O czym chcesz poczytać na blogach?

Farmerama

Gry w przeglądarce

   Dodaj komentarz do wpisu „SeaFight - zostań królem oceanów”
 • niedziela, 31 lipca 2011
  • Farmerama - posmakuj życia na farmie

   Farmerama - gra stworzona przez bardzo popularną firmę BigPoint. Opisywałem już na moim blogu ZooMumbę, której również są twórcami. Właściwie to w obu przypadkach grafika jest do siebie podobna. Można tu mówić o grafice pseudo 3d, bardzo fajnym panelu użytkownika. Farmerama na fali popularności farmerskich gier przeglądarkowych zyskała sporą popularność, jednak nie aż tak wielką jak na przykład Wolni Farmerzy. Oprócz przyjemnej grafiki ciekawą rzeczą są dźwięki i przyjemna muzyczka lecąca w tle.

   Zaczynając od początku mamy najpierw do dyspozycji nieduże pole, na którym możemy zadecydować co będziemy uprawiać, lub hodować. Możemy stworzyć uprawę kukurydzy, postawić oborę oraz magazyn. Po pewnym czasie warto rozbudować budynki, a także sprowadzić nowe gatunki zwierząt, a trzeba przyznać jest ich naprawdę dużo, króliki i łosie to tylko niektóre z nich.

 • stardoll & farmerama

  Na niskich i wyższych poziomach jest też inny event tz. mega dzień PD dostaje się za kupno florenów lub sianogroszy lub konta premium dodatkowe 100% PD no to wszystkie eventy na dziś ale za niedługo być morze jutro będzie event mrocznego halloweenu w którym będą czarownice i mroczne świnki jak co roku:) oraz dużo więcej atrakcji i póżniejszych eventów a i jeszcze jedno za niedługo w mieście będzie kino jeśli chcecie się otym dowiedzieć więcej oto link:pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php no to tyle na farmerame pozdrowionka:)

  Komentarzy: 0 2011-10-14   Komentarzy: 0 fotki tych gier 2011-10-14   Komentarzy: 0 co to farmerama?? 2011-10-14

  Gry przeglądarkowe  Farmerama 2011-05-05 10:36:42

  Przeglądarkową grę pt. Farmerama zdążyli poznać już chyba wszyscy szanujący się gracze. Jest to produkcja, w której za zadanie mamy prowadzenie gospodarstwa rolnego. Na czym to polega? Oczywiście, zgadliście! Hodowla zwierząt, uprawa roślin, ale również produkcja gotowych produktów z wyhodowanych płodów naszego poletka.

  Chociaż Farmerama na rynku istnieje już dosyć sporo czasu, nie straciła nic ze swej atrakcyjności. To dzięki autorom, którzy stale przygotowywują nowe atrakcje. Sezonowe eventy związane np. ze świętami i różnymi okazjami wprowadzają do farmeramy urozmaicenia, które powodują, że gra nigdy się nie nudzi. Wiem, co piszę, wierzcie mi! Sama gram już w Farmeramę od kilku miesięcy i nie mam zamiaru jak na razie kończyć.

  Tagi: gry farmerskie

  skomentuj (0)

  Kiedy premiera RamaCity? 2011-05-19 12:04:57

  Nie wiem, ale zalecam zarejestrować się na ramacity.com.pl i.

  W zaściankowie - bloog.pl

  Swojemu oczywiście więc deseru do brzuszka trafiło niewiele ale jaką miał zabawę ..... a ile ja prania potem.

  Co to ja miałem spsocić?????

  Antonio podczas procederu ....

  To na tyle. Miałam jeszcze coś napisać ale nie pamiętam. Będzie na nastepny post. Póki co: do przeczytania się z Państwem.

  Z facetami jak z dziećmi, nawet jeśli chodzi o kocich facetów.  Podziel się:
  Tagi: porządki, czas, śląskie, Antek, kot

  komentarze (3) | dodaj komentarz

  poranny uśmiech

  czwartek, 20 stycznia 2011 9:35

  No i nie wiem czy to jest kwestia troszkę bardziej przespanej nocy (bo młody budził się tylko 3 razy i to przed 1:00) czy może to śnieg za oknem spowodował u mnie przypływ energii. W każdym razie jest ciut lepiej niż wczoraj. Może to być również kwestia powrotu na farmę :)))) Wiadomo przecież, że praca dla ziemii ma magiczne dzialanie.

  Farmerama  Podziel się: