O czym chcesz poczytać na blogach?

Fatboy slim

sink your teeth into the flesh of midnight

Bloga. małe podsumowanie? nie, spierdalać. nie chce mi się nic podsumowywać. w ogóle nic mi się nie chce. chciałbym odpocząć. nie wiem od czego, głównie od siebie chyba. wrzucić na luz, nie lecieć jak pojebany, gnany chorymi filmami w szkole. wakacje, cometh! kuba proponuje burkinę faso. bardzo dobry pomysł.

z odkryć muzycznych ostatnimi czasy śliczne Eels, nerwowy Fatboy Slim, majestatyczny Tool w wersji live, anielski Jeff Buckley, po raz setny Volta (koncert 21.06 W-wa!), nowe Porcupine Tree jak zwykle kiczowate, prekursorskie Neu! i Can, plus okazjonalnie Cooper Temple Clause albo Asian Dub Foundation. rozmnożyła mi się ta muza strasznie, za dużo jej się zrobiło, nie mam kiedy słuchać tego wszystkiego.

największą tragedią ostatnich dni.

Czysta Forma

Wolność i realizację dziecięcych marzeń faceta, którego nie sposób spotkać na ulicy bez teczki i białego kołnierzyka.

„Weapon of Choice” do połowy sierpnia można było obejrzeć w warszawskiej Zachęcie, gdyż teledysk był jednym z elementów bardzo dobrej wystawy pt. „Choreografia ciał”, ukazującej związki sztuk wizualnych z choreografią i tańcem. Utwór Fatboy Slima był głównym punktem ekspozycji i na dużym ekranie w niezłej jakości prezentował się jeszcze lepiej. Więcej o „Choreografii ciał” możecie przeczytać w tym miejscu.

Blog tolaialazblog27

MIEJSCE ZAMIESZKANIA : Książenice (pod Warszawą)
RODZEŃSTWO : brak
WZROST : 163 cm
KOLOR WŁOSÓW : blond
KOLR OCZU : zielone
HOBBY : gra na pianinie, taniec, śpiew, jazda konno, czytanie książek, koszykówka, siatkówka
ZWIERZĘTA : 4 psy, kot, 30 rybek
ULUBIENI ARTYŚCI : Sugababes, Black Eyed Peas, Pink, Gwen Stefani, Gorillaz, Fatboy Slim, Alicia Keys, Chemical Brothers
ULUBIONE PRZEDMIOTY : w-f, angielski, muzyka, biologia, historia sztuki, polski
ULUBIONE KOLORY : zółty, fioletowy
ULUBIONY DESER : szarlotka z bitą śmietaną i lodami
ULUBIONY FILM : "Wredne dziewczyny"
ULUBIONE KSIĄŻKA : "Seria niefortunnych zdarzeń"
NAJWIĘKSZE MARZENIE: zrobić karierę.

sluzew-story blog

Literatury, a także twórczością artystyczną, polegającą na wykonaniu dwóch rysunków kredkami akwarelowymi (efekty zmagań z kartką papieru niechaj pozostaną bez komentarza). Kąpiel w bajeranckich pachnidłach, 12 maseczek i inne zabiegi chyba dotleniły mi mózg, bo wieczorem odurzył mnie przypływ energii i poruszałam się po domu posuwistym ruchem Christophera Walkena z clipu Fatboy Slim, a właściwie to Chris mógłby się ode mnie uczyć... Nie ma jak poczuć iskrę w biodrach i wykonać parę karkołomnych figur, kiedy nikt nie widzi.

Czasem samotny weekend w domu ma swój unikalny koloryt. I chociaż dalej mi bywa wściekle smutno z powodu paru spraw, to lubię siebie za to, że zawsze się podźwignę. Wcześniej czy później, w lepszym czy gorszym.

1000 słów do ciebie - bloog.pl

Street Dance wcale nie pozostaje w tyle. Świetna muzyka, choreografie, tancerze. Jedyne co wydało mi się trochę nudna to ta historia. Trochę przypomina mi Step up 1. Jakby połączyć dwa różne światy w miłości do tańca. Mimo to gorąco polecam... Podaje najfajniejsze kawałki z tego filmu:

 

1.  Aggro Santos, Kimberly Wyatt - Candy

2.  Fatboy Slim - Champion Sound

3.  Lightbulb Thieves - Work it Out

4. LP, JC, Skibadee, Mc Det, Chrome, Blemish - Club Battle

5. Madcon - Beggin'

6.  N-Dubz - Strong Again

7.  Pixie Lott - Live for the Moment

8. Swiss, Music Kidz - One in A Million

9.  Wiley - Cash in My Pocket

 

A jaka jest wasza opinia na temat tych.

Ja.

Lekcji tenisa. no i na ostatniej poznalam smak tego sportu. a nie to co na poczatku. jestem podjarana bo mam juz "uderzenie b.dobre jak na te kilka leckji" no co mialam ich.. dokladnie 5. po godzince razem z pilarem. a juz umiem tak odbijac mocno i dokladnie, ze mi rakieta tak pieknie gra :P (Liquido - play some rock!;D)
mam na Winampie wszytskie mp3 z kompa. i slucham teraz dokladnie 2536.fatboy slim - push the tempo. duzo ich ;P i mam ich 2999. Dokladnie nie wiem :P nie dziwcie sie ze tak czesto pisze wam jakie piosenki mam. jak mi sie jakas spodoba to przestaje pisac i slucham i spiewam i w ogole :P
jestem rozmotana, ze tak napisze. co chcecie :P jest juz pozno, moj umysl sie meczy i dlatego tak to wychodzi :P wejdzie na ten link podspodem. dziwne troche, wiem lancuszkowate.