O czym chcesz poczytać na blogach?

Fałszerze

Psycho. Nie bójcie się tego słowa, ono tylko tak strasznie brzmi.

Przeżywa się te jebane stany, uczucia i myśli?

Ile można nie dopuszczać do siebie setek przyjemnych myśli tylko dlatego, że wydają mi się pozbawione skromności?

Tak, zostałem kiedyśtam samotnością podeptany, połamany i kompletnie rozjebany psychicznie i do dzisiaj się sklejam. I nie, nie umiem przyjmować niektórych komplementów, czy sygnałów, bo po prostu nie wierzę w ich szczerość. Choćby wydawało się to bardzo idiotyczne.

Popełniłem dnia 2007-07-02 o godzinie 21:32:58
Wyraziło opinię (1) osób. Jeśli chcesz - skomentuj.


Złodzieje czasu
Czas, czas, czas, moi drodzy fałszerze rzeczywistości, moi ukochani kuglarze. Oto, co należy kraść światu i samemu sobie, kiedy chce się kraść cokolwiek bez wielkich strat dla innych ludzi.

Tylko jedna osoba na tym traci, tylko jedna tym pokonuje, zyskuje, przegrywa. Ty sam, linoskoczku życia, który podejmujesz się przejść przepaść własnych bólów i ukryć, ty jeden, który próbujesz schować się przed własnym idiotyzmem i złem, do którego, gdy raz dojdziesz, musisz walczyć i akceptować. Albo raz na zawsze schować i zamurować.

Czas. To jego pokonujesz, pijąc i paląc. To jego brzemię zdejmujesz siedząc na balkonie i robiąc nic, ciesząc się bezczasem oferowanym przez wódkę. Sztukmistrzu wspaniały,.

jestem gwiazdą ludzi fantazją wyzwalam zazdrość

Wqrwiacie mnie prawie wszyscy!!! Jesteście pojebani spierdoleni maxymalnie!!! Qrfa macie do mnie jakieś ale...a mnie gówno znacie!!! I co moze mi pofiecie ze mnie znacie bardzo dobrze??? Gówno prafda!!! Nieznacie mnie ani troche!!! Huj o mnie wiecie!!! A pierdolicie takie rzeczy że sie w głowie nie mieści!!! Zastanófcie sie ludzie!!! Nienawidze was za wasza beznadziejność!!! Idioci kretyni debile tylko umiejący krytykować!!! Nic wiecej!!! No prosze bardzo obrabiajcie mi dupe!!! Że jestem suka qrfa idiotka debilka kretynka i moze jeszcze jakas!!! A wiecie co mnie to obchodzi???!!! Gówno!!! Pierdole wszystkich ludzi ktorzy mi dupe obrabiają!!! Po prostu pierdole was!!! Ale jush nie moge bo mam was dosyc!!! Dosyć waszych fałszerstw waszego widoku wszystkiego co związane z wami!!! Jeśli ktoś coś do mnie ma to niech sie odpieroli bo mnie po prostu nie zna!!! Mófie tu teras o ludziach z czata i ze szkoły zresztą tesh!!! Ludzie z czata najmniej o mnie wiedza a najwięcej gadaja!!! PIERDOLCIE SIE WSZYSCY DWULICOWCY !!! I TAK MAM WAS W DUPIE BO JESTESCIE NIKIM!!!
To na tyle co kciałam pofiedziec o niektorych...

