O czym chcesz poczytać na blogach?

Faszyzm

NAvi wita

Czyta - i jeśli o mnie chodzi to jest to jeden z tych nauczycieli, któży pozostaną mi na dłogo w pamięci i bardzo miło go wspomninam z okresu Gimnazjum :-)

i tak przyokazji informacja dla tych którzy mają mnie dosyć jyjedżam już w niedziele i powracam dopiero 11 ale tylko na jedną noc i znów robie wypad wieć... nic tylko się czieszyć bo mnie nie będzie...

navi 2002-06-26 23:30:08
skomentuj (0)
ostatni
"Ostatni"

Poprzednim razem, kiedy pozwolono faszyzmowi zawładnąć nad zindustrializowanym państwem doszło do hitlerowskiego holocaustu. 6 mln. Żydów, 2,5 mln. Polaków, 520 tyś. Cyganów, 470 tyś. rosyjskich więźniów, 100 tyś. "niższych" ludzi zostało zamordowanych przez nazistów; Dodatkowo zamordowano kilkadziesiąt tysięcy socjalistów, komunistów, gejów, niepełnosprawnych i chorych psychicznie. Naziści rozpoczęli tę rzeź mówiąc początkowo jedynie o repatriacji Żydów. Dzisiaj Le Pen, Tyndal, Tejkowski, Żyrynowski starają się pójść tą samą drogą. Do czego to doprowadziło najlepiej chyba wyrażają słowa głównego szefa ss-mańskiej policji Hitlera. "Zniszczyłem.

przemyslany *"Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia."

Cóż, niektórzy ludzie są nadzwyczajnie  śmieszni... głupi.. i niemądrzy!

Nie jestem pod jakimś wielkim względem patriotą...

Lubię historię... Nie tylko Polski.

Czemu młodsze pokolenie które urodziło się paręnaście lat temu nie interesuje się tym co było z naszym państwem?

Dlaczego to już nie interesuje większości...?

Wstyd to za mało powiedziane...

Za kilka lat pytając się już nie usłyszymy od młodszego pokolenia kto to był Hitler... Stalin... pomijając temat może i nawet Jan Paweł II?

Przechodząc do sedna sprawy i to co mnie rozdrażniło w rozmowie...

Po pierwsze... Faszyzm nie był rasistowski !! Ani trochę... Nie rozumiem jak można mieć tak na*rane w mózgu by tak mówić!

Nazizm.. ? Hmm szersza odmiana rasizmu, faszyzmu wymieszane przez Hitlera...

A cóż mogę dodać o Hitlerze?

Wrzód który w ogóle nie powinien się urodzić...

Bo hitlerowcy nie tolerowali nikogo... od murzynów po żydów.

Drażnij mnie niewiedza nie których.

Najbardziej mnie i tak rozbawił fakt że człowiek który nie ma pochodzenia żydowskiego nie może zostać obywatelem IZRAELU...

Jest ktoś tu mądry? ;) Przecież to od razu widać że to nic innego jak faszystowski...nacjonalizm... ?.

Męskim okiem o życiu

Gdzie na imprezie MI6, nagle wszyscy angielscy agenci zaczynają śpiewać Hymn ZSRR a Smiley odkrywa romans swojej żony. Hipokryzja, sarkazm i ironia. Pamiętam jak parsknąłem śmiechem, chyba jako jedyny.Tagi: o ludziach o politykach o życiu
11:58, adrahilharbard , o polityce
Link Komentarze (2) »
sobota, 12 listopada 2011
Nowy faszyzm w Polsce

Dzisiaj będzie o tym co w Polsce, o tym co z Polską i Polakami. O polityce, kłamstwach i mediach. Będzie chamsko, twardo i bez ogródek. Będzie o tym co mnie boli, i co zauważam każdego kolejnego dnia. Nie będzie dziś o kobietach, związkach i miłości Nie podoba się? Spierdalaj.

 

Niektórych polaczków, co do kina chodzą, zdrowo pokurwiło. Bo jak inaczej nazwać świnie, będące na niemieckich smyczach, zapraszające szwabskie bojówki ! To już Kondziu.

Pismo kibicowsko-narodowe WILD BOYS

Mu jednak przez gazetę. Poniżej przedstawiamy niesfabrykowany przez ,,Politykę" autoryzowany tekst. ,,Chłopak z megafonem z krakowskiej kontrmanifestacji to Bartosz Biernat, przewodniczący Dzielnicy Małopolskiej, - zdaniem Adama Gmurczyka, jednej z najaktywniejszych w kraju. ,,- NOP różni się od innych partii, bo stawia ducha nad materią" - mówi z przekonaniem. ,,- To też szkoła nowoczesnego nacjonalizmu". Nacjonalizm dla Bartosza znaczy wolność - narodu i jednostki, jedna bez drugiej nie może istnieć. Bartosza śmieszy propaganda demoliberalnych mediów, nazywających jego partię faszystowską, podczas, gdy faszyzm zakładał, że państwo dominuje nad narodem. A według nacjonalistów państwo to tylko narzędzie w służbie narodu. Uważa, że świetnie spointowały te zarzuty plakaty NOP-u z hasłem ,,Faszyzm - my jesteśmy gorsi": ,,- A poważnie, gorsza od faszyzmu jest chyba tylko tzw. demokracja liberalna - ustrój, w którym wspierani przez media demagogowie zamieniają się stołkami".

Jeśli NOP kiedyś dojdzie do władzy, wprowadzi ustrój wolnościowy oparty na samorządach. Kształceniem elit zajmować ma się - zdaniem Biernata - naszkicowana w programie przedwojennego ONR Organizacja Polityczna Narodu..