O czym chcesz poczytać na blogach?

Fałszywa dwunastka

Blog sweethilaryyduff

Imie i nazwisko: Hilary Ann Duff
Data urodzenia: 28.09.1987r.
Miejsce urodzenia: Houston/ USA
Wzrost: 155 cm
Rodzina: rodzice Susan i Bob oraz starsza siostra Haylie
W Internecie: www.hilaryduff.com

FILMOGRAFIA:
* Material Girls (2007)
* Idealny facet (2005)
* Kopciuszek (2004)
* Fałszywa dwunastka (2003)
* Kadet Kelly (2002)
* Casper i Wendy (1998)
* Prawdziwe kobiety (1997)

DYSKOGRAFIA:
* Dignity (2007)
* Most Wanted (2005)
* Hilary Duff (2004)
* Metamorphosis (2003)

.

Gwiazdy

Zapewniła mu jednak rola Igora,kolegi serialowego Tomka w "Na dobre i na złe".Sam artysta bardzo ceni sobie również występ w "Starej Baśni",gdzie zagrał Wramota,gdyż była to jego pierwsx rola kostiumowa.Młody aktor dostał się również do obsady dubbingu polskiej wersji językowej komedii"Fałszywa dwunastka

ruda25.blog.pl

Do wody w ubraniu na drogę. Makumba i Przemek se przychodzili do nas na ciszy poobiedniej i gralismy z nimi w kenta o podwieczorek. Ale zawsze przegrywałysmy no i musiałysmy im oddawać podwieczorki :/. Z powodu brzydkiej pogody pan kierownik załatwił nam 3 razy pójscie do kina: na "shreka2", na "Pojutrze"i taki porąbany film "fałszywa dwunastka" - nudny jak nie wiem.
Była też w ostatnim tygodniu nocy różne no wiecie: biała, różowa :*:*:*, czerwona i była tez czarna. W tą noc wychowawcy urządzili nocny tor przeszkód i każdy odważny ( czyli ja też) wychodzil sam w nocy i przechodizł po ciemku przez las aż do plaży. Ja wyszłamk o równej.

o kryminalnych - bloog.pl

Prawdziwą popularność zapewniła mu jednak dopiero rola Igora, kolegi serialowego Tomka w Na dobre i na złe. Sam artysta bardzo ceni sobie również występ w Starej Baśni, gdzie zagrał Wramota, gdyż była to jego pierwsza rola kostiumowa. Młody aktor dostał się również do obsady dubbingu polskiej wersji językowej komedii Fałszywa dwunastka, w której swojego głosu użyczył Charliemu Bakerowi.

Krytycy od początku doceniają nie tylko jego talent aktora filmowego, ale również teatralnego. W 2004 r. na łódzkim festiwalu szkół teatralnych zdobył nagrodę za ruch sceniczny i ekspresję. Po ukończeniu studiów wstąpił do zespołu Teatru.

Film dostarcza swego rodzaju fałszywej wieczności. - Onet.pl Blog

 

Według alfabetu:

 

007. Był sobie chłopiec.

005. Efekt Motyla 2.

003. Fałszywa dwunastka 2.

006. Jestem na Tak.

008. Kochanice Króla.

011. Młode Wilki.

Hilary Duff i Ashlee Simpson - Onet.pl Blog 
  
  
na spacerku z Hilary, no i ewentualnie jeszcze z jej ochroniarzem:P
 Podczas przerwy w kręceniu drugiej części filmu Fałszywa Dwunastka w Toronto/Kanada Hil wybrała się na spacer z pieskiem a przy okazji do sklepu Louisa Vuittona, oraz do centrum handlowego Holt Renfrew.

w czasie rozmowy przez telefon:P
 

Lola na spacerku z Hilcią
 
Lola też ma.