O czym chcesz poczytać na blogach?

Federation

Świat Sokkera - Onet.pl Blog

Się chyba w ogóle nie czepiają?

G: Hehe, póki co nie daję im zbytnio powodów do tego :) Ale jednego "bana" mam za sobą :) Teraz już wiem, jaki to ból kiedy na forum nie można nic napisać :) Ale to była ciekawa lekcja :)

M: Też mnie to właśnie kiedyś mocno zniechęciło do zarabiania kolejnych banów :) Czyli jesteś aktywna na forum ale tak bardzo pozytywnie :)

G: Wtedy to było za dość osobistą sprawę i niepotrzebnie rozdmuchana tu ale cóż... Nie chcę wracać do tego... Było minęło i tyle :)
Staram się być aktywna i pomagać więc chyba jestem pozytywną postacią :)

M: I jesteś też aktywna w federacjach. Można spytać gdzie się podziewałaś przed przyjściem do The Gold Federation (TGF)?

G: Staram się :) Przed TGF biegałam po różnych forach i federacjach do których wciąż należę, natomiast nie mam tam określonej pozycji w hierarchii :) Jest tego trochę i nie zawsze jestem w stanie przy jednym zalogowaniu przejść przez wszystkie fora zostawiając po sobie ślad "Tu byłam, Gusi" :)

M: Zbliżają się wybory na prezesa TGF. Będziesz się ubiegała o drugą kadencję? Ja na pewno nie bo spróbuję upolować jakąś reprezentację :)

G: To zależy czy będę wciąż miała dobry dostęp do internetu ale myślę że na pewno będę starała się o jakąś "posadkę" ale czy prezesa... kto wie :)

M: Co oznacza twój nick?

G: To zdrobnienie od mojego imienia :).

Wyspy Kanaryjskie

Kurortach na Wyspach Kanaryjskich. Turysta, który polubi wyspy na tyle, że będzie chciał odwiedzać je co roku, może rozważyć tę ofertę, ale musi uważać, co i jak wybiera. Upewniwszy się, że proponowane miejsce ma wymagane udogodnienia, powinien dokładnie przejrzeć umowę pisemną pod kątem swoich praw i obowiązków, zwracając szczególną uwagę na fragment, w którym firma zobowiązuje się zająć sprzedażą jego prawa do pobytu, gdyby zechciał wykupić inne. Trzeba pamiętać, że nie kupuje się nieruchomości, lecz pozwolenie na spędzanie w niej określonego czasu.

Firma, z którą podpisuje się umowę, musi być rzetelna. W Polsce należy się zwrócić do instytucji należącej do European Timeshare Federation. Należy jednak zachować maksimum ostrożności i przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdzić rzetelność pośrednika. Z przeprowadzonego rozeznania wynika, że gros polskich „przedstawicieli” nie jest znanych European Timeshare Federation. Ceny oferowanych apartamentów zaczynają się od 30 tys. $. Im jest droższy, tym łatwiej wymienić go na inny, o podobnym standardzie i w innych częściach świata.

freejournal.wordpress.com

   ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΕΣΥ
 •  

  Ιουνίου 2008
  Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
  « Μάι   Σεπ »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  

Karate w Szczecinie na Pomorzanach

Szanowni Rodzice i przyjaciele Klubu!

20 sty

1. Pragniemy zachęcić  Państwa do przekazania 1% swojego podatku na naszą  federację Okinawa Karate Kobudo Federation – Polska. Państwa wsparcie pomoże nam zrealizować roczny program treningowy.
 
W tym celu należy na ostatniej stronie formularza PIT wpisać poniżesz dane:
Nazwa Organizacji Pożytku Publicznego:
Okinawa Karate Kobudo Federation – Polska 
ul. Złotowska 24, 60 – 189 Poznań
- Numer KRS: 0000242598
- Informacje uzupełniające: Klub Karate Kamikaze Szczecin
Z góry dziękujemy!

2. W grudniu i styczniu, jak co roku zamawiamy dresy klubowe, koszt dresów wraz z nadrukami – do 152 cm (wg. rozmiarówki producenta) – 138 zł, powyżej  152 cm – 148 zł. Chętnych prosimy o wpłacenie zaliczki wysokości 30 zł oraz.