O czym chcesz poczytać na blogach?

Farby do włosów

Nasze fryzury

Koloryzacja – Joanna – MULTI CREAM COLOR ( Cynamonowy Brąz)

Farba Joanna Multi Cream Color powstała, aby.

Na włosach,
* zawarty kompleks multi color + pielęgnuje włosy oraz przedłuża blask koloru,
* właściwa konsystencja oraz buteleczka z aplikatorem uprzyjemnia zabieg koloryzacji,
* dołączona maseczka pielęgnująca wzmacnia efekt pielęgnacji włosów po koloryzacji.

eKobieta

    Jaśniejszy kolor niż ciemniejszy. Zdjęcia mo­delek na opakowaniu mogą dać przybliżone wyob­rażenie koloru farby, ale nie dają żadnej gwarancji, ponieważ efekt końcowy zależy od wyjściowego ko­loru włosów.

2.  Za każdym razem, kiedy farbujesz włosy, wykonaj dzień wcześniej próbę alergiczną. Większość farb do włosów do użytku domowego zawiera bardzo szcze­gółowe instrukcje wykonania takiej próby, której wy­nik da ci pewność, czy nie jesteś uczulona na dany produkt. Jeśli jesteś, to wcześniejsza próba.

Bez eufemizmów - Onet.pl Blog

Bardzo uroczo. Pominąwszy fakt, że uroczo to ja mogę co najwyżej wyglądać wypłaty, skłoniło mnie to do chęci zmiany mojego wyglądu. To właśnie przez to w moim koszyku wylądowały dwa opakowania farby do włosów w kolorze "Intensywna czerwień".

I tak oto Emaus został ukarany za swoją próżność (a przynajmniej za tę odrobinę próżności, którą posiada). Farba, która obiecywała rozjaśnienie i.

Wasza ulubiona gejówka :P

No na pewno nie taka miłość! A innej nie ma! Wzięłam sztylet zrobiony z moich słów i obojętności, wbiłam jej w plecy i odeszłam z obojętnością w sercu.
W pokoju znowu zaległa cisza od czasu do czasu przerywana jej chlipaniem.
- Gratuluję - powiedział on, a ona podniosła oczy i spojrzała na niego. - Właśnie dołączyłaś do reszty tzw. ludzkości. Jesteś jak inni.
- Zawsze.I jeszcze niech pan się nie przestaje usmiechać. Bo każdy uśmiech też jest dobry. I każdy uśmiech warto pamiętać.


Claire 2005-08-23 01:54:35||skomentuj (0)

Rozmowa o farbach do włosów, wyjściu do vipa i takich tam pierdołach...
Wiecie, są taki dni... Dni, takie jak ten. Są to dni, podczas których nie okazywało się żadnych emocji. Dla mnie, osoby, która czerpie energię z.
Ej! Nie! Chwile! Była jedna emocja w tym wszystkim. Niezbyt miła, bo sprawiła, że mam pewne wątpliwości. Chodzi o pewną rozmowę. Rozmawiam sobie pitu pitu z kumpelą, o jakiś tam pierdołach, jak farby do włosów, itp. Aż tu nagle taka wiadomość.
mr. Pączek (22:38)
wiesz co?
Pol (22:38)
co?
mr. Pączek (22:38)
robilam dzisiaj loda
Pol (22:38)
CO?!
.