O czym chcesz poczytać na blogach?

Fantasy football

Ruch Lewostronny!

Anglia.Goal.pl
Bolton Wanderers PL
Freekicks.pl
Gunners.com.pl
IGol.pl
Keep The Blue Flag Flying High
PortsmouthFC.pl
Spursmania.org
StokeCity.com.pl
Sunderland.com.pl
Typer i Fantasy
Fantasy Football - kod

Chodzi, wszak dwie porażki pod rząd ekipy Fergusona zdarzają się rzadziej niż jakiekolwiek pochwały Szkota w kierunku któregokolwiek z sędziów angielskiej Premier League. Na tapecie znajdą się wszystkie te spory, a my do nich odniesiemy się w kontekście akcji prowadzonej przez Football Associacion pod tytułem ‘Respect the Ref’. Ile z tego szacunku zostało po sporej części sezonu usłyszycie w poniedziałek o godzinie 20. na falach akademickiego Radia Bit.

Mój świat, czyli wszystko czego dusza zapragnie - Onet.pl Blog

Moje blogi

  •  Fantasy World
  •  Król Szamanów
  • Galactik Football ,, Mecz Żywiołów"
  •  Zew głosu

rayman-manual - Onet.pl Blog

O wyjątkowych dzieciach Globoxa:                                                                                                                                                                                                                  Hardrox - jest jednym z ośmiu grywalnych dzieci Globoxa i Uglette,które pojawiają się w minigrze Globox Disc.Jest także sędzią w minigrze Football Baby.

Każdy inny wszyscy równi... - Onet.pl Blog

Władz wszystkim zamieszkom zawsze winni byli mutanci.Wolverine chwicił znudzony za pilota i wyłączył odbiornik.
-Nic dziś nie ma w tym pudle...-Powiedział do siebie i skierował się na tyły instytutu,na taras.Zapalił cygaro i wpatrywał się w dzieciaki garące w football amerykański.Co chwila ktoś ladował na trawie albo ktoś kogoś popychał,ten sport na pewno należał do rangi jednych z najbrutalniejszych sportów świata,nie było tu miejsca dla mazgajów.
  Gdy dochodziła godzina piąta,Henry jakimś cudem.

Kazdy dokads zmierza...

Sport Day
Tak prosze Panstwa! Tu takze maja cos na ksztalt Targow Organizacji Studenckich i Kol Naukowych.

Ale takiego poplatania z pomieszaniem to ja jeszcze nie widzialem...

Bo nie dziwi mnie, ze jest tutaj rugby, aerobik, wspinaczka, kajakarstwo, hurling, gaelic football i pare innych - u nas tez jest sporo roznych dzialow w jednym zdawaloby sie AZS-ie.

Ale te organizacje studenckie to naprawde:/ Nie ma to nic wspolnego z Kolami Naukowymi. Ba, niewiele ma wspolnego z sama Uczelnia.

Bo jak inaczej wytlumaczyc tutaj istnienie Klubu Milosnikow Fantasy i Science Fiction? Swoja droga fajna rzecz:) Ale gruby gosc opychajacy sie chipsami za stolem, na ktorym lezaly sterty komiksow star-wars jakos mnie zniechecil...

A jak wytlumaczyc Klub DJ'ow? Juz wiem! Na CIT (Cork Institute of Technology) maja przeciez wyszial zajmujacy sie.