
- zmienione kierunkowskazy boczne na led(niedługo opis)
- kupione w serwisie felgi stalowe na zimówki bo te co są to już lekko pordzewiały
mati16v
1 komentarz

Wędrowiec, czyli Bies (z) Czady - bloog.pl

* 

    A co spraw bieżących. Jutro wymieniam koła z oponami zimowymi (felgi stalowe dostałem w prezencie). No i kupiłem sobie nowe kołpaki na lato w Biedronce. Niedrogie, bo za 40 złotych.

cappuccino.blog

Najdrobniejszego...usmiecham sie...pierwszy raz od dawna naprawde szczerze...tak z glebi serca do ich serc...siadam cichutko delikatnie na podlodze by nie rozproszyc terazniejszosci by nie przeminela...

wypowiedzi na wylot przezarte cynizmem...stalowe liny uczucia...usmiechy w tej samej chwili...spojrzenie spod opuszczonych powiek wysoko ponad wszelkimi granicami...wyraz twarzy tak cudownie jego...i te orzechowe oczy z plamkami slonca...obok oni...fruwaja miedzy slowami w myslach czuja ze sa...my z.Na wieki i przepoi moja dusze na wylot...
...stane tam z nimi...z samochodu wylaniac sie bedzie muzyka ktora slyszalam po raz pierwszy kilka dni wczesniej...system of a down...a zapamietam jedynie dosc rowne plytki na chodniku, czarne glany spodnie oraz felgi bedace tematem dyskusji prowadzonej przez asga...pochwili dolaczy do nas takze aer - chlopak M.
...pozniej wsiade do samochodu...do A3...zatrzasna sie za mna drzwi w cudzyslowiu i doslownie...chwila ta ogarnie doszczetnie moje.

Coś być musi za zakrętem

Maciej Pertyński - "Oto doniesiono mi, że np. na Dolnym Śląsku jakiś tytan myśli poszedł dalej - dla niego słupki były półśrodkiem. I oto w osi jezdni pojawiły się ponoć (nie mam potwierdzenia fotograficznego, ale kilka postów) STALOWE SZTABY wysokości 10-15 cm, wbite w asfalt wzdłużnie w osi jezdni.(...)

Miałem okazję wymienić poglądy na temat tych nowo-tworów drogowych z ludźmi, którzy mieli - i mają - do czynienia z zarówno tworzeniem, jak.

O ile nie przeszkadza mi slang w luźnych rozmowach, to jednak już widziałem w pismach branżowych artykuły o tym czym się różni kompresor od sprężarki. Panowie redaktorzy? Obudźcie się!

Słowem, które naprawdę mi się nie podoba jest felga. Nie wiem czemu ładna i swojska obręcz się nie przyjmuje.

W tej chwili natomiast jest silny trend, na używanie "w". Mamy więc "w dieslu", "w kombi" itp. Czekam więc samochów "w kierownicy (po prawej.

You`ll never get to heaven if you`re scared of getting high

MUSIMY.Wówczas,dotychczas kolorowa "zabawa w palenie", przestaje już być zabawą.I palenie przestaje być takie fajne.Wiem co mówie.

Notka ta nie zostala zamieszczona ze względów edukacyjnych i nie ma na celu zmiany czyichś postaw.Chciałam jedynie wyrazić swoje zdanie w oparciu o doświadczenie.

.Przygodę i poprawić oceny,zabrałam się za olimpiadę z fizyki.

Podczas przygotowań, średniej klasy zawodnik wykładał mi "atrakcyjne" newsy o tym,jakie felgi sobie kupił ostatnio(pamietam do dzis-"stalowe,ale za to podwójny zestaw") by w finale odesłać mnie do tzw. Pracowni Fizycznej.Tam ubaw co niemiara - smutna, zakurzona pani,o której zapomniała już i fizyka,.