SylwiQ 2002-09-03

skomentuj

*****

oahudriftfastandfuriouspl blog

Dojechałem do zajazdu. Koleś się trochę targował, ale doszliśmy do porozumienia. Chyba bardzo mu zależało. Fałszerstwo obrazów, to nie udział w porwaniu i taranowaniu policyjnego wozu. Przestraszyli się. Chcą się dogadać i zniknąć z wyspy. Na pewno boi się Bonza. Ale dał mi adres. Cóż się okazało ? Ten dom, na drugim adresie,  to jest miejsce uwięzienia Ono ! Czyli moje informacje się zgadzały. Dobra robota chłopaki. Każdy, Alf, Murzynek, Homer, dołożyli swoje trzy grosze. Przekazałem numer telefonu kolesia z zajazdu. Kapitan w rozmowie telefonicznej, postawił swoje warunki, na co też się zgodzili. Jeszcze wyciągnął dane o dwóch typkach, co staranowali auto policjanta. Są już poszukiwani. Fałszerze są zdeterminowani. Chcą za wszelką cenę się wymigać. Ale to już sprawa kapitana. W sumie pięciu kolesi jest przyskrzynionych. Strażnicy Ono, jak się okazało czterech, mają dostarczyć dostarczyć informacje, obciążające Bonzo. Całkiem duża grupa ludzi, brała udział w porwaniu Ono. Na Bonzo przyjdzie też czas. I to już wkrótce. Chyba jeszcze nic nie wie, że jego armia praktycznie się rozpadła. Teraz najważniejsze, to uwolnić Ono. Jeszcze chwila i jedziemy z kapitanem do domu. Z przystani jachtowej, to zaledwie minuta jazdy. Najdłuższa minuta w moim życiu.
>>> Odcinek osiemdziesiąty pierwszy
><


Tagi: kobiety, gry,.

ABC Blog

W poprzednim wcieleniu, musiałam nieżle narozrabiać. Napewno
siedziałam na tronie i byłam straszną jędzą.Za karę jestem z powrotem,tylko że już na dole.Zwyczajność tylko z pozoru
przychylna.Pozory kryją tajemnicę nawet i tą wręcz banalną.
Są władcy i poddani.Nieustanna krytyka i wciąż te same żale
to zwyczajności pamiętniki.Dla niektórych tron to dom a nawet
rodzina.Ich ambicja jakże zakłamana,zakłada w dyby uczucia człowieka,który nie chciał wejść na szczyt, może i próbował lecz mu się nie udało wejść na szczyt wielkich,nieczułych,sfrustrowanych,przepełnionych melancholią
czasem z odrobiną wiedzy lecz z pełnym skarbcem.Fałszerze własnych
obrazów,gdzie miłość u nich tylko na wagę,zasłużonym trudno ją
odnależć.Są tu zwycięzcy,są też przegrani.Jedni dla drugich stają się wrogami.O Boże. Nie solidaryzuję się z piekłem.
Niby zwyczajność lecz z niej artysta potrafi utkać cudowny
kilim,choćby jedną chwilę czułości włożyć w rymy.W niej akordy
ponadczasowe potrafią jak balsam goić smutki.Czas to tu jedyna sprawiedliwość. Innej tu nie znajdę.

Ja tak to odbieram
.

Afrykańskie Maski

„Yacoubian Building”. Z drugiej strony, przepadli wszyscy faworyci: argentyński „XXY”, francuski „Persepolis”, czeski „Obsługiwałem angielskiego króla” czy hiszpański horror „Sierociniec”.

Ostatecznie do finałowej dziewiątki zakwalifikowano, m.in. eksperymentalną komedię kanadyjską „Dni ciemności”, dwa filmy typu neonoir – rosyjski „12″ i serbski film „Pułapka”; a także kilka do bólu oskarowych produkcji, np. „Katyń” Andrzeja Wajdy. Z tej dziewiątki wyłoniono cztery dramaty historyczne („Katyń”, kazachski „Mongoł” o Czyn-gis Chanie, izraelski „Beaufort” o wojnie w Libanie i niemiecko-austriacki „Fałszerze” o przedwojennym hitleryzmie), przy czym największe szanse ma zapewne polityczny thriller o Czeczenii „12″ w reżyserii Nikity Mikhalkova (oparty na scenariuszu klasycznego obrazu Sidney’a Lumeta „12 gniewnych ludzi”).A Sztuka afrykańska To dzisiaj jest tez film…
źródło:www.afryka.org

Dodaj komentarz