O czym chcesz poczytać na blogach?

Federer nadal

tennis,LOST i inni

Roland garos 2006-06-10 W niedziele zostanie rozegrany finał turnieju roland garso panów w finale zagrają Nadal.R i Federer bardziej utytułowany Szwajcar ma na swoim koncie wygrane w np. Wimbledon,US open i Australian open do kolekcji brakuje mu tylko trofeum z Roland Garos.Rafael Nadal rostawiony z nr. 2 ma.

I think it's time to blow the scene, so everybody get in stock together,ok 3 2 1 lets jam!

Go uścisk dłoni młodej dziewczyny.
-Pomocy! Coś mnie goniło w tamtej uliczce !
Geralt odszedł obojętnie, odrzucając lekko spoconą dłoń dziewczyny. Był zbyt zmęczony, by ganiać za psami. W ogóle wiedźmin się dziwił, jakim cudem nadal unosi się na nogach. Odszedł nie oglądając się za sobą, w oddali słychać było cichy płacz dziewczyny ...
Komnata była ogromna, ozdobiona złotem, srebrem i wszelkimi kosztownymi kamykami. Widać, że burmistrz Legel nie żył tylko z.(Black Eyed Peas). Pewnie myslicie sobie "Shut Up" (BEP), ale wiecie co ? "United States of WHATEVER" (Liam Lynch".

Cheese :)Co do Australian Open :) Safin wygral z Agassim, a w drugim polfinale Federer wygral z Ferrero. Tak wiec Final ciekawy - Safin Vs. Federer - pytanie tylko - kiedy ? :) Jak sie dowiuem to napisze. Ogladalem final kobiet w tenisa, ale szczerze powiedziawszy, nie mam nawet pojecia kto tam gral. W tenisa powinni grac tylko faceci :).

my night,my world..KACHECIA ODWALIŁA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY PISZĄC TO,CO TERAZ PRZECZYTAŁEŚ.CHCĘ TYLKO POWIEDZIEĆ,ŻE TA HISTORIA NIE ZOSTAŁA UBARWIONA W ŻADNYM MOMENCIE I PO PROSTU KAŻDY NASZ WSPÓLNY WYJAZD NA SKOKI MA PODOBNY I RÓWNIE ZWARIOWANY PRZEBIEG.


########## FOCIE ##########


### z Kachecią na imprezie ###
### Kachecia i Tommy ###
### ja z banduleczka ###
### my i Hocke ###
### ze steiertem ###
### z Kuttinem i Federerem ###


kcsik
Siatki,zamyka oczy,atakuje i zdobywa punkty.I co najważniejsze to on zachecał wszystkich do walki.Uwielbiam na cos takiego patrzeć.Kto by pomyślał jeszcze w maju,że Wlazły będzie punktem numer jeden w polskiej reprezentacji,a przy okazji mu nie odbije i nadal zostanie normalnym skromnym facetem.Zawsze powtarza ze wychodzi na boisko po to "by dobrze grać i zdobywać punkty dla Polski". Dla niego nie ma piłki niewykorzystanej i to mi się w nim podoba-chęć walki..
Meczu z Włochami nie skomentuje,bo.

<3 . Moje walnięte życie ^ ^ - Onet.pl Blog

Więc . . .

Moje urodzinki ! =D

Dzięki wszystkim za życzonka =**

Mam nadzieje że w Sobote imprezka będzie udana =)

Siema!

=*

 

Nadal chora . . .

Aga

Majka

Sivy

Federer