O czym chcesz poczytać na blogach?

Fatima

sodalicja.blog.interia.pl

13 maja
Najświętsza Maryja Panna Fatimska

Zobacz także:
  •  Święty Serwacy, biskup

W 1916 r. w niewielkiej portugalskiej miejscowości o nazwie Fatima trójce pobożnych dzieci: sześcioletniej Hiacyncie, jej o dwa lata starszemu bratu.

Jezus jest jedyną drogą do Boga. Biblia mówi: „Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.” JAN 14,6 (BW) - Onet.pl Blog

W Hiszpanii, Matka Boża przekazuje Łucji prośbę o poświęcenie Rosji przez Papieża i wyjaśnia sposób, w jaki ma on tego dokonać.

6 grudnia

Pius XI poświęca figurę Matki Bożej Fatimskiej dla Kolegium Portugalskiego w Rzymie.

1930

13 maja

Biskup diecezji Leiria-Fatima oficjalnie potwierdza wiarygodność objawień w Fatimie.

1931

13 maja

Portugalia poświęca się Niepokalanemu Sercu Maryi. Dzięki temu wojna domowa w Hiszpanii nie rozszerza się na Portugalię.

1938

24-25 stycznia

Na niebie ukazuje się.

Dzieci, którym w Medjugorje objawiła się Maryja, stwierdziły, że ukazały się im także inne istoty, aniołowie, diabeł, Jezus oraz zmarli krewni. Podczas objawień Maryja pokazała im piekło oraz czyściec, który rzekomo składa się z wielu poziomów, nakazując, aby się modlić za zmarłych[8]. Także Lucii fatimska Maryja ukazała w przerażającej wizji piekło i męczonych w ogniu grzeszników[9]. []

Podobne wizje, od istoty podającej się za Jezusa, otrzymuje za pośrednictwem pisma.

Rebelde i RBD - bloog.pl

To zwierza się Rocco, który postanowił brać przykład z Santosa i pomagać innym. Bianca opowiada mu o buntowniczej Loli i o Czopku.

Gio postanawia ośmieszyć Robertę. Jak Rob wraca do pokoju znajduje rozłożoną pościel całą we krwi, to samo podłoga, porozkładane kawałki mięsa, pościel tak ułożona, by sugerować że leżą tam zwłoki. Rob wybiega z krzykiem. Okazuje się, że w pokoju schowany był Inaki i razem z Gio zrobili tą pułapkę, by wmówić paranoję Rob Szybko sprzątają, układają miśki, jak Rob przychodzi razem z Teo, Santosem i Lupitą, wszytko jest ok. Nikt nic nie widział.

Fatima coraz mocniej zaleca się do Memo. Aż w końcu spędzają ze sobą noc, Memo nie wie jak jej powiedzieć, że dla niego jest tylko przyjaciółką. Prosi o pomoc Almę. Ta postanawia mu pomóc. Wmówią Fatimie, że są kochankami.

Mia zbiera pieniądze, ale ma tylko 200 tys. Gaston widzi że sytuacja wymknęła się spod kontroli, ten okup, to był w ogóle pomysł ich. Dzwoni do Franco i informuje go o porwaniu. Jak Mia jedzie na umówione spotkanie z porywaczami z okupem zjawia się Franco z walizką pieniędzy. Mówi jej że nie powinna tak robić i od razu go zawiadomić. Wspólnie zapłacą okup. W wyznaczonym.

Pozytywne myślenie drogą do sukcesu - bloog.pl

bo pustynia jest najwyborniejszym z mistrzów.

Drugiego roku przypomnisz sobie o istnieniu skarbu.

Znaki zaczną do ciebie przemawiać coraz

bardziej natarczywie,

a ty będziesz starał się nie zwracać na nie uwagi.

Zaczerpniesz z głębokich pokładów twej wiedzy,

by wiernie słuzyć pustyni i jej mieszkańcom.

Wodzowie plemion będą ci za to wdzieczni.,

A wielbłądy przyniosą ci bogactwo i władzę.

W trzecim roku znaki nie przestaną mówić ci

o skarbie i twojej Własnej Legendzie.

Dniami i nocami błąkał się będziesz po Oazie,

a Fatima posmutnieje,

gdyż to ona będzie.

Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu

Deo Gratias.

Pozdrawiam

Autor: Marianna

Kategorie:Społeczeństwo Tagi: Fatima, Jan Paweł II, Kościół, Marianna, Portugalia

Cywilizacja.pl

Lourdes Matka Boska objawiła się ubogiej pasterce, Bernadette Soubirous. Rzekła do niej: Jestem Niepokalane Poczęcie (rzeczywiście Ojciec Święty bł.Pius IX ogłosił Maryję Niepokalaną). Maryja wezwała świat do pokuty przez wstawiennictwo Jej Niepokalanego Serca. Objawienia z Lourdes zostały potwierdzone przez niezliczone cuda i niewytłumaczalne uzdrowienia (http://www.lourdes-france.org/index.php?goto_centre=ru&contexte=fr&id=354&id_rubrique=354). Niepokalana wezwała, więc świat do nawrócenia i pokuty przez jej wstawiennictwo. Swe apele ponowiła w 1917 roku w portugalskiej miejscowości Fatima. Wówczas prawdziwości objawienia dowiodły: cud wirującego słońca (http://www.fatima.org/essentials/facts/miracle.asp) i tajemnicze zachowanie gołębi (http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/colombe.htm). W swym orędziu z Fatimy Matka Najświętsza apelowała: «Obecnie szczególnie potrzebujecie ochrony przed straszliwymi zasadzkami Mojego przeciwnika, któremu udało się ustanowić swe królestwo na świecie. Jest to królestwo sprzeciwiające się Chrystusowi – królestwo Antychrysta. W tych ostatnich latach waszego wieku jego królowanie osiągnie szczyt mocy, władzy, wielkiego zwodzenia. Nadchodzi.