O czym chcesz poczytać na blogach?

Feedback

HR Cafe – blog praktyka

Oferty pracy ? Gdzie mam braki ?

albo jeszcze krócej już w formie pytania zamkniętego :

4. Czy będzie mnie Pan/Pani rekomendował w dalszym procesie rekrutacyjnym ?

Ostatnie pytanie jednak moim zdaniem powinno pojawić się dopiero po zadaniu któregoś z wcześniejszych 1-3.

Ostatnie pytanie to jak już napisałam wyżej to pytanie zamknięte tzn., że możesz uzyskać na nie odpowiedź “tak” lub “nie”.

Nie zawsze, szczególnie po uzyskaniu negatywnej odpowiedzi ma się odwagę na pogłębienie tematu i zadanie kolejnego pytania “dlaczego ?”

Efekt końcowy może być taki, że mimo podjętej próby uzyskania feedbacku, nie otrzymasz go, bo pytanie było zbyt precyzyjne

W moim odczuciu prośba o informacje zwrotną jest bardzo ważna dla każdej ze stron, zarówno rekrutującego jak i kandydata. Daje bardzo wiele informacji. Dlatego namawiam do korzystania z niej.

Na koniec:

Ostatnio jeden z moich znajomych startujący w rekrutacji na stanowisko dyrektorskie, był na rozmowie u head huntera.

Abstrahując od poziomu spotkania, na koniec poprosił o feedback. Mówił, że dawno nie widział tak zaskoczonej miny ….

Co zrobił dalej więc ? Bynajmniej nie zrezygnował .. Zaakceptował fakt, że rekrutujący nie jest teraz gotowy do przekazania informacji.

Coś fajnego, coś miłego

Panie, dziękuję Ci, że jesteś i czuwasz, 

Że mnie słuchasz i wysłuchujesz. 


13:08, adeli
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 lutego 2012
Czym jest Feedback?

aniolbiznesu.wordpress.com

Milionów. Jeśli motywem Twojego działania jest myślenie  typu: „zrobię innowacyjny portal randkowy, który będzie o wiele lepszy niż pozostałe”, to jeśli uda Ci się go zrealizować (samemu lub z kapitałem inwestora), to będziesz co najwyżej „którymś tam” tego typu serwisem na rynku. A przecież chodzi o to, by być pierwszym, a nie bezmyślnie kopiować to, co już jest.

I tutaj jeszcze jedna uwaga – zawsze powinieneś przyjąć założenie, że nie jesteś wcale pionierem na rynku. Bo może w tej chwili właśnie, ktoś już wdraża pomysł oparty na tych samych założeniach, lub co gorsza – takich serwisów jest już w sieci kilka. Tylko po prostu Ty jeszcze o nich nie słyszałeś.

Entry filed under: feedback, ocena pomsyłu. Tags: feedback, ocena pomysłodawcy, ocena pomysłu.

Agnieszka Drummer – język niemiecki

 • Poważna chęć nauczenia się niemieckiego.
 • Aktualny poziom znajomości  niemieckiego zerowy lub prawie zerowy.
 • Dobry dostęp do internetu.
 • Umiejętność obsługi skype i maili z załącznikami.
 • Komunikatywność.
 • Brak pośpiechu.
 • Wytrwałość.
 • Systematyczność.
 • Cierpliwość.
 • Pół godziny wolnego czasu CODZIENNIE.
 • Wiek: co najmniej 15 lat, bez żadnych ograniczeń w drugą stronę.

Zależy mi na tym, aby napisać dobrą książkę, więc w stosunku moim (autor) z Tobą (Królik) najważnejszy będzie dla mnie Twój feedback, to, jak sobie dajesz radę z przesyłanymi Ci materiałami.

Naszą współpracę wyobrażam sobie tak, że będę Ci wysyłać mailem kolejne odcinki książki, nad którymi akurat pracuję, Ty się tego będziesz uczciwie i rzetelnie uczyć i rozwiązywać wszystkie ćwiczenia, a w czasie nauki często będziesz mi zdawać sprawozdanie, co Ci się podoba, a co nie, z czym masz trudności i dlaczego, a z czym nie itd.  Czasami dostaniesz ten sam odcinek po kolei w różnych wersjach, więc może to być nudnawe .

Ostrzegam Cię niniejszym jasno i wyraźnie, że w tym konkretnym przypadku zależy mi na napisaniu skutecznej, zrozumiałej książki, a nie na nauczeniu.

Dave's Newscast | Taki jakby blog…

This:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Informacje o pncdave

Grafik komputerowy (2d, 3d), muzyk (gitarzysta rytmiczny), artysta (pisarstwo, rysunek i wszelkie dziedziny graficzne, muzyka), chodząca encyklopedia muzyki rockowej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gry, Internet i oznaczony tagami gra, internet, karta, karty, Rivals, Urban. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.