O czym chcesz poczytać na blogach?

Fantasy park

Oto byłem... eaR - Onet.pl Blog

Mój ty tygrysku :)

eaR
1 komentarz

06 listopada 2005
Pod Lasem (bis) i dyskoteka w Fantasty Parku
Gronie, a mianowicie była jeszcze siostra Adriana i jej facet... Nom po wypiciu piff udaliśmy się grać w bilard :D nie szło mi to wogóle nom ale jakoś się grało hehe A wracając ok.22 laski stwierdziły, że jedziemy jeszcze do Plazy do Fantasy Parku na dyske... No i tam właśnie wylądowaliśmy... Potańczyłem sobie troszku w rytmach jamajskiej muzyki :D i poznałem kolejną znajomą Adika i Kamili... Nie ma to jak jechać na dyskę w niedziele wieczorem dzień przed ciężkim.

Mój Alfabet Żagański - Onet.pl Blog

Polsat News zamiast wiadomości, festiwal Opolski zaprasza na superdebiuty. Powstają ciągle nowe miejsca kultury i rozrywki o dziwacznych nazwach:  "Cinema City", "FantasyTrzeba wymienić meble w kuchni na modne, najlepiej na zamówienie, na wymiar, takie jak ma sąsiad, a najlepiej lepsze niż jego, modniejsze, bardziej wypasione. Czy warto wrzeszczeć na sąsiada, bo zastawił mi auto, bo wjechał na moje miejsce parkingowe? Czy warto robić wszystko, żeby „dokopać” sąsiadce, bo powiesiła pranie na moich sznurkach, kłócić się z nią, pielęgnować złość, nienawiść, niezadowolenie?
Co da nam krótkotrwała satysfakcja z tego, że.

SUPLEMENT // PATRONAT MEDIALNY

Juwenaliowych jest bezpłatny, w związku z czym przyciągają one niezliczoną ilość uczestników, zarówno studentów, jak i mieszkańców regionu.

Juwenalia Zagłębiowskie 2010 rozpoczną się 6 maja od imprez w takich miejscach jak Fantasy Park w Centrum Plaza w Sosnowcu, Klub Falcon w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. Studenci będą mieli także okazję wziąć udział w Halowym Turnieju Futsalowym, Turnieju Bilardowym oraz Turnieju Bowlingowym na terenie miasta Sosnowiec. Centrum.

My memory card

Dłuższy weekend to wykoprzystał go w pełni i przyjechał do me ;* z czego bardzio się ciesze skarbie ;3 Pospacerowaliśmy troszke zjedliśmy śniadanko (bułe z salami i ketchupem) XD wreszcie nie mac na śniadanie ;P pojechaliśmy do Plazy do Fantasy Parku troszke porozmawialiśmy na sofie ;3 a później zaczeliśmy grać w różne gierki, flipery, Tekkena, samochodziki, motory, krążki i takie tam XD no i ofkorz napiłam się piwka jednego ;p Później poszliśmy na gofry niam ;3(aż.