O czym chcesz poczytać na blogach?

Faustyna

Blog MilosierdzieBoze

19202122
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
MilosierdzieBoze
Łódź/ Warszawa
Słówko o mnie
Zobacz mój profil

Blog sweetmela

Księga gości
 
O mnie
sweetmela
16
,
Przemyśl
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Smutne 2007-11-25
Moja byla przyjaciółka (Faustyna)
Koleżanka z klasy(Gabryśka)
Opowiem o nich:
Faustyna była moją najlepszą,jedyną przyjaciółka z klasy.Razem obgadywałyśmy Gabryśke i inne dziewczyny.Aż kiedyś Faustyna zwyzywała Gabryśkę on dz.....,mówiła,że jest fauszywa,itp.
A następnego.

BadAd

Link Komentarze (1) »
wtorek, 20 maja 2008
Faustyna ciągnie druta

a mi się robi słabo...

Od niedawna wszyscy mają niepowtarzalną szansę rozkoszować się stroną pobudz- faustyne.pl.Strona promuje tabletki Activ Logic i jak widać po lewej, użytkownicy mają - za pomocą wyrafinowanych poleceń, pobudzić do działania tupiące nożką i uczące się dziewczę. Do dziewczęcia nic nie mam, ale już do poleceń jak najbardziej.

 

 

Panna Faustyna żywo reaguje na komendy czochraj bobra (tak - głaszcze bobra), rzuć okiem na notatki (tak, wypada jej oko i ląduje na notatkach), uderz w kimono (tak, uderza w strój), dopnij swego (tak, zapina sweterek) czy rozprostuj kości (tak, wyprostowuje animowany szkielet, który - ha ha ha - uderza ją kościstą ręką).

Jak sami widzicie, humor nie jest zbyt wyrafinowany, a może być jeszcze lepiej. Faustyna również:

puszcza pawia:i ciągnie druta:

(tak, kołdra.

W Drodze do Nieba Bram

Prawdziwy, jedyny Przyjacielu. Komunia święta daje mi moc do cierpień i walki. Jeszcze jedno chcę powiedzieć com doświadczyła. – Kiedy Bóg nie daje ani śmierci, ani zdrowia i to trwa latami, otoczenie przyzwyczaja się do tego i uważa, jakoby człowiek nie był chory. Wtenczas zaczyna się pasmo cichego męczeństwa, Bogu tylko wiadomo ile dusza składa ofiar. Kiedy w jednym dniu wieczorem czułam się tak źle, że myślałam, jak się dostanę do celi, wtem się spotykam z Siostrą asystentką, która tłumaczy jednej z Sióstr dyrektorek, aby poszła do furty z pewnym poleceniem, ale gdy mnie zobaczyła, mówi do niej: nie, Siostra już nie pójdzie, ale pójdzie Siostra Faustyna, bo bardzo pada. Odpowiedziałam, że dobrze, poszłam i spełniłam dane polecenie, ale Bogu ono jest tylko wiadome. Jest to jedno zdanie z wielu. Zdaje się nieraz, że Siostra drugiego chóru jest jak z kamienia, ale i ona jest człowiekiem, ma serce i uczucia… (Dz 1509-1510)

Wiselka95 - Onet.pl Blog

W tej atmosferze Wiślakom udało się jeszcze dwukrotnie umieścić piłkę w bramce Cracovii. Najpierw Michał Nawratil otrzymuje podanie od Adama Buksy prawie z końcowej linii boiska, przymierza i celnie strzela w okienko. Następnie, znowu po podaniu od Adama, silnym strzałem piłkę do siatki kieruje Marcin Obarzanowski. Jest to jego pierwszy gol w lidze. Te kolejne bramki sprawiły, że Cracovia nie była już w stanie poderwać się do walki. Uważam, że 4:0 w derbowym spotkaniu to bardzo dobry wynik. Mecz ten a zwłaszcza jego I połowa był popisem gry całej drużyny a szczególne słowa uznania należą się zwłaszcza Adamowi Buksie, który miał swój udział przy strzeleniu wszystkich czterech bramek. Życzyłbym sobie częściej oglądać taką grę Wiślaków jaką prezentowali w I części spotkania. Cracovii zaś należą się brawa za ducha walki, a pomimo przegranej nie muszą się wstydzić. Teraz przed nami turniej w Austrii tam przyjdzie się zmierzyć Wiślakom z klasowymi drużynami trzymajcie więc kciuki.

Brak komentarzy kibiców
Wisła I - Faustyna 3-1

http://ottimamente-jak-jestes.blog4u.pl

Natka
Isia
Klaudia
Choco
Żyrafa
Olusia
Edzia
Piotrek
AsiaWhy?

..to pytanie zadaje sobie od pamiętnego wieczorku


„Tyle twoich słów
w głowie ciągle mam
tyle pięknych słów
że uwierzyłam, że już zawsze będzie tak”


Odszedł.
Zwyczajnie nie będę pisać co czuję, bo nie ma takich słów by to wyrazić,
Tak samo jak nie ma słów, by powiedzieć jak kocham.


P.S. dziękuje wam (wiem, że to za mało) za...
czytaj więcej

Kinga Faustyna Salomi Sennett 25/06/2007 18:17:19 [komentarzy 10] .podziel się ze mną swoim szczęściem.

Serduszkowa impressa majorka. Kocham Cię Marcinku.

"Chcę Cię mieć na zawsze(...)
Chcę byś wciąż na mnie polegał,
Chcę być Twoim przyjacielem,
Chcę byś Kochał mnie do końca czy wymagam za wiele.
(...)
Twój głos który powtarza, że nie oddasz mnie nikomu,
powoduje, że gotowa jestem na ciąg wydarzeń,
tych dobrych i tych złych jakie przyszłość pokaże."

Można...
czytaj więcej

Kinga Faustyna Salomi Sennett 19/06/2007 18:57:25 [komentarzy 7] .podziel się ze mną swoim szczęściem..

raFau

Sie 07

Wczoraj po południu wróciłem z podróży. Byłem trzy dni w Zakopanem, pogoda dopisała bardzo, jak na zamówienie. Zwiedziłem morskie oko, pierwszy raz dolinę chochołowską którą spacerował nasz papież - piękne miejsce. Niestety na wyższe partie gór niemogłem sobie pozwolić. Wracając wstąpiłem do Łagiewnik, za każdym razem (a byłem już trzy razy w tym roku) czuję się tu inaczej, doznałem w tym miejscu wielu łask. Jak cudownie jest pospacerować pużno wieczorem po miejscu po którym chodziła św. Faustyna. Teraz jestem w domu i będe miał czas na poczytanie waszych stron.Dzięki za wpisy. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Komentarzy: 8 04 sie 07

Dziękuję Wam Kochani za wpisy i komentarze! jutro wyjeżdzam na kilka dni w góry, pospacerować, naładować akumulatory do dalszej walki z chorobą i odpocząć od.